Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Výborná adventura, dovolím si tvrdiť, že jedna z najlepších za posledných neviem koľko rokov. Posledné adventúry, ktoré ma takto chytili boli snáď len Atlantis, full throttle a neverhood.
  • faaaaaaaaaaaaaaak teď jsem koukal na hlavní stránce na ten obrázek k Vanishing a koukám, že ten chlápek má oproti normálním obrázkům nějakou divnou hlavu, jako že lebku, tak na to kliknu a vyletí na mě ta debilní reklama na plnej zvuk, lekl jsem se jak kravka! fakt o život tady na těch stránkách!
    • tak napiš redakci proč si nechávají odcházet čtenáře ze stránky games.cz s vedením tiscali.cz díky reklamám odemě nemají ani halíř za reklamy
  • toto je blbá hra na letsplayování, to nehrajte..
    • tvoje máma je blbá ani bych se nedivil kdyby byla ze zvláštní :D
    • samo o sobe toho tam je malo,kdyz se nekdo podiva na letsplay,tak uz to potom nemusi hrat vubec...
  • Vdaka za letsplay. Zda sa mi ze je to stale viac profi. *3*
  • Malleth
    Včera sem to dohrál jedním dechem. Výbornej zážitek. Nejen díky kombinaci užasný grafiky s krásnou hudbou, ale narozdíl od Dear Esther či Gone Home to má i gameplay, která tu do celku skvěle zapadá.
  • A to bude kompletní walkthrough? Stihnout by se to dalo. *3*
  • Videl jsem letsplay na Hrej a byla to desna otrava.
    • GlaDOS
      Já tu hru hrál a je super.
  • Jack1947
    No jo mne uhranula, už od začátku tou grafikou. Potom jsem si ale poskládal čelist když jsem zjistil že krom grafiky nabizí pouze jen volnost a prázdný svět. To mne mrzelo asi nejvíce i když si to neumím představit zalidněné ale človíčka tam mohlo bejt to jo no. *4*
  • desiRable
    Na toho kosmonauta ses mohl klidne vykaslat, da se to dodelat az nakonec, stejne tak ty pasti. Aspon by nebylo tolik spolileru a preci jenom je kosmonaut trochu ulet a prekvapeni pro vsechny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit