Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluci poraďte mi. Mám nainstalováno a při spuštění, po úvodním videu to spadne. Co s tím?
  • unvisible.hologram
    Tento let's play je nudný jako Vysílání ActivTV.
  • Id5 engine je poněkud rozporuplný,hra má poměrně pěknou grafiku a je velmi dobře optimalizovaná (na mém již takřka 7 let starém pc se hra hýbe na nějaké střední detaily naprosto bez problémů), na druhou stranu ale hra zabírá mnoho desítek GB místa na disku (tusim ze instalace mela necelych 50 gb) a trochu hapruje načítání textur.
  • TheGGG
    IdTech 5 je největší kktina jakou sem kdy viděl. Na AMDčkách strašně problémový. 1000 nespokojených zákazníků a zatím žádný patch nebo driver.
    • Ok, chlapče s Justinem Bieberem v avataru, všichni tu tvé názore bereme vážně.
  • co kdybychom si mohli vybrat hru z ktere byste delali letsplay, formou hlasovaní. aby tam byli i jine žánry
  • mě je jedno jestli tahám 47Gb nebo 200Gb mě to je pumpička jenom mě S*re když už hra má tuto velikost tak proč do*dele doskakují textury jako v Rage? není to náhodou stejným podělaným enginshitem ? Prosím o radu
    • u me nedoskakuje nic, a ani u rage po tech patchich ne. takze za me id tech5 dobry.
    • Já stále (možná naivně) věřím, že IdTech 5 ještě zdaleka nepředvedl to nejlepší a že má strašný potenciál. Kéž by nám to někdo schopný předvedl.
      • Take si myslim, ze ma potencial. Bohuzel podpora ogl zavisi tezce na ovladacich a protoze to neni moc rozsirene reseni, tak jsou s tim problemy jake jsou.
        • Paulcz
          OpenGL není moc rozšířené řešení ? :)
    • Zkusil bych novější drivery. V Rage mi textury viditelně doskakovaly, ale tady jsem nic takovýho nezaznamenal.
      Radeon 7970.
      • HD7950, taky jsem si ničeho nevšiml narozdíl od Rage. Už jsem to tu jednou psal v diskusi o Watch_Dogs, ale vypadá to, že PC komunita už natolik zhloupla, že si odvykla aktualizovat ovladače od grafiky.
        • jsi chytře blbý ale mám poslední Beta verzi a děla to stejný co dělalo v předešlých driverech takže ? Mám grafiku na který rozjedu crysis 3 na 2560x1600 GTX Titan
          • no tak to nesmíš instalovat ovladač na Radeony ale na GeForce *1* *1*
            • uz maminka jakehosi gumpa vedela, ze ty ses tu hlavni blb
            • rád bych se zasmál ale bohužel to nejde není čemu se smát když instaluju nvidia geforce drivery blbe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit