Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Save pointy nejsou nic pro mne. Pavle, bud si zajdi na usni nebo mas opacne sluchatka a nebo si kup jine! Ja jasne slysim odkud jdou a ty se motas jak h***o pod splavem uplne jinam! Doporucuji CM Storm 5.1.
  • tonnymontana
    jen stouchnuti pisete cerno-bile a na fotce je cervena:D jinak je to OK osobne mam strasne rad styl filmu Sin City a nevericne jsem koukal na lidi odchazejici z kina po 20minutach. Cernobila ma svoji krasu ale musi se to umet stejne jak u barevneho dila. Nestaci jen v programu kliknout na pseudo upravu stejne jako u barevne nestaci jen zmacknout knoflik
  • Mohli by ty Lets Play byt prosim od nekoho kdo umi hrat a ma aspon pocitac stredni tridy ?
  • N0isy
    Mně se hrozně líbí, jak na "Let's Playe" dříve nadávali a teď je tu skoro každej den aspoň jeden. *7*
    • Nj, život je sviňa a jednoho nutí neustále přehodnocovat a poupravovat si vlastní názory, tedy u normálních nezabedněných či nevyhnilých jedinců. Ono nakonec let's play videa nejsou nic celoživotně zásadního, čili změnou názoru na ně nejde o nějaký ohýbání páteře nebo zásadní změnu zásad ;)

      SESTIMSMIŘ! ;)
    • Mně se líbí herní magazíny odjakživa *14* at' žije Lets Play,Game One atd. v telce i na netu ! *1*
    • bobsh
      Kde na ně nadávali? Nadávali možná tak na to, že jich u nás neni moc dobrejch
    • celoush
      Nenadávali, většinou jen řekli, že na ně nekoukají a zatím neplánují je zavádět, ale že možná někdy to téma pojmou, ale po svém.
    • Thorar
      Slyšel jsem přes 130 dílů (během půl roku) a mohu zodpovědně prohlásit že lžeš.
    • janchor
      Mně se ještě hroznějc líbí, jak se nám nadávalo, že nás móda let's play netankuje, ale když se tu i tak začaly objevovat, je to zase špatně..
  • Mě tahle hra skutečně navnadila. Ale ne...musím dopsat BP...musím dopsat BP... musím dopsat BP
    • VergiliusGrey
      Mám stejný problém tento rok *1*
  • Bože ta hra si hraje na Sin City nebo co ?
    • bože Schindlerov zoznam... bože Chaplinov diktátor... bože čiernobiela O.o o.O
      • Bože koláč
        • bobsh
          Bože, černobílej, makovej a tvarohovej. Bože, mam hlad
  • Nejhorší je, že tenhle trend prostě dneska letí - dělat všechno černobíle. Nejvíc je to vidět na fotkách. Holka si vezme svý nejlepší hadry, za 600 si nechá udělat supr nehty, dvě hodiny se maluje, má krásný modrý oči... Za pár stovek nebo tisíc si nechá od profi fotografa udělat čupr fotky do rodinnýho alba.. Potom doma 2x klikne a černobílou fotku jako výsledek mrskne jako svůj úvodní obrázek na fb. WTF?

    Hodně je to vidět taky ve filmech, všechno je tmavý, barvy jsou vyblitý a takových snímků je čím dál tím víc..

    Pak to vidíme taky u her (namátkou třeba I am Alive), kde množství takových titulů taky roste. Nevim proč, ale všichni si z nějakýho podivnýho důvodu myslej, že to je originální. JENŽE dělat v barevný době černobílý věci bylo originální před čtvrt stoletím. Kolem nás je přenádhernej barevnej svět, lidský oko je jeden z úžasných zázraků přírody.. Doma máme nabušený stroje za x tisíc, abychom si tu naší zábavu pořádně užili.

    Ale my prostě jsme odsouzený čumět na odstíny šedý. Můžete mi namítnout, že grafika neni všechno (neříkám, že je), ale já už z principu na tuhle hru plivu.
    • wenceslaus
      Zkus si přečíst něco o teorii barev, navozování atmosféry... jasně, že to vždycky není použitý zrovna dobře, ale to snad nic.
      Osobně mám tlumený barvy raději, protože toho až přebarvenýho je v naší civilizaci 90%.
    • Ale tam se dá v pohodě nastavit, aby to bylo barevné, takže není důvod na to plivat *3*
      • Týpek vyplodí svou hlubokou myšlenku, a ty z něj jednou větou uděláš deb.la. Že se nestydíě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit