Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spratekk
    Mě hlavně pobavilo, že to je stroj na kterým by NASA mohla plánovat lety do novejch galaxií a za chvíli se to mr*á, jako stará šla*ka při 1280x720. Čekal bych nadstroj na kterém bych to zapnul ve 4k rozlišení, které mimochodem je další redux specialita. Druhá věc mě zarazila, že pan Pavel neobjevil na myši míření už v první 5-ti minutovce poté, co našel zbraň, což bylo imho opravdu LOL. A na to navazuje třetí fail, když řekl, že zatím se moc neztrapnil... *1* *1* Sorry, ale za mě teda ne.
  • Já bych tohle na takovým rozlišení ani nehrál vždyt to muselo vypadat hrozně ,raději bych ubral vyhlazování ,jinak pro mně osobně redux zbytečnost ale asi se najde pár děcek co si koupí něco co už hráli
  • TheGGG
    Už se to dá hrát na AMD?
  • Ach jo. Vždy, vždy zapnout V-sync. To jak se tam "láme" obraz je příšerný. Jinak k hernímu výkonu bych to přirovnal k hráči začátečníkovi :-)
  • Smankote, tak ked TAKATO forma ukazky hrania nejakej hry, tak to uz potom radsej ZIADNA. Ved to, co tam pan redaktor predvadza, je maximalne diletantska ukazka toho, ako sa LP robit nemaju. Vydrzal som sa na to pozerat cca 10 minut a musel som to proste vypnut, pretoze pre mna, staby hraca, to prinasalo akurat tak krce na mozgu... Na co niekto predvadza tzv. Redux verziu, ked si v podstate uz evidentne vobec nepamata, ako v podstate ta hra vyzerala v case povodneho vydania, okrem toho ani netusi, na akom stroji to vlastne testuje, popri tom este (aspon to tak na mna posobilo) viac cumi na chat, nez na to, co sa deje v hre... Proste otras a hanba zaroven. Podobne LP si moze games.cz strcit za... eeer... klobuk *7*.

    Tfuj! Du blejt, velebnosti... *11*.
    • zas nepřeháněj, já se třeba u letsplaye dobře bavil
  • jindra.veliky
    opravdu noob *1* snad i moje kamoska, co v CSku zastreli slepici a skace radosti, by to zahrala lip :D
    • TheGGG
      *8*
  • Na steamu je teď původní verze Last Light (bez Redux) za nějakých 7 euro.
    Za tu cenu mi to příjde jako hodně zábavy.
  • VaZqeZ_EU
    Dost mě zklamali s tím, že se budou prodávat 2 hry "Metro 2033 Redux" a "Metro: Last Light Redux" místo jednoho kontinuálního (2 konce v Metro 2033 vs 1 start v Metro: Last Light *9* ) mega eposu "Metro Redux" *9* *9*
    Vím, že je "Metro Redux Bundle" ale to není to samé..
    Jinak super hry a jasná koupě pro mě.
  • Nejsem si úplně jistý, zda jsou tato videa něčím přínosná. Pavel neví co má za hardware, neví kde jsou novinky a rozdíly ve hře. Dozvíme se že nemá dobrou myš a do dneška neví jak je či není slyšet zvuk. Působí to na mě trochu diletantsky. Jaký je rozdíl mezi tímto a jakýmkoliv jiným LP videem na YT? Nechci Pavlovi křivdit, ale zatím mne ani jedno z jeho LP videí neupoutalo natolik abych ho dokoukal.
    • Llour
      No já jsem třeba Spintires video dokoukal dvakrát *1* , mělo to super příběh *4*
  • Zdravím, lidi nevíte jestli ty DLCčka k Last Light jsou už zakompilovaný v tý hře od začátku nebo jestli je bude potřeba stáhnout ?
    • Xcomik
      Ano DLC do Last Light jsou součástí na druhou stranu zase nejde o bůh ví jaká DLC. Nejvíce mě na nich štvalo že nebyly zakomponovány do příběhu. Třeba to DLC kde hledáte různé věci to klidně mohli naklonovat a našoupat ho do několika částí hry žel bohu všechno to byly oddělené součásti hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit