Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcomik
    Já nechci být extra kritický ale tenhle lets play bych spíše nazval "Jak se hra Metro hrát nemá :-). To co do M2033 Redux přidali to si pavle minul celkem snadno už na samotném začátku po tom co lezete po žebříku pak co otevřeš ty první dveře tak hned za nima jak je výbava jsou i další dveře který jsou do hry přidány a stealth pasáž v té části s těmi bandity byla naprosto epická zhasínání lampiček ti nic neříká sestřelování světel taky ne a to nemluvím tabulátoru přes který si můžeš navolit co chceš házet jestli nůž nebo zápalný granát či třeba molotov. V tvém videu prakticky si ty změny moc neprezentoval (na druhou stranu jich podle dosavadních videí pro PC hráče skutečně moc není)
  • Nejsem si úplně jistý, zda jsou tato videa něčím přínosná. Pavel neví co má za hardware, neví kde jsou novinky a rozdíly ve hře. Dozvíme se že nemá dobrou myš a do dneška neví jak je či není slyšet zvuk. Působí to na mě trochu diletantsky. Jaký je rozdíl mezi tímto a jakýmkoliv jiným LP videem na YT? Nechci Pavlovi křivdit, ale zatím mne ani jedno z jeho LP videí neupoutalo natolik abych ho dokoukal.
    • Llour
      No já jsem třeba Spintires video dokoukal dvakrát *1* , mělo to super příběh *4*
  • jindra.veliky
    opravdu noob *1* snad i moje kamoska, co v CSku zastreli slepici a skace radosti, by to zahrala lip :D
    • TheGGG
      *8*
  • Smankote, tak ked TAKATO forma ukazky hrania nejakej hry, tak to uz potom radsej ZIADNA. Ved to, co tam pan redaktor predvadza, je maximalne diletantska ukazka toho, ako sa LP robit nemaju. Vydrzal som sa na to pozerat cca 10 minut a musel som to proste vypnut, pretoze pre mna, staby hraca, to prinasalo akurat tak krce na mozgu... Na co niekto predvadza tzv. Redux verziu, ked si v podstate uz evidentne vobec nepamata, ako v podstate ta hra vyzerala v case povodneho vydania, okrem toho ani netusi, na akom stroji to vlastne testuje, popri tom este (aspon to tak na mna posobilo) viac cumi na chat, nez na to, co sa deje v hre... Proste otras a hanba zaroven. Podobne LP si moze games.cz strcit za... eeer... klobuk *7*.

    Tfuj! Du blejt, velebnosti... *11*.
    • zas nepřeháněj, já se třeba u letsplaye dobře bavil
  • Ach jo. Vždy, vždy zapnout V-sync. To jak se tam "láme" obraz je příšerný. Jinak k hernímu výkonu bych to přirovnal k hráči začátečníkovi :-)
  • tady ten prehravac nejde roztahnout na celu obrazovku?
    • Ahoj ty si na internetoch novy, ze? To je na Youtube a samozrejme ze sa da.
  • Spratekk
    Mě hlavně pobavilo, že to je stroj na kterým by NASA mohla plánovat lety do novejch galaxií a za chvíli se to mr*á, jako stará šla*ka při 1280x720. Čekal bych nadstroj na kterém bych to zapnul ve 4k rozlišení, které mimochodem je další redux specialita. Druhá věc mě zarazila, že pan Pavel neobjevil na myši míření už v první 5-ti minutovce poté, co našel zbraň, což bylo imho opravdu LOL. A na to navazuje třetí fail, když řekl, že zatím se moc neztrapnil... *1* *1* Sorry, ale za mě teda ne.
  • Na steamu je teď původní verze Last Light (bez Redux) za nějakých 7 euro.
    Za tu cenu mi to příjde jako hodně zábavy.
  • VaZqeZ_EU
    Dost mě zklamali s tím, že se budou prodávat 2 hry "Metro 2033 Redux" a "Metro: Last Light Redux" místo jednoho kontinuálního (2 konce v Metro 2033 vs 1 start v Metro: Last Light *9* ) mega eposu "Metro Redux" *9* *9*
    Vím, že je "Metro Redux Bundle" ale to není to samé..
    Jinak super hry a jasná koupě pro mě.
  • Hnisavec
    výborne Pavlove let´s play sú super
    • jeanczarny
      Jen by nebylo marné, kdyby mu ještě někdo sekundoval. Když tam má někoho na vychytávání dotazů z chatu, nebo zaplnění hluchejch míst kdy se soustředí a zapomíná mluvit je to lepší.
      • Luke
        Nabízíš se? :)
        • jeanczarny
          Pokud by to byla hra o který mám alespoň trochu páru tak klidně. Dneska jsem mohl dělat chytrýho jen proto, že sem Metro shodou okolností zrovna minulý týden dohrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit