Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Výborná hra.. už pôvodná hra bola asi najlepšia arkáda v minulom roku, ale teraz, ešte s vylepšenou grafikou a bohatším obsahom, je to ešte lepšia hra.. fakt vrelo odporúčam, kto má rád takýto typ hier..
  • Pozrel som obrázky, prečítal recenziu, pozrel video, ale nechápem prečo by som to mal začať sťahovať ...
    • ...........prečo by som to mal začať K.U.P.O.V.A.Ť *12*
      • na ten level sa to ani nedostalo.
    • lol, koment roka ;)))))))))))))))
  • Jako sory ale jinak to říct nemůžu ,jak vypnu tu posranou reklamu ve tvaru kostky? To už je trochu moc ne?
    • nebo si v prohlížeči vypni JavaScript, nic ti vyskakovat nebude, ale zase nic nespustíš (videa apod.)
    • Jack1947
      Ty ses uz moc , omylanej ADblock jenze jak uz bylo receno pak nebudou mit redaktori co do huby. *3*
    • Nahoře je zavřít.. akorát je to malým písmem napsaný tak to nejde moc dobře vidět..
      • Reklama je to vcelku vtipná. Počítač s Win8 a ještě je to protivné.
    • Půjdeš na danou stránku produktu nebo znovu načteš Games.cz. Můžeš použít F5, ale to je to samé jako načíst Games.cz znovu.
  • ucho
    přiznám se, že po zhlédnutí gameplay videí se mi tahle hra vůbec nelíbí :)
    • Trisska
      ucho: A co se ti jako nelíbí? Nemohl bys bejt trochu konkrétnější? Nebo je to jen trolling?
      • Ježiši, ono už je to zase zpátky :/
      • ucho
        to už tak lidé mají, něco se jim líbí a něco ne. tobě, trolíku diskuzní, může být v podstatě jedno, co se mi na tom nelíbí. neříkám tím, že je to špatná hra, nenamítám tím nic proti zdejšímu hodnocení, pouze mě ta hra naprosto ničím neoslovila a uniká mi její zábavnost. tím ji samozřejmě nijak nehaním... to jsou takové ty drobné rozdíly, které ty bohužel nedokážeš pochopit...
        • Trisska
          Za prví, nejsem trol.diskuzí ale obyč holka. Za druhý, pokud sis nevšim tady seš na diskuzi, a tak by bylo dobrý aspon trochu rozvíst co se ti na tom videu nezdá. Chápu však, že seš zřejmě člověk postiženej facebookem, kterej se nezmůže na víc než na *to se mi líbí* a *to se mi nelíbí*. Čili je asi marný chtít po tobě nějaký rozumný vysvětlení - jak právě vyšlo najevo, ty na to vlastně žádnej názor nemáš. *15* *15* *15*
    • chtělo by to klasický Rollcage
      • spíš Re-volt, tam bylo více tratí i aut :) - nebo udělat remake té pozapomenuté šílenosti F-ZERO GX :D
        • Jo..Re-Volt...ten byl občas o nervy. Ale neskutečná zábava.
          • na GOG je za šestku :) http://www.gog.com/game/revolt - bude to má příští investice. Hra s kamaradem na split je úžasná.
  • Jack1947
    8/10 ? Jdu do toho !!!! *4*
    • Myslim ze budes sklamany *3* Nechapem ako ste to mohli ohodnotit 8/10 ved ta hra je otrasna.. mal som to v pc 5minut aj s instalaciou. ten jazdny model je uplne na pi.. grafika mozno pekna ale stale nic moc. neviem kto to hodnotil ale tejto hre by som urcite nedal viac ako 4/10 a to som dost zazraty do zavodnych hier
      • opravdu erudované hodnocení po 5ti minutách
      • Jack1947
        Diky za objasneni, jesteze ja se naucil zit se zklamanim a tak mi to nevadi Zkusit preci muzu ne ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit