Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trisska
    Za prví, nejsem trol.diskuzí ale obyč holka. Za druhý, pokud sis nevšim tady seš na diskuzi, a tak by bylo dobrý aspon trochu rozvíst co se ti na tom videu nezdá. Chápu však, že seš zřejmě člověk postiženej facebookem, kterej se nezmůže na víc než na *to se mi líbí* a *to se mi nelíbí*. Čili je asi marný chtít po tobě nějaký rozumný vysvětlení - jak právě vyšlo najevo, ty na to vlastně žádnej názor nemáš. *15* *15* *15*
  • Auta maji taky vypecene nazvy ...Luncha Penta Immorale :)
  • ucho
    to už tak lidé mají, něco se jim líbí a něco ne. tobě, trolíku diskuzní, může být v podstatě jedno, co se mi na tom nelíbí. neříkám tím, že je to špatná hra, nenamítám tím nic proti zdejšímu hodnocení, pouze mě ta hra naprosto ničím neoslovila a uniká mi její zábavnost. tím ji samozřejmě nijak nehaním... to jsou takové ty drobné rozdíly, které ty bohužel nedokážeš pochopit...
  • Sranda je že ikdyž se hra soustředí na střílení a žduchání do protivníků tak fyzika aut je lepší jak poslední 3 nfs *15* je to furt arkáda ale zábavná ..
  • Tam je takychto srandiciek vela, napriklad pivo Buttwasser.
  • Wow, to fakt existuje clovek, ktoremu sa pacil crashday???
  • Trisska
    ucho: A co se ti jako nelíbí? Nemohl bys bejt trochu konkrétnější? Nebo je to jen trolling?
  • Crashday se mi teda líbil víc..
  • ...........prečo by som to mal začať K.U.P.O.V.A.Ť *12*
  • nikde jinde mi reklama tolik nevadi jako zde na tiscali uz jen ty fullscreen bannery na main page to je dost, sam mam weby ktere si na sebe vydelavaji reklamou tak adblock ze zasady nepouzivama, ale asi s tim zacnu zatim zablokuju jen reklamy z celeho portfolia webu tiscali!!!
  • tonnymontana
    uprimne uz tech reklam mam po krk kdy se mi pulka stranky roluje a ja hledam krizek popripade mam obri kostku misto clanku a v neposledni rade mi zacne rvat video ktere je nekde nahore. dnes jsem si v klidu nemohl skoro nic precist a odklikavat tunu reklam fakt nemam zapotreb. hold na novinky asi zacnu chodit jinam dokud se to nezlepsi. nechci tadey byt v dobe kdy budete mit obri tampon pres web secund a vyslechnete si problem vaginalni mikozi... doufam ze vice lidi si odskoci na jine weby a provozovatelum to dojde. pokud si mysli ze to bez tehle super otravne reklamy nejde at se podivaji jinam, a pokud chteji mit kralovske platy tak at delaji jinou praci.
  • bez nej na net nelezu..
  • fakt má to bílý auto na dveřích napsáno Monster Cock? :D
  • saburo
    Dost mi to pripomina Breakneck.
  • Walldstein
    Jo nejlepší je, když se jdeš podívat v mobilu na Games v klasickém zobrazení (tedy stejném jako v prohlížeči) a ta slavná reklama ať už kostka nebo uřvaný video prostě nejdou nijak zavřít a znovnačtení stránky jaksi nepomáhá...
  • Dost dobrý jména soupěřů. Mary Juana, Jed I. Knight nebo Lou Briccant :-D
  • Walldstein
    Hmm...Takže se vlastně jedná o Interstate v novém kabátku...
  • offtopic: ta silena reklama mi uz dvakrat sekla cely prohlizec, zapinam adblock. Kdo chce kam...
  • Tento typ her moc nehraju, nejelpsi asi byl midnight club 2 :) Ale tahle hra me chytla, docela solidni obtiznost{pro me} a docela sranda . A HLAVNE zadne opicarny v menu , zadne intra, outra , meditra proste menu klik klik a jede se . Takze u me dobry :)
  • ucho,-na celý den?- dobrý vtip, já ji mám za půl hoďky zpátky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit