Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz to vidim, vyjde to, kupim to, nastavim najvyssiu obtiaznost a mesiac nic ine nezapnem ;-)
  • otazka pro redakci: proc zde dodnes nebyla zrecenzovana hra Disciples 3?
    • Myslim ze jsme o nic neprisli, ta hra je sranec na entou. Uplne znicili perfektni znacku, rusaci jedni...(hral jsem to)
      • co jsem koukal na hodnoceni hracu na ruznych serverech.. tak prumer je 8/10. ale nevim nehral jsem to. co presne je tam tak spatne?
        • trojka už neni disciples ale homam což by nebylo tak špatne jen kdyby souboje nebyli stupidne jednoduche ai blba a cele to nebylo zbugle
        • No prostě typicky ruské věci, ovládání krkolomné, čert aby se v tom vyznal a hordy bugů, ale co se týče stylizace, tak je to jedna z nejlepších her, které jsem viděl, hrál jsem to několik desítek hodin, ale nedohrál, právě kvůli bugům, ale jestli někdy vyjde ta oznámená gold edice i u nás, tak proč ne, hra za to stojí, podle mě je to tak na těch 7-8/10, hrál jsem jak HoMaM, tak KB a líbily se mi všechny 3 série....
          • diky za konstruktivni nazor
    • sleepless
      Prostě se na ni nedostalo z důvodů, které bych si teď musel zpětně vymyslet, což nechci. Obvykle to je něco násůledujícího: nedostatek času v natřískané sezńě, nedomákli jsme se, nikdo vhodný z autorů nemá čas, hra za to nestojí, hra utekla naší pozornosti.
      • Myslim ze v tomto pripade je to opravdu skoda (at uz to bylo z jakehokoli duvodu). Jeji hodnoceni bylo velice pohyblive viz http://www.hodnoceniher.cz/pc/strategie_tahova/disciples-3-renaissance.html . Hra vypada skvele. A kdyz si vemu kolik zde bylo venovano clanku Heroesum a Kings Bounty, tak by nebylo od veci ji zrecenzovat i zpetne. Nemyslim to pejorativne vuci redakci, proste je skoda, aby tak zajimava hra (v ackovem provedeni) zapadla bez povsimnuti. Kor kdyz na poli fantasy tahovek je pomerne maly vyber.
        • sleepless
          Ne ne, v pohode. Vlastne, diky za pripomenuti. Kdyz to nejak klapne, zkusime recenzi zpetne zpytlikovat.
          • dekuji za zajem :)
  • Inquisitor
    Skvělá hra, pokračování takových her je jenom dobře.
  • Vlastním na Steamu všechny díly Kings Bounty, ale ještě jsem nedohrál ani základní hru. Není čas a při tom bych chtěl tak rád... do toho Heroes VI s novým patchem, Diablo s novým patchem, CS:Source s novým patchem, CS: Condition Zero, dohrávání restů jako Rage, Binary Domain, Alan Wake, Dungeon Siege III, DarkSiders, Batmani... proklatý slevy na Steamu!!!
    • Tak v důchodu nebude co dělat, tak to můžeš zkusit :)
  • Tak na to se moc těším, KB je jednou z velmi malého počtu her, které mě poslední dobou zaujaly (a poslední dobou myslím několik nedávných let).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit