Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Dám tomu zhruba dvanáct, patnáct let, a pak si možná něco pořídím.
    Současné možnosti hardwaru nejsou ani zdaleka tam, kde by měly být.
    Jestli si natěšení manažeři ve firmách myslí, že se 3D brýle masově rozšíří
    do několika let, tak více se plést bohužel nemohou.

    Ve finále, bude většina angažovaných firem ráda, že jim neklesnou akcie, na historické minimum. Nakonec to takzvaný "boom" bude, ale v horizontu dvaceti let, a ne teď/za dva/za tři roky..

    Jen můj osobní názor *4*
    • Jam97
      Taková věc. Nokie a smartphony. :)
      • VaZqeZ_EU
        Já tu ale píši o "virtuální realitě" *3*
        • Jam97
          Já vím, ale podobně reagovala Nokie, když začínali smartphony. Nepodceňuj nic dopředu :)
          • Az na tu drobnost, ze VR tu uz byla, a dokonce nekolikrat a daleko lepsi - vcetne zpetny odezvy. A ... neujalo se to. Stejne dopadne tohle. 3D se ostatne taky neujalo, nikdo o to nestoji.
            • To ti je howno platny, koupit muzou, ale ty potrebujes aby pouzivali = nakupovali pro to obsah. A ten kupovat nebudou. Kolik 3D filmu sis koupil? Pokud mas telku 3roky a mladsi, nejspis 3D umi. Penetrace 3D na TV je v kolem me tak 50%. 100% ale plati, ze to doticni parkrat vyzkouseli, trochus e tim pochlubili a tim to hasne. Kdyz se zeptam, kdy naposled na neco v 3D koukali, nedokazou odpovedet.

              Ostatne, kolik se prodava simulaci schopnych vyuzit HOTAS ? A to sme u kusu HW, kterej nepotrebuje dalsi HW za par tisic dolacu jen aby to fungovalo.
            • Pokud bude RP dost masivní tak to hromada lidi koupi už jen pro to že je to cool
    • HW není takový problém. Větší problém je SW.

      Pokud to přežije současnou módní vlnu, možná to bude použitelné (ne v herní sféře) za třeba těch 10 let.
      • C-BEAM
        práveže problém je HW. Ideálne VR potrebuje nad 8k a hw ktorý by hru rozbehol pri 90fps v takom rozlíšení nie je ani len v dohlade a to pri súčasnej grafike. Aj o 10 rokov bude problém rozbehať hry vo v 8k keďže grafika, možno i fyzika zase bude o kus ďalej. Si vezmi, že za posledných 10 rokov sme sa v rozlíšení skoro nikam neposunuli, takže osobne to vidím, ešte na 2-3 dekády.

        A čo s zoho plynie ? že nie je na čo čakať a kto si chce užiť VR nech tak urobí už tento rok, keď by malo byť na trhu z čoho vyberať.
        • Větší pičovinu jsem dnes zatím nečetl. Díky.
    • za 20 let nebude o lidstvu ani zmínka :)

      toť můj názor :)
      • Paulcz
        hurá! :)
        • Pokuď vymření lidstva vítáš, nemusíš čekat dvacet let. Můžeš jít ostatním příkladem už dnes *2*
          • Paulcz
            výborně, konečně dává můj život smysl :)
  • U sportovnich her by to bylo supr,Treba ve fife delat brankare a vse sledovat s oci brankare i v hokeji,nebo golf,auta.Ale ,neni to jen o helme a ps move.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit