zavřít
...

GDC 2017: kyberpunková akce Ruiner drtí hráče obtížností, ale je férová a návyková

Čas letí. Jeden rok o hře napíšete, že podle záběrů na videu atraktivně kombinuje brutální souboje s kyberpunkem, a za dvanáct měsíčků už si můžete svá tvrzení ověřit v praxi. Jednou, dvakrát, třikrát, čtyřikrát …jsem bídně v jedné fázi dema chcípal, protože jsem pokaždé zapomněl použít některou z moc...
 • MickeyMutant osobnosti.cz
  3 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Pro sleeplesse: Pusť si libovolný gameplay Hatred, pokud jsi zapomněl, jak to vypadalo v pohybu. Vizuálně i mechanicky je to určitě blíž než třeba Hotline Miami. Vizuálně je to jasné na první pohled, když ti nekalí zrak nějaký politicko-etický odpor. A mechanicky? V HM sis mohl pěkně všechno promyslet za dveřmi, obhlídnout situaci a takticky naplánovat akci, zatímco Ruiner i Hatred je mnohem víc postřehová záležitost závislá na orientaci v chaosu.

  Sorry jako, že ti kecám do něčeho, cos mohl vyzkoušet na vlastní bulvy, ale ignorace a popření tak jednoznačného příbuzenského vztahu, jakým je Ruined svázaný se svým ve slušné společnosti nezmiňovaným bastardem Hatred, si vyžaduje komentář. Dík za ban, mimochodem.
  3.3.2017

  reagovat

  • n (anonym)
   2 souhlasí, 2 nesouhlasí
   njn, lezis jim v zaludku od ty doby, co jsi jim zaslal ten otevreny dopis
   4.3.2017

   reagovat

 • Kinet1c tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Mne to pride skor ako Dex, ako jasne obe kyberpunk, ale cele to prostredie, ked to preberiem z 2D do 3D, tak by mohlo byt, ale je to len moj nazor.
  3.3.2017

  reagovat

 • kubators (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Vzpomněl jsem si na probdělé noci u Dead Nation
  3.3.2017

  reagovat

 • SMG (anonym)
  1 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Rád bych někdy vyděl cyberpunk hře město ve stylu Kowloonu.
  2.3.2017

  reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  2 souhlasí, 7 nesouhlasí
  Něco jako kyberpunk Hatred v barvě*4*
  2.3.2017 upraveno v 19:25

  reagovat

  • sleepless tiscali.cz (Šéfredaktor Games.cz)
   7 souhlasí, 3 nesouhlasí
   Nepovedený pokus o troling. Jsou to úplně jiné hry. Navíc, Hatred je špatná bez ohledu na tematiku, tohle se zatím jeví solidně.
   3.3.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 23.20.245.192.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.