Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc děkuju všem, kteří se podíleli na tvorbě videa a přednášky. Skvělá záležitost, která mi dala spoustu nedohledatelných, cenných informací. Přeji celému warhorse spoustu úspěchu a mnoho dokončených projeků.
  • To ze tady v cechach se neda na projekt D.V dopustit je jasne , a ja osobne jsem na to taky zvedavej. Ovsem otazka je , pokud to nekdy vyjde , jak se na to budou tvarit ruzne po svete . Husiti jsou jiste fajn ale dost pochybuju ze prumernej american o nich neco vi. Mam trochu obavu ze to pro ne bude neco takoveho jako kdyby u nas nekdo vydal hru ktera by vychazela z historie Noveho zelandu treba. Asi by to lidi moc nezajimalo.
    • Nezáleží na tématu ale na prostředí. Američan uvidí chaloupky, meče, brnění a to mu stačí. Podle mě se v tom moc hrabat nebudou, jestli se tedy hra vůbec dostane na US trh. Mimochodem, kolik hráčů the elder scrolls se skutečně vyzná v lore a historii světa TES? Podle mě ne moc a přesto to lidi hrajou. *3*

      Zásadní je, jak vyřeší zpracování světa, soubojový systém a aby udělali zajímavý a poutavý příběh pochopitelný i s nulovou znalostí dějin Čech počátku 15. stol.
      • Jen tak mimochodem, co jsem měl tu možnost zjistit, Američané mnohdy znají, pokud jde o dějiny českého státu, jen Habsburskou monarchii a pak až vznik ČSR. O českém středověku mnohdy nemají ani potuchy. *3*
        • Další čecháček co si myslí že je tadle pr*el ve středu Evropy nějak důležitá pro svět. Co ty víš o dějinách států v americe? Hmm Jen tu všichni děláte z američanů atd. blbce protože neznají naše dějiny, kolik víš ty třeba o dějinách nějakého státečku v Africe.
    • Já si myslím že přesně tendle problém byl u AC III pro někoho
    • zdeeneek
      Vetsine lidi staci, ze ve hre pobihaji s pandulakem a zabiji jiny pandulaky. Delas z toho zbytecnou vedu.
      • ja z toho vedu nedelam..ale Vavra jo:)
    • To mi tedy vysvětli, jak je možné, že po světě i v USA uspěl slovansky stylizovaný Zaklínač? :)
      • zaklinac je smyslenost..takze proc by neuspel..
    • Husitskou hru stačí američanům prezentovat následovně:

      1) katolíci = impérium
      2) kališníci = rebelové

      a zbytek už si domyslí
      • Viktor_H
        To je vcelku trefné. *1*
      • Magister_Peditum
        *1*
  • h0p3
    Nejsem žádnej pro a toto byla první věc co jsem viděl/slyšel o gamedesignu, ale tohle by si měli pouštět v Ubisoftu, v AC3 byl otřesnej.
  • Konečně jsem se dočkal! Moc díky! Přeji celé redakci hodně úspěchů v dalším roce, k tomu nástup originálních titulů a pořádnou inovaci na poli herního průmyslu, ať je konečně co hrát. A samozřejmě, Danovi a celému jeho týmu jen to nejlepší, ať se hra podaří podle jejich představ a možností, snad investor nechá všem tvůrcům tohoto projektu co největší míru svobodného rozhodování.
  • Aby nepřijeli Řekové a nesebrali Dana i s celejma přednáškama...
    • Mínuska jsou, ale dobrá. + tu mají pouze populistické, klišé přízpěvky a lidi co dávají odkazy na stránky z pééčkem
    • Co je vy nevtipný mínusový debi*lov*é?
      • Nic, jen si trapnej *2*
        • Tvoje máma je trapná
  • zajímavý, některý věci jsou očividný, je to podobný jako při psaní povídek, ale je fajn nahlídnout pod pokličku. Těším se na další díly, i když se obávám, že mne osloví (čti pochopím ji) bude ta o produkci, programování mi moc neříká.
  • Supr záznam, prosím Games.cz a jejich partnery kteří zpracovávají přednášky aby už cpali další záznamy - nechci být nevděčný, ale dneska jsou Vánoce a já bych rád nějaký dárek :) Dík
  • Mně to tak připadá, že si dělaj akorát reklamu na svou hru. Nic moc jsem se nedozvěděl.
    • BoB.2
      udělej vlastni hru a mužeš se taky chlubit.
      • Ani to nerieste chlapy, to je proste...cody
    • tak to dporucujeu mrknout na ikonku repracku vpravo dole vedle hodin, a zapnout si zvuk
  • irdzi
    Asi to nikdy nevyužiju, ale bylo to hodně zajímavý a D.Vávra je dobrej řečník, takže se to dobře poslouchalo...přidávám i svoje díky:)
    Velký plus dávám za kladení důrazu na určitou "neabsurdnost" všeho, protože ač je to skoro neuvěřitelný, tak to dnes ještě není úplně běžný přístup ale spíš vyjímka.
    A nebo ono je asi těžký hledat ve který části výrobního procesu se většině dobrý nápady rozsypou:) Dělá na tom moc přece jenom hooodně lidí (ostatně u filmů je to stejný a výsledek často připadá podobně absurdní - tzn není to jenom problém her).
  • Janun
    Díky pěkný záznam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit