Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebudeme si nic nalhavat, obsahem i prednesem (predevsim tim...) asi nejslabsi prednaska. Vubec mi prislo, ze mely (a vicemene v obou tech ohledech) sestupnou kvalitu, skoda. Ale to se vzhledem k postupnemu vzdalovani od konkretni a zajimave hry.
  • ta PR reklama na Warhorse už začína byť otravná......
    • Jsem si vědom toho, že jde o trolling slabšího stupně. Ale nedá mi to připomenout, že redakce slíbila postupně uvolnit nám smrtelníkům nahrávky přednášek. Nejde o nějakou reklamu či co, ale jednoduše to uvolňují postupně. A je to tak dobře. Nacpat to do jednoho článku by asi nemělo smysl a dát na web x článků v jediný den by rovněž nebylo úplně smysluplné. *3*
  • ,
  • To jsem netušil že pan Klíma je alkoholik. Vždycky působil takovým profesionálním dojmem, ale po tomto videu to je jasné, to chování, verbální vyjadřování, gestikulace... snad ho někdo přemluví aby šel na léčení a hra od Warhorse se nezpozdí...
  • no když si neumí ani napsat přednášku jedním fontem, jak potom bude vypadat jejich hra, to jsem zvědav.
    • Ked si pozres video, tak jasne vidis ze je na platne font v poriadku, cize problem je evidentne u toho, kto tie prednasky spracovaval pre video. Chcel to len trocha vsimania a rozmyslania.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit