Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    Jestli to bude lepší než tituly od Bethesdy tak pořád dobrý!
  • hhhhh tohel me rozesmalo :))) po duke nukem "biggest shit" forever, přisli s ničením další legendy v podobe Colonial "fukin" marines a tedka dpojdou s nejvetším pruserem všech dob forever again looool odemně nedostanou uz ani zlamanou grešli,jejich minula hra me stala majlant, nevypadala ani tak jak mela puvodne, atd. odemně dostane Gearbox maximalne torrent download abych se mohl zasmat jejich dalsimu vytvoru zadarmo po poslednim fiasku....
    • Colonial marines mel nakyho predchudce? Jinak hra to neni spatna hral sem desitky vetsich shitu plus sem ji hral nakou dobu po vydani takze sem se vyhl vetsine problemu.
  • Vojta_Ilavsky
    Mě Aliens: Colonial Marines bavila. Zčásti to bude tím ze jsem ji hrál aniž bych cokoliv zní předtím viděl. MP tam taky není špatnej.
    Jinak vtip na Duka Gearbox má, tak proč ne?
    EDIT: Zapomněl jsem na bombastický ozvučení, Pulzní Puška nikdy nezněla lépe. Motion tracker se mi zdá ale pořád lepší v AvP 2000.
  • Kua... Já chci plnohodnotný pokračování Borderlands, po (skoro) třech letech by to snad už mohli alespoň ohlásit a dělat na tom. Pre-sequel neberu jako novou hru, ale jako jedno velké DLC, protože kdyby ano tak to jako hra samotná stála o ničem.
  • Po Duke Nukem Forever a Aliens: Colonial Marines si to můžou strčit někam. Než Pitchfordovi a Gearboxu, to radši dřív uvěřím Molyneuxovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit