Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli
    Stejne bych je proliskal... GoW 1 vydali na PC a zbytek ne, mrchy.
    • Jack1947
      Jn, Mrkváče stejně jako Sony si zaplatily exkluzivitu co naděláš. *7*
  • Damarus
    Nečekaně se to tu zvrtává z diskuze k přeměřování p*****u *1* byla to dobrá hra na Xbox i na pc ;) a na PS3 a 4 jsou taky bezva hry .... hold každej má něco a to na co nemá prachy tak to pomlouvá *1*
    • Jack1947
      To a taky že je zabedněnec..> jinak to neumím nazvat ale plive se pořád na všechno. Taková česká vlastnost.
      • Damarus
        Přitom k tomu plivání není důvod *7*
        • Jack1947
          Kdo chce psa být, ten si hůl najde a kdo chce plivat ten si najde důvod/záminku ... (víme) je tu plno zabedněnců tady takový nápor sem nezažil. Co jsem četl v zahraničí je to +- stejné néli horší nemám rád fanatizmus ani z jedné strany ale svobodu platforem preferuji. Proč myslíš že mezi nás trotly nikdo normální nepůjde debatovat? aby byl otrávený ostatními zcestnými názory Ano , NE!
  • Tak na pc neco optimalizovat,tomusi byt hruza,kazda graficka karta je vlastne nova konzole s windows10 a ze za eru ps4 a xbox one jich bude *1* ,nejmene 20.
    • jj, máme tu karty od Nvidie.. no a pak těch pár zoufalců s kartama od ATI.. skutečně nepřeberné možnosti *1*
  • a hlavne keby radšej spravili 2-3ku na pc..nie opakovali jednotku.:/
    • to je jen jednička? a já myslel, že ultimate edition budou aspoň všechny díly.. to sou vtipálci *1*
    • Jack1947
      Někdo to nehrál... navíc se říká opakování je matka moudrosti viz všechny ty remastery... atp... navíc to je 8 let stará hra (možná 9). 2-3 na PC hned tak nebude... stejně jako nebude Halo3 atp...
  • Kdyby aspoň zprovoznili starou verzi hry... po zrušení Games for Windows mi už ani po aplikaci patchů nejde pořádně hrát, kvůli nemožnosti přihlásit se ke svému účtu. Hlavně, že vydávají remaster.
  • Hnisavec
    kvôli Gearsom som kúpil i Xbox360 a bola to úplna nudná srágorina...80% gameplayu preskakovanie múrikov a skrčená spotená priposratá strielačka
    • peklo prave zamrzlo, shodnul jsem se s hnisavcom

      hral jsem jen tu 1 na pc a ta byla fakt zoufala

      ale na konzoli jsem videl takovej ten mod, kde se brani baze, u toho verim, ze v multiplayeru zabavit na chvili dokaze
      • Jack1947
        Myslíš hordu ne? to ale nebyo v GOW1 myslím jj v Mp no... ale není to nic pro čajíčky. SP byl taky super ale tak no, každý máme rád něco jiného.

        Mimochodem možná to nikomu nedošlo nebo tak ale GOW1 byl a je průkopník Cover systému krytí za překážky ostatní se už jen opičily ale stavební kámen zasadil GOW. Docela jsem dostal chut si zahrát jedničku ale když nejde Gamesforwindows tak je to asi zbytečné vůbec zkoušet. *7* Stáhnu si tenhle Ultimate edition až bude na pc... asi.
        • GoF bohužel nebyl průkopníkem v cover systému, tim byl Kill Switch ještě na PS2. GoF to dokázal dotahnout do dokonalosti a popularity. A myslím si bez něho by asi nevzniklo tolik úspěšných značek.
    • Jack1947
      Jen kvůli Gearsům ? co Halo, Forza Project Gotham racing to přeci srágoviny nebyli nebo ano?? *9* *7*
      • Hnisavec
        ako vieš, veď ty si nehral ani jedno, lebo nemáš konzolu. Halo je podľa mňa úplný omyl, pre človeka ktorý nehráva mulťák, lebo singel tam je nezmysel a scifi omáčka...Forza je super ale autíčka nie sú moja šálka kávy
        • Jack1947
          Jakto víš ty, že nemám konzoli? Ved"ty si behral ani jedno"

          Halo je omyl ? hmm, takto si zřejmně nehrál. Jasně co za příběh by jsme chtěli ale je to dobrá střílečka... nicvíc nic mín. Hlavně celkem i dlouhá aspon Reach. Tak netřep voloviny, jo.
    • kvoli uncharted som kupil i ps3 a bola to uplna nudna sragorina... 81 % gameplayu preskakovanie murikov a skrcena spotena priposrata strielacka
      • Kupil som pc,a pocet sragorek,ani nemohu spocitat,hlavne tech omalovanek a priblblech klikacek,vid slovaku.Hlavne epilepsii vyvolavajci starcraft,blika to v ty hre,jak na diskotece ze 70let.
        • jestli ti bliká obraz, máš asi něco s grafickou kartou, zkus pořádně připojit konektor od monitoru a když nepomůže, tak určitě u nového PC reklamovat
        • V pohode, toho pc ťa zbavím nie je problém, povedzme 1600 Kč? Toho problému so SC asi nie, ale skús Casual malo by to pomôcť.
  • kubi-wan
    Chodící nabobtnalý macho šmirglpapíry v akci!
  • Ohledně vydání na pc, tak se to někde psalo. Datum nebylo určeno, ale na jednom obchodě bylo napsán až leden 2016. Přičemž bylo na IGN řečeno, že datum vydání není pevné. Takže se můžeme načekat. Jo tu však další problém, ta hra je vždycky zmíněná s Windows 10. Takže jestli Windows 10 nevěříte a stačilo vám zažít aktualizaci na 8.1 tak si možná nezahrajete.
  • mikezz
    Článok od Radka, super nostalgia! Ako hra tak aj autor, obe mi jaksi pripomínajú staré dobré školské časy. Takže remaster zahrám a recenziu (uložená do Pocketu) prečítam.
  • ringmancz
    nikdo se nepozastavil nad tím, že to napsal Radek Friedrich?!
    • Jack1947
      Ani, ne navíc to není nostalgie "k plevelu" ale jestli se nemýlím tak i trochu k OPS2.
    • To je ten pán s kšiltovkou co je občas v podcastech ?
    • Bohužel, netrpím nostalgií k plevelu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit