zavřít
...

Ghost Recon Wildlands doprovodí dokument o reálnem boji s drogovými kartely v Bolívii

I kdyby vás třeba Ghost Recon Wildlands nezajímala z hlediska hratelnosti, možná vás zaujme doprovodný dokument, který Ubisoft natočil. Místo tradičních krátkých videí, která zkratkovitě představí dějiště hry, vyjde 6. března plnohodnotný dokument nazvaný prostě Wildlands, který se zaměří na historii...
 • LV426 tiscali.cz
  6 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Nevím jak v Bolívii, ale doporučuju seriál Narcos. Mimochodem Wagnera Mouru si určitě pamatujete jako kapitána Nascementa z Elitní jednotky a Holbrook bude hrát v novém Predatorovi.

  Já se tady u té hry bojím stále toho gameplaye, radši bych si mise plnil v klidu sám, než mít na krku 3 boty nebo jiné spoluhráče se kterýma si logicky nebudete rozumět co kdo kdy kde kam jak proč a bude docházet k nechtěným situacím.
  1.2.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.99.70.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.