Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    nic jste nepochopili :D ta hra nemá být zábavná, lidi ji budou kupovat, protože je krásná....že je nudná zjistí až po koupi a o to Ubisoftu jde :)
    • Tak, tak... *1* Hlavně, ať je to hezký, o to přeci všem jde... Hra nemusí bejt zábavná, hlavně, že můžu pohonit nad tím, jak mi jede na mým ultra-brutal kompjůtru na 60 fps... *1*
    • pokud se v ni nedokazes zabavit, tak to neni problem hry, ale tvuj.
    • Inquisitor
      Za chvíli už budou vycházet jenom takový hodinový, hratelný benchmarky :)
  • UBISOFT? Dekuji, raději knihu *15*
    • Ubisoft posledni dobou vyrabi pekny hry, to co si rekl je zase dalsi z naprostejch vyblitku se kterejma ani ty sam nevis proc bys mel souhlasit.
  • uzivatel1982
    Poslední dobou mi příjde, že se lidem obecně herní firmy nezavděčí. Všichni hledají na hrách, které ani nejsou pořádně pro ně, chyby kde se dá. Něřikám, že GR je perfektní titul, ale vojenská střílečka takového střihu pořádně na trhu není. Osobně jsem hrál(dohrál) první díly gr a hrali jsme to dost i na lankach a nikdy to nebyl ultrarealistický simulátor jako Arma. Wildlands na extremení obtížnost(s vypnutou minimapou a umirněným hudem) je super zážitek. A stěžovat si, že u vojenské střílečky jsou repetetivní mise, kde jde jen o to získat intel, uníst nějakého clena kartelu, případně vyčisit oblast mi taky příjde zbytečný. Ve výsledku má wildlands krásnej svět ve kterým se dá pohybovat a užít si pocit odbojáře a člena elitní vojenské jednotky. Ve zbraních je dostatečný velký výběr a gunsmith a uprava postavy jsou udělaný skvěle. Jízdní model je takovej průměrnej a auta zvládnout v terenu totální nesmysly, ale člověk není nucenej je dělat a když jezdí po silnicích, tak to není nic co by uráželo. Když si člověk zážitek kazit chce, tak se mu to povede vždycky a všude. Helikoptery se probírali taky hodně. Pravda, že při prvních letech jsem nadával jak spaček taky, ale po pár pokusech a pochopení jak to funguje se skoro po zemi už nepřepravuju. Rozhodně bych je za to nepochválil, ale po chvilce lítaní pak člověk nemá nejmenší problém aby ho vrtulníky poslouchali. Bohužel nemůžu zatím posoudit coop složku hry, prvních 20h jsem ztrávil v čistým singlu, kde boti nepřekážej a syncshot z nich dělá i použitelnou složku hry pro taktický postup. Občas jsem měl u hry pocit, jak kdybych dostal možnost ovládat na přímo jednotku a vojáka z Jagged Alliance. Jen misto arluca v bolivii. Guerilla válka v podání Wildlands je kombinací (Gta,Mercenaries,Just Cause, Delta Force,MGS a původních GR) a mě tenhle mix sednul. Pro mě nejlepší hra na vojáky za posledních pár let(arma3,insurgncy,squad,battlefield).
    • Poblém není v hráčích, v dnešní generaci, ani že muži už nejsou muži a ženy nejsou ženy, ale v hrách. Je to prostě spotřební zboží jako každé jiné. Jde o to co nejrychlejc a nejlevnějc vyrobit a pak lidi zblbnout reklamou. Takže se prodává pořád to samé s mírným vylepšením, ale podle reklamy to vypadá jako další revoluce, co tu ještě nikdy nebyla. Lidi sou pak logicky zklamaní. A Ubisoft je v tomhle jeden z nejhorších.
      • Jack1947
        Tak to zase prr, EA s tím jejich neustálým reskinem taky žádná sláva. ( DLC ani nemluvě)¨(částečně to napravily až s BF1 až na ty dlc)

        Ubisoft jen tohle poslední léta hezky praktikuje ale lidi evidetně už začínají mít toho i dost.
    • Aristarch
      ... súhlasím s tebou.. ale deťom tu na webe to nevysvetlíš. Oni nemajú vlastný názor na hry... držia sa vždy toho, aký názor má teraz väčšina na webe. A teraz napríklad beží nadávať na UBI hry. Takže to máš márne.
      • Takze v okamziku, kdy si i mainstream uvedomil, ze ubi dela genericky, nudny a prazdny hry, se ubisoft stal zase firmou, ktera neubiji zajimava temata otresnym zpracovanim?
        • ubisoft dela ruzne hry, nektere lepsi nektere horsi
    • Jde tam vypnout ten stupidní autoheal? To by dost pomohlo
      • No bohužel nejde, ale na nejvyšší obtížnost to člověka moc netrápí. Aspoň, když neinvestujes body do skillu na odolnost, tak stačí nešikovně vystrcit frnak a hned se valis.
        • Jack1947
          škoda, i ten Division měl/má lékarničky ( zdraví se doplní jen o jeden dílek)
    • Je to další upravenej ubi styl.... To vidí každý kdo již něco nahrál.
      • Ještě, že jsou zkušení a protřelí herní matadori co to všechno chápou a vidí a dokážou to vše odhalit. Mě by to bez tvého jedinečného, originálního a osvíceného pohledu přišlo jako dobře udělaný militaristicky open world.
    • Time to take out the trash!
      • Podle negativních reakcí nemají všichni lidi tuhle hlášku zarytou do DNA:). Jejich škoda.
  • Já hlavně nevím, proč se pořád řeší ten příběh. Je to klasika žánru DEA, CIA vs. drogoví bosové, nic víc, nic míň. Navíc, když se člověk během hraní prokousává všemi těmi zápisky a zvukovými záznamy popř. videi, celé to tak nějak dává smysl. Provedení hry je pak věc jiná, ale já se těch 80 hodin (100% dohrání) bavil (50:50 koop vs solo).
  • 6 je pořád nadpůrměr. Jen ostatní recenze jsou připodělané a podle nich si lidi myslí, že co nemá 8, 9, 10, tak je totální odpad.

    Udělat herní svět už dneska řada studií fakt umí. Wildlands je umělecké dílo podle mě. Teď se ještě naučit ten svět zaplanit smysluplným obsahem. Ale to jednoduché fakt není, což ukazuje nejen Wildlands, ale stejně tak většina her s otevřeným světem (koukám na tebe Just Cause 1, 2, 3).
    • Tak, je známo, že AAA hry se tu nehodnotí na stupnici 0-10, ale 5-10...
  • dobře přísně vy! *5*
  • Já si hru koupil na PS4 a musím se přiznat, že mě hra velice baví. Po dlouhé době titul, který mě nutí těšit se, až si večer v klidu sednu a hru spustím. Prosím nebijte mě, ale military tématika je mi blízká a zde dostanu vše co potřebuji. Rozlehlý svět, mnoho zbraní ke customizaci a rovněž tak vzhled avatara. Ikdyž se mise opakují, tak mi to vůbec nevadí, protože svět je tak velký a příslusná místa na dané úkoly odlišná, že pokaždé je postpu jiný. Někdy proběhne vše hladce, kdy jsem na sebe pyšný, že jsem nespustil alarm a někdy kvůli malé nepřesnosti se strhne přestřelka se zběsilým útěkem na čemkoliv co má aspoň 2 kola. Technické problémy tam jsou a na řízení aut a pilotování jsem si po čase taky zvykl. Ubisoft neubisoft , tahle hra mě baví, pardon.
    • nightborne
      Je jenom dobře, že tě baví =).

      Snad ti to vydrží až do konce - mně se to nepovedlo, ale jestli ti je tematika bližší, tak tobě by třeba mohlo ;).
    • "One does not simply like Ubisoft game!"
    • Omluva se neprijima, budes zbit
  • Recenze se mi libi a hodnoceni taky. Je to skoda ze uroven grafiky se u ackovych her tak vyrazne utrhla z pelotonu, zatim co umela inteligence, pohyb postav i fyzika klopytaji jako dychavicni herky nekde vzadu. Za mne by bylo dulezitejsi aby se tyto aspekty primarne snazily dohnat grafiku. Ta je uz na velice solidni urovni, tak by to chtelo srovnat. Jenomze obrazky prodavaji a hosi z marketingu to vidi jinak nez ja. *7*
  • Klasická Ubisofťárna, kde už po 1-2 hodinách hraní uvidíte vše, co hra nabízí a dalších 20 hodin pak opakujete to samé dokola?
  • mikezz
    Absolútne bezduchá hra, už sa ani nepamätám, kedy spravili v Ubi niečo výrazné alebo odvážne. Firma je v posledných rokoch v šedej zóne.
    • Naposled asi Rayman Legends, to byla výborná hra. A uvidíme, co vyvedou se South Parkem. Ale toho se upřímně zas tak nebojim, ten bude stát hlavně na dialozích a scénáři. A to naštěstí nemaj na starost zneuznaný autoři fanfikce o ježku Sonicovi, který Ubisoft, podle všeho, běžně zaměstnává jako scénáristy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit