Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • claymen
    Hi, me Willy.. Každopádně myslím, že to byl Klayman s K :D
  • Amylee.Anderson
    Kdo to dohrál bez návodu je král. To prostě nejde. Ale je málo lidí, co to zná :) Přitom je to taková dokonalost.
  • claymen
    dík, až na tu gramatickou nesprávnost :D, každopádně sem ho vymýšlel když jsem byl mladší a frčel si Neverhooda (podle návodu bohužel)
  • PORTAL 2 K tomu není co dodat to mluví za vše *1* *2* *3* *4*
  • Amylee.Anderson
    Sice to neni k tématu, ale musím podotknout že máš dobrý nick :P
  • Amylee.Anderson
    On má alespon takovej herní. Ty máš jak nějakej hoper. To tě maminka učila chovat se jak arogantní hovado, nebo tě to naučili tvojí kamarádi from tha hood?
  • Hral jsem obe CS. Je to prakticky to same, je to o AIM. Rozdil je, ze rotacakem nedas jen tak headshot- zbrane se chovaji jinak. Ale styl hry je stejny!
    Skliceny muzes u L4D 1 byt, pokud to neumis. Dulezita je koordinace, ne ze jdes s boomerem a ostatni maji 15s do respawn... ale pokud chces zajisto vyhravat, je pro tebe asi dvojka vhodnejsi.
  • dodatek

    http://www.eavanoce.cz/invited_by/28707
  • Proč? Na to, abych ukázal jisté vady tvojí nezlomné logiky nic originálního nepotřebuji. O to je to smutnější.
  • To máš velkou škodu, Portal byl nářez všech nářezů s lepší atmosférou než lecjaká vysokorozpočtová hra.
  • Ak tvrdis, ze gameplay v CS 1.6 a v CSS, je rovnaky, tak si nikdy obidve hry nehral. Dlhe roky som hraval 1.6 a potom som presiel na sourca, a hra je omnoho dynamickejsia, zbrane robia mensiu damage, flashe a smoky maju konecne zmysel a nemusis sa ist hodiny spravne hadzat, aby sa ti stalo, ze ako v 1.6., ze ti buchne flash pod nohami a vidis atd...je toho vela...

    A s tym, ze je L4D2 chaoticke, je blbost, je tam akurat vacsi doraz na pohyb, nie je totizto nic horsie a sklucujucejsie, ako versus mod v L4D1, kde obumujes vsetkych 4 ludi a nastava corner camping...Celu hordu v pohode vybashuju a ked sa drzia vsetci 4 pokope v rohu, tak mozes rovno na quad cap s huntermi zabudnut, lebo mat okamzite vybushovany. Nemas ziadneho spittera ani chargera, a velmi malo dead spotov, ktore su tak narocne na koordinaciu s timom a kazdy o tych par miestach vie, ze musis hrat naozaj prosti zlemu timu, aby sa ti podarili.
  • Requiem1990
    *7*
  • tvůj nick hovoří za vše *1*
  • Ano omlouvam se,sem proste jen zahlid a rikam si to uz sem videl *1* pravda je ze to video bylo trosku delsi *3*
  • Aoyagi: Něco, co by zavánělo originalitou, bys tam neměl?
  • "Mně se líbí červená" "A mně se víc líbí modrá, takže tvůj názor je hloupý a ne moc chytrý"
  • Mozna proto, ze Portal vysel spolu s HL2 EP2 ?
  • tahle série jde mimo mě. *12*
  • sleepless
    Sorry, ale je to cerstve vydane video..to je fakt, se kterym nic Tiscali neudela, at uz se probudilo pred hodinou, nebo pred rokem :)
  • Requiem1990
    Klasika, diskuze o Portal 2 a už je tu opět diskuze o HL 3/EP3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit