Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Pecháčku, čárka před a se ve slučovacím poměru fakt nepíše. Možná byste to mohl vědět...
  • Me se ten combat libi dost, ALE! Jak nekdo muze napsat ze to je combat jak z dark souls????? J*be vam?
  • Jack1947
    Teda koupit si hry které jsou na pc a v lepší kvalitě ? opomenout ty hlavní exkluzivky kde se stala chyba he.
  • ten combat nema s DS vela spolocneho mozno tak 3rd person pohlad...
  • Nooo, ty nej jsis urcite nekoupil ;). Chapu ze jsi spis rpg hrac, ale paklize budes kupovat god of war. Tak rozhodne doporucuju last of us remastered. To te pribehem dostane.
    Horizon zero dawn, super hra, a i to uncharted 4 je super.
  • ucho
    docela malo, ja mam na steamu tisicovku her a na PS4 dve stovky :)
  • Na pc mám desítky her,na PS4 sem si ty nej koupil (nepočítám Carmagedon,to je jen oddechovka).
  • Docela malo. Ja mam na steamu stovku her
  • Úplně jste zapomněli na epický Uncharted 4 !
  • elwiscomeback
    Já k tomu přidal Horizon a Personu 5
  • Krescz
    u mě dobrý, já jsem godka přejedený, hrál jsem i PSP verze :D
  • Tohle bude dobře rozporuplná hra. Myslím, že bude v zásadě dobrá. Ale nebude mít se sérií GoW vlastně nic společného (krom názvu a modelu hlavní postavy). Spíš to bude styl Last of Us nebo Zero Dawn. A z bezduché (ale dobré) arkádové mlátičky se stane pomalá chodička postavená na příběhu. Fanoušci série to budou asi těžko rozdýchávat.
  • Dark souls 2 goty,Dark souls 3 goty,darksiders warmastered,darksiders 2 deathnitive edition (moje srdcovka,i když mám oblíbenější hry),Dragons dogma remaster,Carmagedon (na vyblbnutí a oddechovku),objednáno Dark souls remaster.
  • Souhlasim s tim ze tohle se s DS moc porovnavat neda. Tam byl soubojak docela propracovany, tady je to bida. Koneckoncu ani to Vami zminovane parry jsem ve videu nevidel.
  • přesně. já taky. pro fanoušky souls her je to povinost. pro zajímavost, jaké další hry sis pořídil?
  • Já hraju většinou na PC ale koupil sem PS4 pro,jenom kůli jediné hře:Bloodborne (samozřejmě,dokoupil sem si i další hry).
  • Jedna z her, kvůli které jsem na poslední chvíly přehodnotil nákup z Xbox one X na PS4 pro. Holt vyšší výkon a 4K bluray přehrávač není vše a na PS4 jsou přeci jen exkluzivní hry, které mě lakají mnohem více, než exkluzivky na Xbox. Moc se těším! Jen se naučit s ovladačem. Pro zapřísáhlého PC hráče to bude trochu "peklíčko".
  • Reakce na udery a vubec soubojovy system v DS je nezazivna a katastrofalni podivana pro prebuzene radoby hardcore hrace.To uz muzes rict,ze souboj vypada jak z Witchera nebo noveho Assassina.Hit and Parry je preci jen posledni dobou oblibeny u mnoha her,ale rozhodne nemuzu rict,ze tohle vypada jak z DS lol.
    Crafting v GoW vsak nema co delat *7*
  • residentevilfans
    Kratos byl vzdycky nasranej antihrdina a hnal se jen za pomstou. Ted je cas stat se opravdovym hrdinou a konecne i otcem. Posun dopredu a severska mytologie tomu sedi dost dobre. Poradna rubacka tady nebyla uz dlouho a tvurci God of War by nam mohli naservirovat nasrane krvave severske steaky na runovym podtacku. Jsem rad, ze se vratil Cory Barlog a pokusi se nam udelat z Kratose vice komplexnejsi postavu. Jeho God of War II povazuju zatim za nejlepsi dil serie. Ten combat v 15min videu vypada jako cerstve napadlej snih na horskym vrcholku. Jak dlouho se ten snih udrzi a neroztaje zjistime za mesic.
  • TheGGG
    řecko a neustále hulákající kratos už začala být nuda... byl čím dál víc nesnesitelný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit