Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super! GOGu držím palce, je to můj nejoblíbenější prodejce her, který to s hráči myslí férově. Navíc pro mě, jako starého RPGčkáře je manou z nebes. Modlím se jen za uvedení Albionu a pak bude má nirvána komplení *3*
  • slíbeno je 25 titulů od EA v následujících týdnech/měsících !!
    další budou : Crusader: No remorse, Sid Meier's Alpha Centauri a Magic Carpet ;-)
    • Magic Carpet? Fakt? Jestli ano, tak to bude víc než parádní, modlim se za to už hodně dlouho! CrusaderNR taky paráda.
  • Paráda, pořádná nálož OPRAVDOVÝCH her.
  • Spades
    Prosím, ať už tam konečně zařadí Theme Hospital :(
  • Hank90
    Dungeon Keeper is available at gog.com right now! It's one of the inspirations for Minecraft.
    (píše Notch na svojom twitteri)
  • Joo, Crusader to byla pecka! Zvuky, hudba, zbrane i animace...na svou dobu to byl nářez a myslím, že by se u ní člověk výtečné bavil i dneska.
  • FUCK YEAH!!

    co dodat ? *7*
  • Tak kvůli týhle službě si snad zařídím PayPal účet. Skvělá iniciativa!
  • Mam dotaz, nekde mi lezi originalka Magic Carpet, ale ve win 7 64bit nejde spustit. Je ktomu nutne pouzit nejaky programek, stejne je to ale pak rozhozeny a nefunguje to dobre...Kdyz s tu hru koupim bude na win 7 normalne fungovat bez nejakych dodatecnych programu'+ zrovna tak ty ultimy? dik
    • Pan_Klobouk
      Urcite DOSbox, prvni koberec mel tu podporu Win95 stejne jenom jako, je to DOSova hra.
      • No ono se mi to s dosboxem prave nepodarilo hratelne vyladit... Sice si to zpomalim podle tech prikazu atd, ale reakce tlacitek (sipka dopredu da tak 10x rychlejsi pohyb i kdyz mys je ok a fps odpovida) je porad umerna vykonu pc a proste to neslo hrat...asi jsem jen lama-ale s tim snad prodavajici musi trochu pocitat...
    • Zkus to přes dosbox. Hodně her od GOG ho ma normalně v sobě a jede jim to.
    • ucho
      u těch her píšou, zda frčí i na win 7 (většinu her na nich zprovozní)
  • system shock bych asi vyzkousel.. :)
    • System Shock je k dispozici v portable verzi. Netuším sice nakolik je to legální, ale funguje skvěle :)
      http://www.systemshock.org/index.php?topic=211.0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit