Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Santo01
    Jo letošni akce na GOGu a Steamu už mě stály minimálně litr. Na GOGu jsem koupil hlavně pěkné adventury od Daedalicu.
  • x_ander
    Tyhle akce mě zničí, už jsem vzal druhou Syberii, Runaway trilogii a Hitman trilogii.
  • Inquisitor
    Taky jsem neodolal a vzal jsem si Riddicka.
  • Zatím jsem sáhl po Colonization, Race Driverovi, Pretorians a Duke Nukem Manhattan Project, možná přiberu Gothic I a II + něco navíc :) Už základní cena mnohých her je skoro zadarmo, viva GOG.
  • GOGu, GOGu, moje kreditní karta z tebe potřebuje vodu *16*
  • *1* GOG je především nostalgie i když si hrají na něco víc .Pokud si tam někdo už koupí staré pecky , tak jen proto , že je zná z dřívějška . Moc cucáků , kteří trpí permanentním nedostatkem financí si hry nekupuje na Steamu natož na oldies GOG za tržní ceny dneška .
    S MagRunnerem překvapili , ale do akce a bundlů nepůjdu - protože co jsem chtěl to z GOGu mám ;)
    • Ja jsem ale treba velky fanda prvniho System Shocku a druhy dil jsem nehral, koupil jsem si ho natesene na GOGu, nainstaloval, jednou spustil a to je vsechno. A netyka se to jen GOGu a starych her, takhle mi ladem lezi hry jako Wargame EE, Shadowrun, Mark of the Ninja, FTL, Simcity, Company of Heroes, Drakensang a dalsich. Pritom kdyby to vyslo na Vite, tak bych to hral. Treba takove Borderlands 2 hraju poradne az prave na Vite, i na PS3 jsem ho odflakl o PC ani nemluvim, ne nej jsem kdysi koupil a nehral ani prvni dil.
      • Sběratelství postihne dost lidí , kteří měli své dorostenecké modly . Takže tě to trápit nemusí - také nemám odehránu víc než třetinu her , které nakoupím . Není čas , přijdou nové ... a od doby kdy Android povznesl běžné telefony na úroveň handheldů už není ani chuť kupovat HW jednoúčelovky jako PSVitu ( i když ti Sony v PS+ předhodí tunu her zdarma ) ... Borderlands na PS3 .... nainstaloval a smazal ( reakční doba vůči PC verzi naprosto jinde , dojelo na ovládání a absenci myšky)
        :) No já jsem rád , že konečně vidím někoho koho System Shock 2 neoslovil protože stejně jsem na tom i já . Hry z 95-2000 prostě trpí symptomy počátku 3D revoluce na PC . Zatímco Tomb Raider byla ikonická hra toho věku , hromadě dalších 3D jen uškodilo ( Syndicate Wars , Fade to Black, Panzer General 3D ....) .
      • Ok, zestárnul jsi a hrát už tě tolik nebaví, ale stačilo by to napsat jednou, pokud i to by vůbec někoho zajímalo...
        • je to jen troll...
  • Ach jo, kdyz me uz na PC proste hrat nebavi. Z napososledy koupenych minimalne 10 her jsem nehral ani jednu, v podstate se ze me stal jen sberatel pc her od doby, kdy indie hry vychazi i na konzolich. Snad alespon wastelands 2 me jeste presvedci ke hrani na pc.
    • Veskoslav
      Kupovat něco, co nepotřebuješ jenom proto, že je to v akci nebo se ti nějak "líbí" je docela slušná nemoc a normálně se to léčí. A ne, většina nenakupuje hry do zásoby se slovy: "Někdy si to zahraji."
      • Tak se bez lecit a neotravuj, vetsinu tech her jsem kupoval po vydani nebo nadsenych recenzich. Hrat je po instalaci zacnu, ale potom uz se k nim nevratim, nebavi me. Ale kdyz pak vyjdou na ps3 nebo vitu, tak me najednou bavi.
      • ucho
        já si někdy koupím na GOGu i hru, kterou mám na steamu:
        1) abych znovu podpořil vývojáře, u kterých chci, aby pokračovali ve vývoji her
        2) abych podpořil DRM free distribuci
        to, jestli si tu hru z GOGu někdy zahraju, mě v danou chvíli nezajímá, když mám i Steam verzi... nemoc je, když lidé kupují věci jen proto, že jsou ve slevě. tedy automaticky vezmou něco, co stojí třeba 2 eura a nezajímá je, co to je...
        • Veskoslav
          To je trochu jiný případ. Taky mám některé duplicidní hry na Steamu a Gogu (4 celkově), ale to není Jejdáskův případ.
          • Asharak
            LOL meleš tu o tom jak je nemocné kupovat hry do zásoby a máš některé dvakrát, pane jo! *7* *1*
            • Asharak
              Ne *5*
            • Veskoslav
              A co to třeba bude tím, že ty, co mám dvakrát, tak jsou v nějakém balíčku, který nemůžu ovlivnit? Napadlo Tě to proboha? *7*
        • Kozy
          2) To jsem udělal při loňskejch summer sales a koupil Under the Ocean, stálo to tušim necelý dvě eura a pak se tvůrci rozhodli úplně tu hru předělat, kdo ví jestli vůbec vyjde. Od tý doby se vyhýbám early accessu.
          • ucho
            Under the Ocean jsem taky pořídil, ale spíš kvůli tomu, že se mi líbil ten návrh a mám tento typ her velmi rád. Tedy mi to přišlo jako fér nabídka, navíc velmi lákavá. Z toho předělávání taky nejsem nadšený, ale už jsem tam zahlédl víc screenshotů a zdá se, že na tom opravdu pracují (ale ta rychlost je celkem malá) a že už to do toho nového kabátku prakticky hodili. No letos by z nich mělo snad něco vypadnout.
            Jinak vývojáři jednají fér a když jim napíšeš o vrácení peněz, tak pokud vím, vrátí je.
      • V tom případě by byla polovina osazenstva Steamu dávno v blázinci.
      • TheGGG
        lol, při slevách na steamu je to běžný, kupovat hry, který hrát nebudu, protože sou ve slevě. by ses měl léčit, jestli to neděláš *7*
        • XXHUGOXX
          http://www.mdm-psychiatria.sk/
    • tak to nekdy je, ale byl bych v klidu. napr. me pc hry prestaly bavit uz dvakrat, ale nakonec jsem se k nim vratil. poprve ve dvaceti, po proparenych letech 1990 -2000, pak 6 let pauza, pak novy pc a nove nadseni z hrani vydrzelo dalsich sest let, pak pauza bez PC her (dva roky na uzasnym 3dsku), no a vloni jsem se k pc vratil a hraju zase jak o zivot. Chce to asi odpocinek nebo hrat na necem odlisnym. Vita je skvela volba, tak hrej jen na ni, kdyz te to bavi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit