Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ještě tak hodinku budu čekat, jestli tam neskočí System Shock 2 nebo Planescape: Tornment či něco dalšího zajímavého. Jinak se mi podařilo chytit Postal 2 zadáče, takže stahuju a jsem dost zvědavý, co to bude za hru.
    Jinak by mně zajímalo o kolik procent se jim zvedly tržby. *1*
    Nevíte taky, když tam naskočí hra, dám "Buy now", tak jestli mám tu hru jakoby zarezervovanou (čili v klidu vypíšu kreditku) nebo to je prostě tak, kdo dřív dokončí koupi?
    • ucho
      System Shock 2 i Planescape Tormment byly tak hodinu dvě zpátky, kolem 1000 kusů oba. takže nečekám, že ještě budou.
      když už kupuješ, tak počítám máš rezervováno, to by bylo jinak neudržitelné.
      • Sakra.... Tak třeba bude ještě něco jiného, kde bych mohl napravit hraní z warezu.
        Ale nekoupení PT mně štve teda dost...
  • Ták, Sacred Gold koupen (pápá pirátská verze) a teď eště vyčkat na Theme Hospital a mám splněno.
  • ucho
    ha, tak jsem chytnul free hru, ale teda byla to Septerra Core: Legacy of the Creator, což nevím, jestli budu hrát teda... :)
    • A to není špatný! Já jsem už chytnul 3 a všechny hrát budu! Strike Suit Zero, Total Annihilation: Kingdoms a Shadowman (!) *1* . A pak, že to nejde... *5*
      • Horst_Fuchs
        Nechápu, cokoliv free nidky nic nedostanu :D Mimochodem, byl tam už Freelancer?
        • ucho
          Freelancer v akci nebyl a nebude.
          • Horst_Fuchs
            A já pořád doufal. :(
      • ucho
        no jo, jde to. teď jsem chytil Postal 2.
        • No, tak ten jsem nechytil, a to je dobře. Mám koupenou Complete Edici *1* . A Jade Empire ze SCORE, takže mi vychází v podstatě to, co chci... *4*
  • Deus Ex se vypařuje jak vroucí voda :-D
  • Tak já mám odchyceno Planescape: Torment, Psychonauts a I Have No Mouth And I Must Scream. Bral bych ještě Icewind Dale, ale od rána jsem ho tam zatím nepotkal.

    Jinak si myslím, že to je opravdu povedená akce od GOGu. Možná jedinou věc, kterou bych uvítal navíc by byl časový odpočet. Buď by se vyprodaly ty kusy a nebo by vypršel limit, nahodila nová hra a ty neprodaný kusy by šly na konec do fronty. Nezamrzlo by to pak na neprodávajícím se titulu :-).
    • ucho
      ten odpočet mi přijde zbytečný, musí udat i trošičku méně žádané kusy a naštěstí jsou si toho vědomi a nedávají jich takové množství. já bych uvítal, aby bylo známo, kolikrát se to tam ještě protočí. aby člověk věděl, že teď se třeba jede 52/250. takhle člověk ani neodhadne, kdy to vlastně skončí.
      • Jack1947
        Nikdy, pac tam pokud se nemylim pribyvaji jine hry dalsi a nove co jweste v nabidce nebyli, je to jen marketingove dobre zvladnute ze cekali ze tam bude spousta lidi jeste dodnes, pac jine hry ktere jeste nemaji mit proste musi.
    • Thorar
      Nejdelší "zamrznutí" jsem viděl asi tak na 15 minut, to se dá přežít a odpočet netřeba :-)
      • eb42
        No hra Jack Keane 2 tam byla hodiny...
        • Thorar
          Rise of the triad to taky pěkně zabrzdil.
          • ucho
            no až pojede potřetí Jack Keane 2, bude to asi peklo. záleží, kolik toho budou chtít prodat.
            • Ani nevíš jak se mi ulevilo, včera jsem to u Jacka zabalil... (kolem 5h ranní) *1* *1*
            • Thorar
              Naštěstí jen 25 kusů :-)
        • Thorar
          Tak to mi naštěstí uniklo, ale to je extrém *1* to tam dali aby si lidi mohli uvařit, najíst se, dojít na záchod :-)
  • Všechny příspěvky Trolla nahlášeny, omlouvám se všem slušným diskutujícím, ale bohužel je to na Games v poslední době pravidlem. Pojďme ještě zkusit se vrátit k tématu, byť už to moc nepůjde, chápu že reagovat na trolla občas musíte, když píše takové blitky na druhou stranu člověk přečte dvě věty a má jasno. Dokud nebudou tvrdé bany, nic se bohužel nezmění, pár mentálů bude diskuzi kazit ostatním.
    • Nahlaseny... za co, presne? Nahodil jsem tema, ktere bylo bourlive, to uznavam, ale naprosto korektni a diskuze byla plodna. Jestli se nedokazes prenest pres svoje vlastni ego a nepopularni nazor musis "nahlasovat", tak te skutecne lituju. Zamysli se nad sebou. Tve nahlaseni nezmuze nic, byla to naprosto normalni, drava diskuze.
      • Jack1947
        Ted se bojis ? Sam si vyhrozoval nahlasenim, ze te nahlasil je spatne ze. *7*
        Jediny duvod, proc jsem te jeste nenahlasil je prosty (to ja nedelam). *3* (Za mne to beztak udelaji jiny, coz uz se i stalo.)
        • Prosim, prestan spamovat tuto diskuzi nesmyslama a offtopicem. Vrat se k originalnimu tematu (uz ti to rikam po nekolikate) nebo k tematu memu (problem se zkousenim her v dnesni dobe).
          • Jack1947
            Prestanu ti psat vubec, pak uz snad konecne odejdes do "kremikoveho nebe" ostatne tam vsechny ty stare sunty patri. *3*
            • Pokud prestanes reagovat offtopicem, samozrejme ze i prestanu reagovat na tvuj offtopic a nabadat te, aby jsi dodrzoval fundamentalni zaklady pravidel diskuzi na games.cz. Zatim je nestale porusujes svym krakanim a ja jsem konsternovan, skutecne absolutne konsternovan, jak nekdo kdo se ohani trollama a "nadhledem" dokaze vyprodukovat tolik absolutnich zvastu, plku a nesmyslu. Vrat se k tematu v prispevku. Varuji te.*

              *(toto neni jeste oficialni varovani, aby bylo jasno)
          • Jack1947
            Zato ty sis zkaziol svuj "Nick" krasne, si asi soukromej detektiv jinak bys tolik veci o mne nevedel.
            Ja aspon neuvadim lidi v opak svymi milnymi recmi... (budes smazan/ zjevne i vykazan z kolektivu) Ruinuju, dobra sranda, hlavne jsem asi jediny kdo s tebou ma stale trpelivost, spapal si hodne moudrosti o tom zadna ale chce to neco jineho. Anio skore je dulezite, nemuzes argumentovat tak napises zase urazlive recicky aspon ze ja se od tebe odlisuji a tve nazory neprejimam a mne presvedcit nemuzes jen tak dal a tve skore bude zachvily -200 a vice. Kdyz ti tedy na nem tak nezalezi. *12*
            • Prosim, vrat se k tematu. Tema teto diskuze je GOG nebo problematika kupovani her (ac levnych). Pisi ti to asi uz dvouste. Stale se odmitas prizpusobit pravidlum diskuze na games.cz a placas tu absolutni nesmysly, ktere te zrovna napadly ve tve velmi adolescentni hlave. Vrat se k tematu. Porusujes pravidla. Neustale blekotas pate pres devate, kdyz tema je jasne a i kdyz ti ja, znicujici pravda, narizuji, aby ses vzpamatoval a zacal prispivat necim, co neni offtopic. Pokud budes pokracovat, budu uz skutecne nucen pristoupit k prvnimu varovani.
          • Jack1947
            Ano, taky muzues predstirat, ja vim ze trollove kdyz se jim neda za pravdu jsopu nervozni. Ja rad dopreji to poteseni. Rozdil mezi cirou blbosti, blbosti neni na miste. Prohral si muj mily zlaty, bod pro mne. *3* SkORE 2:0 chce se to snazit vic. Navic ja se ti zpovidat nemusim od toho je kostel a knez, tam ja navic ani nechodim. Ono s takovymi jako ty je obcas celkem sranda, diky za dobrou debatu hned mam vetsi radost, usmev na rtech vazne. *3*
            • Ty jsi opravdu traged. Sam sobe davat body. Sam sobe davat score. Panic. 15-17 let. Zije s rodicema. Mam pravdu, ze? Ruinujes si tu nick pomerne vysokou rychlosti. Pokud ti na nem nezalezi a nemas ho spojeny se svym RL nebo nejakymi virtualnimi kamarady, tak pokracuj, jinak bych ti doporucoval hodne rychle brzdit, nez se znicis uplne. Jako vzdy na zaver (snad to jednou pochopis, tupy priteli), vrat se k tematu. Zacinas byt opravdu zoufaly, tragicky, smesny a maximalne trapny.
          • Jack1947
            Jsem uz dospely, ty mi pripadas jako dite mnohem vic uz ted, prerostle dite. Je horsi nez dite vubec, me nenapravis a rodic muj taky nejsi tve cinty jsou nezajimave.
            • MrSanta
              V jednom příspěvku píšeš, že to právo má. V jiném píšeš, že bojuješ za to, aby to právo měl. Buď bojuješ za něco, co již má a tím pádem si zmatenej. Nebo bojuješ za něco, co nemá. A tím pádem mám pravdu já.
              Uděluji ti právo odpovědět, i když zase napíšeš nesmysl. Končí mi šichta, takže už na tebe nebudu reagovat. Děkuji, že jsi mi ukrátil dlouhou chvíli v práci.
              PS: když se podíváš na video třeba z Baldur's Gate, tak nevidíš, že se hra ovládá myší, že má kreslenou grafiku, že je to party-based RPG? Tomu říkáš zajíc v pytli, ty třetí ruko?
              • Reakce na příspěvek:

                Elementarne na to pravo ma. Technicky (v zakone napsane), jeste nema. Proto za to bojuji, aby to v tom zakone skutecne bylo. Je opravdu tak signifikantni problem to pochopit? Zapni sve mozkove zavity, konecne.

                Podivej se, ohledne tveho prikladu s Baldurs Gate. Ja se muzu podivat na videa, ja si muzu precist oslavne recenze, ja si muzu precist hodnoceni mych kamaradu, ja si proste muzu zjistit pate pres devate, ale porad to nebude moje osobni zkusenost s tou hrou. Porad to bude zprostredkovane. Porad to nebude autenticke. Porad se mi treba nebude muset libit neco, co zrovna nikdo nezminuje. To je proste fakt. A stava se to casto. Jelikoz nejsem ovce a hipster a mainstream osoba, zalezi mi velmi casto na vecech, na kterych ostatnim lidem nezalezi.

                Tve poznamky o tom, ze ti konci sichta a ze uz na me nebudes reagovat me absolutne nezajimaji. Zdrcujici pravdou jsem zvitezil nejen ve tvem pripade, ale i v pripade tohoto celeho diskuzniho fora. Nedik za malo projevenou inteligenci, diky za pomerne komicke argumentovani a naprosto fatalne ubohe snazeni se me "dostat".
            • MrSanta
              Koupit hru neznamená, že kupuješ zajíce v pytli. Víš žánr hry, víš jak hra vypadá, víš jak se ovládá a jak se hraje. Tyto informace lze snadno získat.
              "Zadny paragraf o vyzkouseni hry samozrejme neexistuje, proboha. To je to, o cem tu mluvim. O zmene pravidel. Protoze tohle pravo je fundamentalni a melo by byt pro kazdeho zakaznika stanoveno v zakone. Ze tam ted neni je fakt, na ktery upozornuji a ktery se snazim zmenit."
              Sám tady píšeš, že to právo nemá a měl by jej mít. Proto bojuješ za změnu. Jaká by to byla změna, kdyby to právo měl, jak tu pořád opakuješ? Nějak se ti to motá.
              • Reakce na příspěvek:

                Ne, nevim predem jak se hra ovlada a ani jak se hraje. Jsi sileny? Jak bych proboha predem mohl vedet takove veci? Ze lze tyto informace snadno ziskat nikoho nedojima - to jsou informace z treti ruky, ne tvoje osobni. Tudiz naprosto irelevantni pro tvoje rozhodovani, kdyz nemas ani moznost budouci reklamace.

                Nic se mi nemota, mladence. Bojuju za to, aby zakaznik mel pravo vyzkouset si hru predem. To je jednoduche, jasne. Aby nemusel kupovat zajice v pytli. Ze se porad snazis neco zamotavat, premotavat a reagovat na nereagovatelne me zacina lehce iritovat, nicmene i tak jsi mirne komicky a tudiz ti dovoluji pokracovat ve psani, pokud chces.
            • MrSanta
              Já mozek používám, ale u tebe to tak již nevypadá.
              Opět reaguješ na něco, co jsem nenapsal. Nikde nepíšu nic o povinnosti zákazníka koupit zajíce v pytli. Tímto nesmyslem se tu oháníš pouze ty.
              Já říkám: zákazník má dvě možnosti. Hru koupit, nebo hru nekoupit. Nic jiné netvrdím. Ty tu neustále omíláš nesmysl o právu zákazníka si nelegálním způsobem hru vyzkoušet. Řekni mi, který paragraf hovoří o tom, že v případě, kdy vydavatel nedá k dispozici svou hru na zkoušku, má zájemce o koupi právo si hru pořídit nelegálním způsobem a hru vyzkoušet.
              Bavíme-li se o právu, pak toto právo musí být ukotveno zákonem, což si zřejmě ještě nepochopil.
              Jediné, co je zde zničující (nikoli zdrcující) je tvá zaslepenost, se kterou setrváváš ve svém bludu.
              • Reakce na příspěvek:

                Koupit hru znamena, ze kupujes zajice v pytli. Tudiz ma predchozi argumentace ja naprosto platna. Kdyz uz teda podle sebe pouzivas mozek, co takhle ho obcas skutecne zapnout, hm?

                Zadny paragraf o vyzkouseni hry samozrejme neexistuje, proboha. To je to, o cem tu mluvim. O zmene pravidel. Protoze tohle pravo je fundamentalni a melo by byt pro kazdeho zakaznika stanoveno v zakone. Ze tam ted neni je fakt, na ktery upozornuji a ktery se snazim zmenit. Kdybys alespon napul cetl co pisi, misto sveho neustale plkani jak se nekdo myli nebo je zaslepeny, vedel bys, ze o tohle mi jde od zacatku.

                Vzpamatuj se a zacni mluvit skutecne k veci, misto sveho neustaleho breceni o tom, ze nekdo reaguje na neco co jsi nenapsal nebo ze reaguje tak, jak si ty nepredstavujes, ze by mel reagovat na tve nebeske psani. Proboha.
            • MrSanta
              Je mi tě skoro líto, ale pomýlený jsi ty.
              Ano máš absolutní právo. A tím je hru koupit nebo nekoupit. Tím dáš najevo svůj nesouhlas s jeho politikou prodeje. A to je vše. Nemáš právo si nelegální cestou jeho produkt zpřístupnit na zkoušku.
              Žádná vyšší práva jsem nezmínil. To je výplod tvého chybného uvažování.
              Hráči proti tomu prostestují. Krádež není protest.
              • Reakce na příspěvek:

                No tebe uz myslim politovat muzeme urcite. Pouze placas z vody.

                Prava ma zakaznik absolutni. Pokud vyrobce chce, aby u nej zakaznik nechal hotovost, musi nabidnout vsechny moznosti, aby tak zakaznik ucinil. Ze si myslis, ze nakupujici ma jakousi povinnost automaticky zaplatit za zajice v pytli, aniz by vedel jeho kvalitu, je naprosto, naprosto silene. Prodavajici ma povinnost ukazat onoho zajice (v tomto pripade hru) zakaznikovi. Konec diskuze. Ze jsi pomateny z toho, ze vyrobci her aplikuji vyderacsky zpusob prodeje (kup zajice, ale nesmis vedet jake kvality), neni muj problem.

                Kvuli tomu take sirim zdrcujici pravdu, aby se lide jako ty, konecne probudili a zacali pouzivat mozek. Na hry neexistuje zadna zaruka, zadna moznost testu predem, zadne lety proverene zarucni skutecnosti. Pouze krabicka nebo mnohdy jen digitalni kod. To je naprosto ohavne zachazeni se zakaznikem ktere se brzy zmeni. Tento system, jak jsem uz nekolikrat psal, nemuze a zcela urcite nevydrzi.
            • MrSanta
              Vydavatel nabízí hru za jím stanovených podmínek. Ty s tím buď souhlasíš, nebo ne. Když prodávající rozhodne, že ti právo hru vyzkoušet neudělí, je to jeho rozhodnutí. Tobě to nedává právo mu hru ukrást. Ty máš právo hru koupit nebo nekoupit. To je vše. Ostatní názory jsou mylné.
              • Reakce na příspěvek:

                Nesmysl. Vydavatel lpi a je zavisly na nakupujicim. Bez zakaznika nevyda hru. Bez zakaznika hru ani neudela. Tudiz ja, jakozto naprosto druha nejvyznamejsi cast teto symbiozy, mam vsechna, absolutni, totalni prava, na to, abych si hru nejdrive vyzkousel. To je zaklad. Proste neexistuje, abych kupoval neco, co si vydavatel mysli, ze je dobre, abych za to platil dopredu. Neexistuje. Takovy system mi pripomina Orwella a vetsina hracu jsou skutecne jen hloupe ovce, ktere proti tomuto systemu neprotestuji.

                Tudiz obecne, jsi naprosto pomyleny v tom, ze vydavatel ma nejaka "vyssi" prava nez nakupujici. To je zcestny omyl. Oba subjekty maji stejna prava, protoze ani jeden se neobejde bez toho druheho. To jsou zaklady ekonomiky, chlape, netusil jsem ze se dotknes samotneho dna.
            • MrSanta
              Není pravda, že tě vydavatelé nutí kupovat zajíce v pytli.
              Myšlenka, že máš právo si hru vyzkoušet, než jí koupíš, je scestná.
              Spokojen?
              • Reakce na příspěvek:

                Prosim? Zcestna? Podle tebe je normalni si zaplatit za sluzbu predem, aniz bys mel jistotu, ze te uspokoji? Aniz bys mel elementarni sanci si ji odzkouset na vlastni kuzi? Kde to zijes, proboha. To je naprosty, naprosty nesmysl a nefungujici system, ktery teple propaguji pouze hipsteri. Pozaduji vyzkouseni, pokud mam platit. Jelikoz muj pozadavek neni splnen, piratim. Pokud je hra dobra, nekteri vyrobci, ktere uznam, ze me uspokojili, dostanou i financni odmenu (a mohou byt radi, nejradsi bych se na ne vybodl take, za neochotu nabizet vyzkouseni). To je naprosto zakladni, logicka, fundamentalni pravda, jednoducha k pochopeni. Pokud hodlas kupovat neco dopredu aniz bys mel sanci na test, je to tvuj, tragicky, boj.
            • MrSanta
              Teda na pravdu máš celkem o prdu informace. Teenager je do 19, dospělý jsi v ČR od 18. Takže to, co napsal, se nevylučuje.
              • Reakce na příspěvek:

                Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky.
            • Sam jsi rekl, cituji "Prosimte, mozna jsem "Teenager", mas zrejmne pravo rikat mi mladiku", tudiz jsi sam priznal, ze dospely nejsi. Takze nyni jsi i lhar? Jak dojemne. Udelej si laskavost. Zmackni radit prispevky podle casu a podivej se, kolik casu travis naprostym, kompletnim offtopicem a kolik casu ja, znicujici pravda, travi venovanim se, aby ses konecne vratil k tematu. Ano, z toho vychazi, ze jediny opravdovy troll jsi tu pouze ty. Tragikomedie, muj milej zlatej, tragikomedie.
          • Jack1947
            Dekuji, je videt ze si pokoj nedas a ja napravu nepotrebuji prokazalsi ze si troll pravem , budiz ti ze mne byla lehka. *3*
            • Zvan si co chces, ale uvedom si, ze jsi mimo tema a jen brecis (naprosto a jednoznacne viditelne). Venuj se tematu, pis k tematu, diskutuj k tematu a ja te nebudu muset napravovat. Prozatim predvadis typicky adolescentni vyjev, byt tvuj rodic, tak te uz zfackuju.
          • Jack1947
            Opet uz po kolikate opakuji, ze ja tu neplacu... jedineho koho tu vidim, bulit si tak leda ty, reaguju na tebe zpetne a navic bys ani nereagoval sel bys uz pryc. Tedy byl bys davno pryc, s tebou je nuda a asi nezajimavej zase se ohanis tim ze jsem te nak ranil, takze me nahlasis jeste chvily, budes nahlasen sam. *4*
            • Omyl dite, vsechny me uvodni prispevky do diskuze byly vzdy a pouze k tematu. Pote jsem uz jen reagoval bud na adekvatni reakce nebo na ty neadekvatni (jako jsi ty). Tva neschopnost pochopit tento fundamentalni rozdil je fascinujici, mirne dojemna a detska. Neustale opakujes jak se "nudis", presto tu stale zustavas. Ja se nenudim vubec. Naopak, rad napravuju podobne mladiky jako ty, aby konecne pochopili smysl diskuzi. Prosim, opet, vrat se k originalnimu tematu a prestan brecet.
          • Jack1947
            Tematu tvemu ? Delas si prd*l, *7* jake tve tema tohle neni otobe, dej uz pokoj a vrat se nekam do sve nory nebo zumpoveho kanalku. O tobe tady perece nikdy predtim neslo tak uz si dej pokoj.
            Nepoucuj o cem se tu bude psat, ty to pravo nemas. *4*
            • Prosim te, co tu zvanis? Bud se vrat k tematu prispevku (GOG), nebo se vrat k memu tematu, ktere jsem nacal mym originalnim komentarem. Samozrejme ze to tu neni o me, ale jelikoz vidim, ze neustale reagujes jen na me a mas potrebu se vyjadrovat, mel jsem pocit, ze se chces vyjadrovat proti me. Tak se, prosim, vyjadruj alespon v tematech, ktera ti nabizim. Zadna jina temata tu ani nejsou. Pokud nepocitam tvuj nekonecny a pomerne smesny plac, co tu predvadis. Za ktery uz te chci nahlasit, abych rekl pravdu.
    • Jack1947
      Jo, jak ti to zaruci ze se opet neobjevi. Nijak na druhou stranu furt lepsi o trolla mene nez vice. *3*
    • jinak samozřejmě do budoucna podobné troll příspěvky nahlašujte, třeba se tím někdo časem začne zabývat. Možná.
      • Aspoň ze sebe nedělej blbého. Moc dobře víš proč jsi sem šel psát a co. Prosímtě, chápu že jsi zrovna vylezl z mateřské školy ale nejsme na tom všichni jako ty. Doufám že se na to někdo mrkne, myslím že obrázek si udělá sám
        • Samozrejme ze doufam, ze se na to nekdo mrkne. Moje tema bylo naprosto korektni s jedinym cilem - vzbudit debatu nad tim, ze hraci kupuji a jsou nuceni kupovat zajice v pytli (jelikoz uz neexistuji dema apod.). Je mi naprosto, totalne, giganticky a vesmirne jedno, jestli ty to povazujes za tema z materske skoly, diskuze to byla platna, jasna, plodna. Smir se s tim a prestan tu brecet. Je to trapne.
          • Jack1947
            Nůůůdáááááák. *12* *11* *16* *7* *5*
            • Jack1947
              Polip si elipsy.... *15* *3* Vyhrál jsem (opet) a ty jen prohral jsem lepsi. Ty horsi zdravy rozum, blbost nad blbosti Simply clever. *4* *5*
              • Reakce na příspěvek:

                Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz opet porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc!
            • Jack1947
              prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz zase porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chci predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budes opakovat, nez prestanu placat nesmysly. Diky moc!
              *15* *5*
              • Reakce na příspěvek:

                Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz opet porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc!
            • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz zase porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc!
          • Jack1947
            6:1 jenom dal. *15* ( Vydrzel si to tady vazne celej den wau sa prestavkama a si tu furt mas teda muj respekt.) *4* Vzhleem k tomu, ze uz se to KONECNE blizi konci, koncis s tim i ty. *3*
            • Jack1947
              youre so booring... *3*
              • Reakce na příspěvek:

                Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz zase porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc.
            • -
            • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz opet porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly. Diky moc.
          • Jack1947
            Cosi zas, ze mi minis rozkazovat? Nejsme v armade ani na vojne. Ja si budu psat to co uznam, Ja za vhodne a zadny limitovany vzrustem trollik mi nic prikazovat nebude. Takze jsem te zas odrovnal, jsem ferovej kluk takze 5:1 pro mne. *3* Try harder, better. DARLING. *3*
            • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz opet porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat. Je mi jedno jak dlouho toto budu opakovat, nez prestanes placat nesmysly.
          • Jack1947
            Prehnana agresivita? Suck it hard, baby. *5*
            • Prosim, vrat se k tematu teto diskuze. Uz opet porusujes pravidla diskuzi na games.cz. Uz jednou jsi me poslechl a poslechnes me znova. Je jen otazka, jak moc dlouho se chces predtim ztrapnovat.
          • Jack1947
            Nebudes na mne reagovat jo ? Tahni uz k certu. Me zrovna tak tve zblepty nezajimaji. *3* ZZivouci mrtvola leda si. *15*
            • Reagoval jsem na cast tveho prispevku, ktera byla normalni, ty pitomce. Jestlize ani nevis, co pises, nediskutuj. Jsi skutecne jeden z nejvetsich trapaku, co se v teto diskuzi dneska objevil. Jsem fascinovan, kolik lidske stupidity se vejde do jednoho adolescentniho mozku. A ted, truhliku, opet se vratime k tematu, ano? Diky.
          • MrSanta
            Jo tak o tom to bylo. Hráči ovšem nejsou nuceni kupovat zajíce v pytli, takže to celé bylo, poněkud, zbytečné. A já hlupák se domníval, že jsi nám chtěl zvěstovat pravdu o nákupu her, jejich odhadu a způsobu zjištění jestli si vydavatel zaslouží za svou hru peníze.
            • Jack1947
              Pravo treba nikoliv ale mohla by to byt alternativa/ci moznost. Neoficialne je to jedina cesta jak si "bezplatne" vyzkouset jen tady pan Znicujici neptravda se to jen snazi srazet az do nehlubsich vod a ze bez toho by ani nebyl. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Pravo by melo byt. Bez diskuze. Kupuji produkt nebo sluzbu, mam absolutni pravo o ni vedet predem co nejvic, mam pravo si ji vyzkouset, popr. reklamovat, kdyz nefunguje / nejsem uspokojen. Tento system je aplikovan na vse, krome her a filmu (mimo kino). A toto se zmeni. Velmi brzy. Na tve zakomplexovane zblebty o me osobe nereaguji, je evidentni, ze jsi se stale nevzpamatoval ze zdrcujiciho ponizeni, ktere jsem ti tu nastolil.
  • DĚKUJI Zničující pravdě (je to spíše fanatismus a demagogie), že naprosto zničil pohodovou diskuzi. Jsi na sebe hrdý? Chce se mi zvracet. A Games si by mělo najmout člověka, který bude každý den kontrolovat a následně promazávat nevhodné příspěvky. Chápu, že kre*éni jsou všude, ale je to vaše ostuda. Toť vše.
    • Jack1947
      Souhlas je to prvotridni deb/l a mel by byt na sebe patricne hrdy, jenze ja bych to na Redakci nehazel, nermuzou proste zabranit vsemu, uz jsem psal ze si to asi nikdo na triko nevezme to cisteni, kazdy den. Procisti to ale to aby tu palk bylo vice takovychto "cleaners" pac by tu museli byt 24/7, aby se tu dalo nak rozumne pohybovat.
      • ucho
        stačilo by mít povinnou registraci přes mojeid, kde má každý ověřenou totožnost a jméno a psali bychom zde pod skutečným jménem a příjmením
        - zamezilo by to vytváření více účtů, kdy třeba jeden trol vystupuje pod 3 účty a baví se
        - tito provokatéři by si pak zřejme rozmysleli, jak budou na veřejnosti vystupovat, protože na trolování je baví právě ta anonymita, kdy si můžou psát cokoli...

        je to sice trochu násilné řešení, ale věřím, že diskuzím zde by to prospělo. jako další řešení bych viděl ten filtr. každý by si tam dal to, co by uznal za vhodné a všichni by byli spokojení
        • Thorar
          Nestačilo a neprospělo, zatim to nikde nepomohlo a je to pořád vracení se zpět. http://www.lupa.cz/clanky/jiri-hlavenka-vychovali-jste-obludu-internetovych-diskusi-a-ta-vas-sezrala/
          • Jack1947
            Nemam si to brat osobne nehazel si mne pri psani mezi trolly a ma reakce je adekvatni vuci tomu. *7*
          • ucho
            ještě nikde to neaplikovali pořádně. všude na internetových diskuzích jsou stále aktivní anonymní účty. tedy řešení k ničemu.
            • Thorar
              Troll bude trollit dál a je jedno jestli má přezdívku (např. Jack1947, Zničující Pravda) nebo jestli je pod skutečným jménem (Franta Vomáčka, Brno nebo Tonda Kudrna, Kladno). Nic to nemění na diskuzi, pořád je to anonymní jméno.
              • Reakce na příspěvek:

                Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky moc.
            • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky!
            • Jack1947
              No jestli ti jde o realne adresy, jmena. To se nedivim, ja bych nerad daval do neceho sve osobni udaje, cemu treba tolik neverim. *4*
          • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky.
            • Jack1947
              Vidis, delas jen jedno urazis byt treba ne vulgarne... dite, mladiku budiz tak uz se vrat k tematu, ne viz co iodpal odsud. Pises musim reagovat bla bla nereaguj, nuda horsi jak v brne. *13*
            • Jack1947
              Jeste tady zacni vykrikovat, kdyz uz jsme u toho treba ze bys zavedl "STANNE právo" a bude teprv ohen na kapote. Ne, jenze siris to takovym podivnym zpusobem, moc podbizivym a nekomu to treba se nelibi. Pak zanes urazet, kazdeho kdo ma namitku proti a povysovat sve ego, hazet nas to mlafdiku a trollu, mnic proti ale vazne takhle ne. Ja jsem pro slusnost predevsim, to co ti tu provadis je na hony vzdalene, pak se nediv ze to bouri davy. Neni liz co si chtel vzburcovat davy, ukazat ze na to mas a ted byt za tu cernou ovci... sry ale na pobaveni bry ale uz toho bylo doszt neotocime list? Ovsem pokud neni to jedine, coz se obavam ze znicujicipravda neumi nez jen promlouvat lidem do duse. Chceto zaradit zpatecku alespon prozatim.
              • Reakce na příspěvek:

                Podivej se, dite, ja jsem ochotny se vratit k topicu okamzite. To ty tu porad postujes naproste hlody o tom, jaky jsem hrozivy troll a vylevas si tu sve srdce jak u maminky. A ja na tebe musim reagovat a uz po ste te upozornit, ze jsi naprosto, ale naprosto mimo tema teto diskuze. Pokud se chces vratit k diskuzi (at uz moji, nebo o GOGu), ucin tak a prestan tu zvanit neustale o tom, jak si myslis ze je neco spatne na zpusobu sireni me znicujici a skutecne pravdy.
            • Jack1947
              Prosimte, mozna jsem "Teenager", mas zrejmne pravo rikat mi mladiku, jenze cele to je o tom ze tys odbocil od docela hezky rozviojejici se diskuze. Ted se snazis z toho vykroutit nebylo to o tobe, ani o tom co pises bylůo to o GOG a o hrach co tam jsou, ty jsi prisel a cele to zkazil. Zamysli se prosim, nedelas vola jen ze sebe ale svou pravdou nicis diskuzi, si jako zimnice jen horsi. Zadrz svou nakazu, jdi prosim jinam , my vazne uz tvou pravdu dal poslouchat nechceme. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja jsem nabidl znicujici pravdu, kterou lide odmitaji priznat. Je nutne, aby se lide zamysleli, proc kupuji zajice v pytli (i treba jen za jeden dolar), protoze do te doby bude herni komunita jen povazovana za bandu ovci. Neni nic spatneho zacit diskutovat o tomhle tematu prave pod timhle clankem, naopak, skvele se to hodi a jak si videl, rozproudilo to debatu do velmi vyjimecnych vysin. Je to uspech, pokud nepocitam nekolik mentalnich tvoru, kteri neustale trvali na tom, ze nepopularni nazor je automaticky trolling. Takove lidi bych banoval.
            • Jack1947
              Ne nemuzeme, copak ti "spadl hrebinek" kdyz doslo na lamani chleba *15* , sam sis to tady nasvinil tak si sve vykaly taky zpapas. *3*
              • Reakce na příspěvek:

                Omyl, mladiku. Velmi snadno te mohu nahlasit za opakovane odmitani se vratit k tematu a udrzovani offtopic linie. Abys chapal, ja pouze reaguju na tve prispevky, abych te usmernil zpatky. Jelikoz jsi ocividny teenager, nekdo to udelat musi, jinak bys tu zaplevelil celou diskuzi.
        • Jack1947
          Ale ne, da se bezplatne zjistit jestli jde o ip a misto pobytu "anonyma". Tkhle by to bylo uz jen snazsi... a ne mojeid bych nechtel.
          • Ale tak jiste, mladiku. Uz se tesim, jak me nahackujes moji adresu a zazvonis mi dole u dveri. Ty jsi nejaky mistni sasek? Velmi mi ho pripominas :D
            • Jack1947
              Je moznost, nikoliv ze bych to delal proc je nejsem typ co se zblazni kvuli trotlikovy z netu, navic odsuzuji fyzicke nasily. *3*
              • Reakce na příspěvek:

                Ach. Ano, jisteze. Je "moznost". Chapu. Jasne. Urcite. Jak jsem mohl zapomenout.
        • Jako dalsi reseni bych videl abys se vzpamatoval a zacal mluvit k tematu. Stane se to nekdy? Nebo snad hrozi ban nad tvoji hlavou? Vse je mozne, mladiku. Nezkousej moji trpelivost.
      • Je mi velmi lito, ze stale brecis, pseudo-ignorujes ponizujici a naprosto znicujici urazky na tvoji osobu, ktere cloumaji s tvym nickem z jedne strany na druhou a odmitas psat k tematu. Snad te maminka dnes po skole obejme. Vsichni v to doufame.
        • Jack1947
          Ve skole jsem nebyl dneska pro tvou informaci, uz si skoncil vazne mne zacinas nudit nikdo s tebou nesouhlasi a vola delas jedine ze sebe, ja nemam proc brecet ale zato ty budes az si te nekdo najde a da ti za vyucenou. *3* Uvidime jestli stale tu bude ta pravda, nepreju ti to ale nedivil bych se.
          • Pokud toto ma byt RL vyhrozovani, radil bych ti, aby ses hodne rychle uklidnil, mladiku. Takove veci neberu na lehkou vahu a mohu te jedonusse nahlasit. Ze jsi nebyl ve skole me nedojima, ze jsi unuden vlastni neschopnosti vyprodukovat kvalitni argumenty k tematu take ne a obecne jsi politovanihodna bezvyznamne diskutujici entita. Get lost.
            • Jack1947
              Coze, co to placas , kecas o skole ale sam se neumis vyjadrovat nechapes psanny text, jinak ty to nevis... jsem dyslektik zti emilku, s gramatikou si nijak nepomuzu.
              • Reakce na příspěvek:

                A ja jsem papez Frantisek. Tesi me. Muzeme se nyni jiz vratit k tematu teto diskuze? Bylo by to dobre pro vsechny.
            • Jack1947
              Ja psal ze ? se budu zaobirat tim ze bych jel nekam do prdelakovic za trollikem... nepsal nechapes psane slovo a nevyhrozoval jsem ti vubec , chces me nahlasit za co ze si nechapavy ignorantik.
              *15* Ty si di treba do prd*le, vrana k vrane seda si priklad toho ze trollove tvori podstatnou cast internetu at uz v jakrkoli podobe. Tak ses pobavil, namastil zpuchrele ego a muzes jit o dum dal, pockat zo nejde ze "Pravda nebyla stale vyslisena" *4* such an tragedy.
              • Reakce na příspěvek:

                Sprosta mluva. Spatna gramatika. Naprosto tragikomicke argumenty. Pokud jsi dneska skutecne nebyl ve skole, doufam, ze zitra jiz budes.
    • Znicil? Naopak rozproudil a diskutovali jsme na velmi, ale skutecne velmi zajimave tema. Az na par mentalne silenych jedincu (mezi ktere se bohuzel asi zrejme radis i ty), kteri neustale vykrikovali neco o trollech, jsme myslim dospeli ke skutecnosti, ze problematika kupovani zajicu v pytli je obrovska a tragicka a herni spolecnosti ji budou muset resit. At uz budou prodavat hry za dolar nebo za dvacet. Jinymi slovy, ano, mel jsem od zacatku znicujici pravdu.
  • ucho
    tak kolik jste si kdo v Insomnia akci koupil her? já můžu říct, že se ke mně zakutálelo 6 kousků. jen škoda, že tam nepadlo víc her, co mám ve wishlistu a řadu zajímavějších kousků jsem už měl.
    • ucho
      jinak já teda vzal: Jade Empire, Ultima 7, Space Colony HD , NVN2, Reus, Deus Ex.
      ani jednu z těch her jsem ještě nehrál, tak snad letos alespoň jednu z nich udolám. prsty mě svrběly i u jiných kousků, ale tam jsem si říkal, že je to buď ještě pořád moc drahé a nebo bych to patrně už vůbec nehrál. na tyhle věci bych si čas chtěl udělat.
      • Deus Ex a Ultima 7 jsou velmi dobre volby. Vidim, ze ackoliv mas priserne, tragicke nazory, mas alespon nejaky herni vkus, ktery se da oznacit za dobry. To je velmi potesitelne.
    • System Shocka 2 (sice dohráno, ale musel jsem konečně koupit) a Beyond Good and Evil (na první zahrání kdysi nezaujalo, ale chci tomu dát ještě šanci)

      trošku lituju, že jsem nevzal Don't Starve, ale snad bude v nějakým bundlu (nebo znova tady ve slevě)
      • Thorar
        Zatim ty hry pořád rotujou dokola a počty se snad i zvyšujou, tak asi budeš mít ještě kliku :-)
    • MrSanta
      Nula kousků *1*
      Většinu her, o které na GOGu stojím, mám již koupených. Navíc na hry, které stojí do těch 10 $ slevu nepotřebuju. Z těch dražších bych teoreticky stál o dvě. Ani jednu jsem zatím nechytil.
    • Inquisitor
      Ty co bych chtěl tam nedali, jedině Theme Hospital, možná se tam ještě objeví.
    • mdkGT
      7 her, Kings Bounty Crossworlds, HoMaM 3 a 5, Startropia, Age of Wonders, Thief Gold a Total Annihilation, z toho co sem jeste nemel tam zase tak moc nebylo. A z toho co bych chtel tam nebylo pouze Divinity 2 :)
  • Znovu apeluji na redakci games.cz. Začnete dávat dohromady tým schopných moderátorů, jinak vám sem za chvilku kvůli podobným dementum nebude nikdo chodit. S temihle lidmi to po dobrém nejde, dokud budou mít šanci budou stránce škodit.
    • mdkGT
      Ja se hlasim na post moderatora, uz mam nalesteny ban hammer.
      • Jack1947
        Nepomuze, permanetni ban ani mac kazdy trochu internetem zbehly zna, ruzne servery umi menit proxy atp... leda je banovat, jak na bezicim pasu , jenze pochybuji ze by to mel nekdo jako denni cinnost. *7*
        • mdkGT
          Nebo by stacilo zavest povinne registrace v diskusich.
          • Jack1947
            No to pochybuji, tahle vysada uz by byla neco vic. Games tiscali je stale web pro "vsechny".
            Znicujici pravda: Nůůda, sve uz jsem napsal, ty nestojis za nic jen za stejne plochou reakci jak ti ostatne siris, si komicka vsuvka to ti neberu. Ja sve napsal, ted uz neni rada na tobe. *15*
            • Clovek, co ma problemy s udrzenim topicu v diskuzi bude vyucovat, jak je nekdo nudny nebo komicky. Jsi nazorna ukazka toho, proc zdejsi diskuze upadaji. Vzbud se a prestan se tu ztrapnovat. Prospeje ti take obcas vyjit ven :)
          • celoush
            a nebo když už tak propagují přes flashky openID, tak jej využít a povolit diskutovat jen těm, co mají ověřenou adresu poštou (i třeba pod nicky).
            • celoush
              Znicujici Pravda: No tak nadávky fakt nemám náladu číst. Když začneš rozdělovat lidi na kategorii my a oni, stáváš se automaticky členem kategorie oni! (Solomon Short) Jestli si někdy někde viděl nějakou komunitu teplých, směšných a hipsterských předmaturitních hráčů, tak si se jim zdárně zařadil po bok. Sbohem *5*
              • Reakce na příspěvek:

                Velmi tragicka reakce. Absolutne me nezajima tve sbohem, ani ve tvem poslednim (kolikatem uz?) prispevku jsi se nedokazal vratit na puvodni tema. Politovanihodne. Nicmene jsem rad, ze odchazis. Diskuze tu bude pouze lepsi, bez individua jako jsi ty.
            • celoush
              Znicujici Pravda: Takže ty vlastně říkáš: "Poslechněte slova má, která jsou jedinou pravdou o tom, jak se mají hry prodávat, protože jste teplí, směšní a hipsteři a recenze, co si čtete jsou jen od sedmi do desíti."
              Ano, takovým názorům budou hráči určitě naslouchat *1*

              Tím končím debatu s tebou a jen prosím mi neříkej mladíku... podle reakcí si myslím, že patříš buď do generace mladší nebo si ještě intelektuálně ze svého radikalismu nevyrostl, což je snad ještě horší.
              • Reakce na příspěvek:

                Je absolutne irelevantni co ty koncis a s kym, nebo co pozadujes aby nebylo rikano. Muj milej zlatej mladence, jednou si tu pravdu uvedomis. Vetsinou to byva s vekem. Jelikoz tak tupe stvoreni jako ty je pomerne vzacne, potvrzuje to moji teorii o tom, ze jsi skutecne, ale opravdu skutecne velmi mlady uzivatel teto stranky.
            • celoush
              Znicujici Pravda: Už jsem se bál, že mne nenazveš hipsterem *1* Ale jo, přesvědčil jsem se, že chceš něčeho dosáhnout, ale vlastně ani nevíš jak. Vím, že se ti nelíbí, že ti vnucují "jejich" prodejní model, takže jim chceš vnutit ten svůj, na což každej s nadšením čeká.

              Jinak zkus se dneska obléct do saka, vyraž do Národního divadla a na pokladně jim řekni, že jim zaplatíš, až to skončíš a ty se rozhodneš, zda se ti líbilo.... a zkus je i ostatní přesvědčit, že máš pravdu, že takto by měli prodávat lístky. Pak sem napiš, jak si dopadl *3* Protože pak mi skutečně dokážeš, že hodláš za svůj názor bojovat a ne jen anonymně kecat.
              • Reakce na příspěvek:

                Podivej se, mladiku, kdyz jdu do Narodniho divadla, jdu obvykle na hru, ktera je DESITKY let proverena hranim, hercema, reakcema a uz jen skutecnosti, ze se hraje v Narodnim divadle. Tudiz kdyz si kupuju takovy listek, vim, do ceho jdu. Jestli si myslis, ze za to same provereni se daji povazovat recenze na stupnici od 7-10 nebo hipsterovske, smesne, teple reakce hracu pred maturitou, jsi na obrovskem, totalnim, katastrofickem omylu. Vzbud se.
            • celoush
              Budeš se divit, ale o tebe mi vůbec nejde. Pro mne si exot, který se snaží ostatním vsugerovat vlastní názory jako jediné správné.
              • Reakce na příspěvek:

                A pro me jsi hipster, ktery se snazi nepochopit jedinou moznou variantu jak se vyhnout placeni za zajice v pytli. Cas a zkusenost ti pomuze pochopit, do te doby se zdrz komentovani nebo se vice venuj jak strukturovat a podavat argumenty. Zacinas byt dojemny a mirne nudny.
            • To si vazne myslis, ze by me zastavilo v sireni znicujici pravdy? Jsi legracni, velmi, velmi legracni :)
          • To je dojemne jak se tu lestite sva prirozeni a snazite se dokazat svuj alpha-status, nicmene opet nemluvite k tematu a jen placate blbosti. Zamyslete se a prestante tu zasirat diskuze vasema pocitama o trollech. Vede se tu normalni drava diskuze.
            • mdkGT
              Ja na tebe reagovat nebudu, nestojis za tu namahu, tak se ani nesnaz.
              • Reakce na příspěvek:

                No to vidim, jak nereagujes, ty hvezdo. Lol.
          • Předně tak
    • Opet apeluji, aby lide zacali psat k diskuzi a k problemu co se tu resi. Tve ubohe papouskovani do trollu a schazovani cele teto pomerne vyznamne a bohate diskuze k nicemu nevede. Pokud mas argumenty, ktere vyjadruji nesouhlas s tim, co nekdo napsal, napis je. Pokud chces vyjadrit nazor obecne na dany problem, vyjadri ho. Prestan krakat nesmysly o trollech, kdyz se tu vede normalni, zdrava a drava diskuze.
    • Jinak tohle je očividně GGG mrknete na IP
      • mdkGT
        Grinding Gear Games?
  • Dobrém pokus, ale zkus to o diskuzi dal. Doteď to tu bylo normální tak se sem nese*, diky
    • Vzhledem k tomu, ze mas nevhodny nick (ktery jsem uz hbite nahlasil) a naprosto jsi selhal ve vytvoreni reakce na urcite vlakno nebo prispevek, budu te povazovat za velmi, velmi lacineho trolla, ktery neumi ani zaklady reagovani. Pokud nemas argumenty k tematu, zdrz se nazoru, velmi se ztrapnujes.
      • Stačilo. Už táhni pryč špíno. Nikoho nedojímáš
        • Jak vidis z prispevku, zajimam mnoho lidi. Me nazory jsou unikatni a svetobezne. A maji v sobe hlubokou pravdu. To proto to lidi tak stve. Odmitaji si to pripustit. Je to normalni lidska reakce. Obvykla. Ja se jen snazim sirit pravdu a jde mi to famozne. Povazuji tuto diskuzi za pomerne uspesnou.
        • celoush
          sorry, ale taková reakce je jen voda na jeho mlýn.
          • ucho
            chtělo by to tady nějakej filtr na nicky, kterej by je schovával v diskuzi. příspěvky toho pravdomluva už mě nebaví ani číst (a to většinou trolí výplody čtu :) )
            • ucho
              znicujici lejna: a víš, že by mi to vůbec nevadilo? někdy je to jako házet perly sviním...
            • By chtělo ale tebe by tam spousta lidi mela taky :)). Snad to tu pak promažou kluci.
              • Reakce na příspěvek:

                Promazou od tebe. Ano, velmi spravne.
            • mdkGT
              Tady by se toho chtelo, ale nic neni. Polackovi a Bachovi ty zumpni diskuse evidentne zapadaji do jejich reklamne-obchodnich modelu.
              • Reakce na příspěvek:

                O tom ja nic nevim. Ja jen sirim svuj nazor a hlubokou pravdu, kterou se boji naprosta vetsina lidi vyslovit. Vzhledem k poctu reakci co jsem dostal, mi dava cely tento thread pouze a jen za pravdu. Tragikomicke, kdyz prihledneme k hudrovani zdejsich white-knightovych hipsteru.
            • Vidim, ze jsi se stale nevzpamatoval ze zdrcujici pravdy, kterou jsem ti nastolil v mem prispevku nize. Bylo to velke ponizeni, nicmene mel bys psat k tematu a ne pomlouvat ostatni uzivatele. Vede to pouze k nekonecnym diskuzim do prazdna.
          • Já chci aby co nejdřív vypad. Jasně dementnimu trollovi to asi takhle stačit nebude' ale dokud se tu nebude banovat tak jsem pro tvrdou reakci a následně ignore.
            • Už se bojím ty ubozacku. Snad se dozijem toho ze tyhle retardy budou zavirat aby neobtěžoval i na netu svým smradem
              • Reakce na příspěvek:

                No, muj mily chlapecku. Jediny kdo tu bude zabanovy budes ty :) Za svoje vulgarni vyjadrovani a absolutni, globalni, katastroficky offtopic.
            • Prosim, vaz sva slova, nebo te budu muset opet nahlasit a budes zabanovan (spolecne se svoji IP adresou). Venuj se a pis k tematu. Vylevanim svych emoci ze sveho mizerneho zivota tu nikomu nepomuzes a nic nezastavis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit