Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mab nie je warband, takze meh
  • Kontrolní dotaz: když se přihlásím na gog.com, seberu první ze sedmi známek pro získání Zaklínače, první pole se mi odfajfkne a odpočítává se čas do další. Vše tedy od pohledu v pořádku. Jakmile se ale odlognu a přihlásím později, fajfka zmizí a musím kliknout znovu. Vyzkoušeno na více PC a chová se to stejně. Teď tedy nevím, jestli můžu s klidem považovat první fajfku za "splněnou" nebo je někde na trase chyba?
    • Je nás víc takových. GoG o této chybce ví a podle jejich vyjádření se ti sebrání známky zaregistrovalo, takže máme být bez obav.
      viz jejich FB a forum:
      (In some very rare cases the stamp you've collected today may not be displaying for you. It happens sometimes after logging out and logging in again. Don't be alarmed - it WAS registered, and it will show up eventually. Sorry for inconvenience.)
      • Super, díky za info ;)
  • GOG je super obchod, zasadne jeho hry nakupuji pres Zátoku. je to pohodlnejsi a rychlejsi *5* takovyhle slevy se vzdy hodi, kdyz mate hluboko do kapsy.
    • To máš pravdu a za ušetřené peníze si můžeš potom koupit mozek. Ten se taky někdy hodí *5*
      • to uz radsi zvetseni pera, to se hodi vic. na kurvy a tak... *5*
  • Dřív jsem kupoval výhradně na Steamu, ale pokud dnes mám možnost volby GOG/STEAM, vždy vyhraje GOG (a v mém případě mě nepřesvědčí ani sleva na Steamu). U nich to chce jen čas a rozšířit portfolio her. To může sice zabrat nějakej čas, ale věřim, že se to podaří. Politika GOGU je prostě lepší, tak to radši podpořim. Už se stalo i to, že něco co mám na Steamu sem si koupil i na GOG, protože je to prostě pohodlnější, stáhni a hraj.
    • celoush
      Já zase fandím Humble Store... dostaneš často možnost jak stáhnout DRM-Free, tak si nechat vygenerovat klíč na Steam.
    • MikeiXX
      A u Steamu to funguje jak? Naopak bych řekl, že tam funguje doslova stáhni a hraj. Na GOGu musíš stáhnout instalátor a pak až teprve instalovat.
      • Pro mě neni problém si hru jednou stáhnout a vypálit. Příště už ji pak rovnou nainstaluju a to i když náhodou nemám připojení k netu.

        Pokud tohle nebude někomu vyhovovat, pro toho tu bude ten klient, který bude stáhni a hraj. Dle mého naprosto optimální řešení.
      • A kdyz ti nahodou nefunguje net, tak se muze se steamem jit klouzat. Pripadne ti opatchujou hru tak uzasne, ze ti ji polovina zmizi ... lol. Nadto ti nebezi zadna smirovaci platforma, ktera by porad zjistovala kolikrat si kde klipnu, jak dlouho si na co cumel ...
        • MikeiXX
          Zkusil jsem si jen tak spustit pár her offline a nebyl problém. A to, že se hry spouštějí přes klienta, mi je úplně šumafuk. Je to pohodlné, ať se Ti to líbí nebo ne.
          Já mám rád jak GOG, tak Steam, ale že bych vyloženě musel nějakou službu za něco hejtovat? To určitě ne. Není k tomu žádný hnidopišský důvod.
  • Tak to to je dobry pokus ako sa tam nechcene registrovat krasny boj konkurencie v priamom prenose nie dakujem . *12*
  • GOG mám rád, sice tam nic nekupuji, ale všechny jeho hry stahuji z torrentů včetně aktuálních patchů. Totéž udělám i s The Witcher 3 - stejně jako 99% českých hráčů. Nejsem padlý na hlavu, abych platil za hru bez ochrany v digitální verzi, kterou mohu mít 1:1 zdarma.
    • Bargud
      Ty si tady ukázal, že jsi víc než jen padlý na hlavu.
      A čísla zase vycucané z prstu...Jako v plno takových "inteligentních" komentářů.
    • Dolero
      Nevím, kde jsi sebral těch 99 %, máš dosti přesné výpočty a údaje o hře, která vyjde až za 3 měsíce a 11 dní *3*
      Právě že za tu hru na GoGu platím, abych tam NEMĚL DRM. Takto si tu hru můžu volně nainstalovat na jakémkoliv PC bez nějakého hloupého potvrzování, když mi spadne net, tak pořád můžu hrát, žádné otravné achievementy a další tuny zbytečností... *4*
      • Jack1947
        Nojo, jenže když ta hra má ochranu a vyžaduje Steam tak bez Steamu nepojede nebo tam to tak není... stejnak pchf kvůli jedné hře mít několik programů.

        Takže asi tak jo no.
        • Na GOGu nejsou žádné hry vyžadující Steam, Origin nebo Uplay...
          • Jack1947
            Ok, ok jen jsem si nebyl jistý díky za info. + GOGU tedy.
    • Je to jen tvůj boj ...a disky.... Takové Bad Mojo nebo Wing Commander 4 , to bylo moje dětství , kdy jsem jen pokukoval ..... Dneska za 3 Eura /USD ber neber . Mne vyhovuje , když budu mít zálohu na GOG k dispozici ... narozdíl od nejistoty co předvádí Rockstar s GTA:SA na Steamu , a v čem se k tobě do budoucna přidám ;/
    • Až tam dají platy jako v USA tak proč to nekupovat, a ne 99% ale 99.9% :)
    • Jen si stahuj, ale beztak, že si ten typ, co pak po fórech breči, že na "bohem vyvolenou platformu" vývojáři kašlou a soustředí se na "zlé" konzole...
  • Všichni stále vyzdvihují GOG nad Steam, i zahraniční hráči, s čímž bez debat souhlasím, ale když čtu nějaké rozhovory s vývojáři, tak všichni prodávají v průměru 80% kusů na Steamu zbylých 20% se rozdělí mezi ostatní distribuční platformy (včetně Gogu) a krabicovky. Takže Steam je stále na koni... ale všichni chválí GOG..?
    • Greenhorn
      Steam a GOG se spíše doplňují, než aby si konkurovali. Na Steamu najdeš AAA hry, které na GOGu nejsou, co se starých titulů týče, tam je GOG bezkonkurenční. U Indie her je to tak 50/50, přičemž na Steamu najdeš kde jakou blbost, ale na GOGu prodávají pouze ty kvalitní tituly z indie scény.
    • Sám sis odpověděl: GOG chválí hráči protože tam často nakoupí hry lacině a bez ochrany, vývojáři chválí naopak Steam protože si napakují šrajtofli. Co je na tom k nepochopení? Taky si chválím GOG, co chci to si tam koupím, co ne to prostě stáhnu, odmítám dát za hru 49 EUR...
      • Abychom byli objektivní : GOG především sháněl práva na vydavateli dávno zapomenuté klenoty z hlubin interaktivní zábavy a nebojí se tyto letitosti po doplnění o DOS box a autorun prodávat dnešním hráčům za plně budgetovou cenu na dnešní úrovni . Navíc na GOG.com jsou již v nabídce i aktuální herní hity s podmínkou "žádné DRM" ale cenovkou, která Steamu zdatně konkuruje :/
    • Mart9
      To ale nijak nesouvisí
  • Doufám v den, kdy GOG dosáhne svého zaslouženého úspěchu a porazí Steam, protože mě nezajímají nějaké workshopy, sociální kraviny, mulťáky, odznaky a všechny ostatní věci, které nesouvisí s tím, že si chci normálně zahrát singleplayerovou hru. Proto cokoliv jde, kupuju na gog či jiných službách, které nabízí hry bez zbytečných DRM.
    • Což o to, GOG taky bude mít klienta a věřim, že podobné vychytávky se tam taky v budoucnu třeba objeví. Steam je vymakanej, ale mě prostě vadí, že je vynucenej. I Steam by moh klidně nabízet tuhle možnost volby (stáhní hry bez/s klientem a s klientem se ti otevře více featur- Workshop, auto-update). Moc bych uvítal, aby se Valve vydalo timhle směřem ale možná to je jen zbožný přání...
      • a bohužel se to nikdy nestane - většina velkejch vývojářů svoje hry dává jen na steam právě z toho důvodu, že steam JE drm...
    • No když jme u těch sociálních serepetiček okolo ... jak že to GOG nazval klikání na ikonky ?
      COLLECT STAMPS EVERY DAY. GET A FREE GAME + MOVIE GIFT FOR 7 STAMPS. ... Ups tak trochu Steam inspiration :/
      • zrovna toto nema se socialnima serepeickama nic spolecneho. Oni te jen chtej donutit kazdy den kouknout do jejich obchodu na dalsi slevy, ktere tam asi budou tocit, protoze je pak vetsi sance ze se ti neco zalibi a koupis si to. A dostat za to hru zdarma je celkem prijemny bonus.
      • Ne, kdyby to bylo podle STEAM mustru, tak je tam napsany neco jako "udelejte ve slevach denni utratu minimalne 10eur po dobu 10 dnu a dostanete se do slosovani kde 10 lidi vyhraje 10 her ze sveho seznamu prani."

        Tady jen klikas, tak co kua frflas? *7*
    • Patříš asi mezi tu hrstku co to nemá rádo. Přitom tyto věci má rád snad 9/10 uživatelů Steamu a je to jedna z nejlepších věcí co tam jsou. Workshop-kvalitní módy do her, čím víc sociální tak tím lepší ne? Si kup Krabicovku, nechapu slovo multak, a další věci ani nemusíš řešit. GOG jenom prodává hry, někomu to stačí, ale spoustu lidí ocení něco víc a steam je to nejlepší co je :P takže máš asi smůlu
      • Workshop na Steamu pro tebe znamená kvalitní mody? To co je nejvíc potřeba tam často ani není, ale hlavně že je workshop přeplácanej kdejakou slátaninou od kdekoho která ani pořádně nefunguje nebo je nepoužitelná svou silnou nevyrovnaností - konkrétně mám na mysli třeba Skyrim workshop...
        • Bargud
          Pro mě rozhodně ano. Najdeš tam vše (a mnohem více), než co ti za peníze nabízí DLCčka u her.
          U nových zbraní a map počínaje, až dlouhými SP příběhy konče. Takže ano.
        • Tam jsou snad komentáře a hodnocení, aby si člověk udělal obrázek, a pokud tam píšou, že onen mod nefunguje s modem A, B nebo Z a ty se pak divíš, tak je problém jinde.
      • Mody mě nezajímají a jsem ochoten modovat leda za předpokladu, že ten mod má kvalitní obsah pro jednoho hráče. To, že si můžu hodit místo Nica do GTAIV žirafu mě fakt nezajímá a zajímat nebude (a že jsou tyhle přeskinovávací blbosti většina modů). Sociální věci mě nezajímají, chat, úpravy profilů, nic takového nepotřebuju. Kéž by šlo kupovat krabicovky, který by nebyly zamklý na Steamu, což bohužel nejde a v tomto jsou konzole svobodnější.
        Jako neříkám, Steam je pro spoustu lidí skvělá služba, ale pokud jej využívám jen k (vynucenému) spouštění her, tak mě jeho ostatní funkce jsou k prdu a preferuju DRM free služby.
        A ano, je to jen naivní představa, ale snad jednou to vyjde.
  • muze mi nekdo rict proc clanek ma zavadejici titulek? Az prijdu na gog, dam si zaklinace do kosiku za 0 euro, odkliknu to a prida se mi do knihovny, tak to bude ZE HO NABIZI ZADARMO. Neni to tak, tak PROC to je tak napsano v titulku? Abych otevrel onen clanek a zjistil ze to tak neni? Ahaaa.
    • Mart9
      Já ho budu mít zadarmo, takže titulek sedí.
      • budes ho mit zadarmo cestou jakou sem napsal? Ne, budes ho mit zaradmo za body, ktery si ziskal. Az to bude v titulku, tak pak teprve bude sedet. Ses vymastenej nebo to jenom delas? Bez diskuze zavadejici titulek, ale ne, objevi se mental co to zacne uplne smesne obhajovat.
        • Někdo tu vymaštěnej rozhodně je. Ale Mart9 ne.
        • Mart9
          Budu ho mít za pouhých 7 kliknutí. Pro normálně smýšlející lidi je to zadarmo. Ty si to zadarmo nezasloužíš.
          • Inquisitor
            Plus je tam často ve slevě za pár drobných.
          • Jack1947
            Fakt za 7kliknutí lol, toho pablba si nevšímej tomu nepříjde zadarmo nic. Každej den klikneš jednou takže už jen 6dnů brý.
            • Jack1947
              Prdlajz, co je na tom kliknout 1x každej den... tedy ehm 18hodin.
            • Mart9
              Brý to je páč se k temu dostanu nejdřív za půlroka
  • Jack1947
    Mount & Blade potěšilo i když nevím kdy to budu hrát... asi někdy bůhví kdy. Nejdříve novější hry a pak starší možná někdy. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit