Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky.. a Epizody byly dovedený k dokonalosti. *4*
  • 4ka pro me byla po jednicce nejlepsi dil.
  • Rockstar je společnost podobná Valve. Dělá kvalitní věci, který se díky jejich reputaci prodávají samy. Ti můžou klidně vydat kouřící ho*no s květinkama a lidem se to bude líbit a koupí si to i bez předchozího oznámení.
  • maji jen jednu sanci si u mne opravit reputaci po skopanee IV. tak at radsi makaj...
  • Kdo ví co z té hry skutečně mají..
  • Sundavací střecha bylo* něco co mě vždy v GTA chybělo už od vice-city *15*
  • Tak to že dva týdny před vydáním budou zaplavovat weby PR blábolama je ale jisté i v tomto případě, takže rozíl jakejkoliv žádnej...
  • Izmæl
    Na E3 se vysrali, tak proč ne i na Gamescom. Btw, byli dříve na nějakých E3? Přehled v tom nemám a jen mě zajímá, jestli R* na E3 jezdí a letos jen vynechali, nebo nejezdí vůbec.
  • Danny28
    R* na tyhle akce nejezdí tak proč by měli teď dělat vyjímku? Počítal jsem s tím takže žádný zklamání se nekoná.
  • Anal.S
    Mě to příjde v pohodě, lepší dávkovat trailery ob 2 měsíce, než 2 týdny před vydáním zaplavit všechny weby PR blábolama.
  • Musí pečlivě zvážit jak moc chcou lidi nahypovat. Jasně, je to Rockstar a GTA, takže lidi se po tom utlučou ať se děje co se děje, ale dobře dávkované informace před vydáním tomu ještě pomohou.
  • rancor1223
    Já s tím ani moc nepočítal. Ostatně já se jedu podívat hlavně na Borderlands 2 a UFO:Enemy Unknown a vše ostatní je jen bonus.
  • Gojira
    To neměli před tím půlrokem vůbec oznamovat. To je samé jak Rainbow six patriot(?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit