Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze ty hovadinu X-Com nezrusej. Na podzim vyjde X-Com strategie, vypada to 100x lip a opravdu nevim, pro koho tu druhou slataninu delaj.
    • Asi to dělaj pro mě, no. Já jsem na to hodně zvědavej. Samozřejmě zmrvit to můžou.
    • Právě naopak, snaha převést svět X-Comu do fps střílečky se mi hodně zamlouvá, určitě tahle myšlenka má potenciál. Rád se nechám překvapit a doufám, že se hra povede. No a strategie, pokud bude zachována skvělá hratelnost starých dílů, je pro mě "must have" titul.
  • to dopadne jako duke nukem forever. odklad... a potom to stoji za ho***
  • XCOM 2014???tak to bude propadák
  • nechcem nikoho urazit, ale od vice city slo gta hodne dolu vodou...vobec ma ta hra nelaka...po tom co predviedli so 4 na PC som k tej znacke dostal skoro az antipatiu. Ale urcite si pockam na ten novy diel....ohladne XCOMu je mi to luto....uz prve preview posobili velmi prijemne, ale preco sa to tak zacalo kazit nepochopim....mohla to byt dnes pekne stylizovana hra...takto to bude zastarala haluz co nevie cim chce byt.....skoda. *13*
    • San Andreas bylo podle mě dobré... A to bylo až po Vice City. GTA IV byla fail (ta verze po vydání ovšem).
      • Mluvíš mi z duše, proto doufám, že GTA 5 bude, co se týče hratelnosti, opět návrat právě ke starším dílů SA a VC.
  • Jsem jedinej kdo chce dalsi GTA az na dalsi genereaci konzoli ?? Proc jen chteji znasilnovat dalsi dobrej titul a omezovat to dnesnim stavem ?:( prachy prachy prachy.... mam jak pc tak x360 ale na nove GTA bych si radeji pockal... Takze nam vyjde zbrusu nove GTA ve zbrusu novem grafickem kabatku :D ktery je stejny uz roky a nema uz absolutne cim prekvapit diky multiplatforme... no hnus. Vubec nejsem zvedavej na dalsi zalagovane GTA s ultra poklesy FPS.. ktere ma pritom TOP pribeh a jde o jednu z TOP znacek..... :(:(:(

    GTA IV na xbox360 - FPS horror
    LA Noire - na konzoli nehratelne paklize se vam nelibi hra v podani slideshow

    A ted z velkou slavou ohlasi nove skvele GTA ? H0wada nenasytne :)
    • zdeeneek
      Serie GTA pro me nikdy nebyla o grafice. Na vsech dilech se mi nejvic libila moznost delat si v meste co chci ( samozrejme jen v urcite mire ) . Nevim jak na tom je GTA IV na xbox360, ale na Playstation3 jede uplne v pohode.
      • Vidím to jinak. Volnost je důležitá, ale mlátit kostičky je prostě nuda. Dříve mi přišlo třeba San Andreas graficky nádherné. Dneska už bych se s takovou grafikou prostě nespokojil. Dnešní hry jsou a musí být také o grafice, nejde-li tedy o experimenty typu Minecraft apod.
      • JJ potvrdzujem mám PS3 verziu a šlape krásne. Čo sa týka grafiky tak ja by som si vystačil s PS3 ešte minimálne pár rokov len to chce dobrý obsah.
        • zdeeneek
          S tim souhlasim na 100%. Soucasna uroven grafiky na konzolich mi bohate staci. Pokud se vyvojari muzou vic venovat obsahu hry, protoze maji praci se soucasnyma enginama zazitou, tak je to jedine dobre. Na narky PC hracu, ze jim konzole brzdi jejich PC, jsem si uz zvykl a uz se jim ani nesmeju *4*
      • Ja take nejsem zadny graf. onanista jde mi spise o obsah... ale ne sekany obsah :D
        Nevim no neuklidnil jsi mě.
    • LA Noire ale neběží na tom samém enginu :)
      • Vim, samozrejem v LA byl kladeny duraz na dialogy a grafiku spise postav (ty obliceje a mimika - pecka) ale pak jste sednuli do auta chteli si vychutnat jizdu po meste a ? slideshow - KATASTROFA. V ten moment jsem si oddechl ze mam hru jen pujcenou a prestal ji diky tomu hrat :(... Kdyz uz zminujes jiny engine... cim budete hajit engine GTA ? nebo engine bude ok ale proc to vydavat na počítadla ? To je OK ?:) Jste opravdu gurmáni, to se musí nechat. Ja osobne bych si pral GTA vychutnat v plynulosti a plne krase coz se mi nesplnilo uz u predchoziho dilu pred lety. ... .. a ted ani nikdo nepipne kdyz ma vyjit dalsi dil jedne z nej her vsech dob na pc, ps3, x360. ... fakt super :) JSem nadseny... .)
  • God-of-War
    Nějakej XCOM mi je fakt ukradenej...Jedině GTA V *14* .
    • Já bych to upravil. GTA V? Jedině do popelnice.
    • GTA 5? Co s tím?
    • som na tom podobne hype obrovský ale hra podľa mna bude možno jemne nadpriemerná strielačka... každopádne GTA hmm už aby bolo v mechanike.
      • Hype určitě, ale negativní ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit