Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • + pro vás co píšete že to nebude existuje petice kde už je podepsáno 600 000 tisíc lidí pro vydání na pc a to je tam chvíly a věřte že už dlouho se o tom mluví a rockstar si musí uvědomit že by přišel o hodně velký fandy a všichni co vychvalujou konzole a hatujou pc uvědomte si že většina her by bez pc nebyla
  • ja bych zavedl nutnost byt porad online protože pc-krai si to jiste stahnou a to si rockstar nezaslouži *13*
    • tak te zklamu ptz nejsi zrejme informovanej ale hry se uz daj stahovat i na xbox a dělá se to ve velkym např kdybych byl xboxař tak už sem to moh mít z uložto !
    • To akorát odnesou Ti co si koupí originálku, protože pirátská verze připojení nebude vyžadovat... *3*
      • Takové D3 je toho důkazem .. :D :D vše dát na net a ochrana je vcelku neprolomitelná.. do této doby není žádný kvalitní warez kousek... *16*
      • Jack1947
        "Viva la w@rez", na ochranach vzdy jsou tratni ti cestni majitele originalu.
  • asi nechápete, že jasným cílem "utajení" GTA V na PC je jediné:
    - navýšit prodej starých konzolí PS3 a XBOX360
    - tím zvýší zisk jak SONY, MS, tak R*
    - PS3 + 2 exkluzivní hry včetně GTA V, hodně lidí co znám už si to jen kvůli tomu GTA koupilo

    sečteno a podtrženo - celkem úspěch:)
    Jsem zaritý PCčkář, ale toto jim přeju, jen mě nějak nedonutí k tomu, abych si kvůli pár hrám kupoval další herní zařízení (ano PC počítám i jako herní zařízení)
    HOWGH
    • no kupovat si 8 rocny HW kvoli jednej hre....niekto to nevydrzi,niekto si pocka na PC.
      a PC verzia urcite bude.
      • Jack1947
        Vymluvy a jen vymluvy zname ne ? *3* Her je vice ale ne, jde jen o tuhletu achjo... to je pak tezke ano bude ale ne konzole je pouze kvuli jedne hre. *7*
        • omg chod si liecit ten tvoj komplex uz,debata je o GTA 5 a o tom,ze R* neohlasili next gen alebo PC kvoli predajom na oldgen konzoly.
          a predstav si,ze su ludia,ktorych ine konzolove hry nezaujimaju....a nekupia si tak stare konzoly len kvoli jednej hre,kvoli GTA 5 len preto,ze sa nevedia dockat...

          dufam,ze uz som to vysvetlil dostatocne. *7*
          • Jack1947
            Lecit z ceho, ze nemuze nekdo vystat , absenci GTA ktere by drive i kdyby jeste nebylo ohlasene vyslo na pc stejnak. To ze je nezajimaj jejich chyba a jestli je nekdo tak blbej ze si koupi starou konzoli tak ji treba proda. Vysvetlovat muzes ale to je tak max tvuj nazor, ja a ostatni by s tebou souhlasit nemusely. *3*
    • Jasne. Sni dal. My uz to hrajeme a ty tady kecas nesmysly. Kde mas potvrzene ze to bude na PC?? Jen zavidite ze uz to mame dohrane. Ty na svem kompu si zahrajes tak maximalne gta4.
      • no a co ? a kdyz to vyjde budete to snad mít ve full hd ? :D
      • A kde to máš potvrzené že to na PC nebude ty šášulo ? Zatim tam vyšel každej díl, holt jen jak jinak začínají na konzolích, aby se své lidi hezky ždímli (proč asi mají hry na konzole vyšší cenu jak na PC *7* ) a pak to vydají na PC. Proč to tak je není kvůli tomu, že by bylo PC "mimo hru", zatím stále platí, že PC je co se týče herního výkonu a modifikovatelnosti o míle dál než konzole. A nesnaž se z toho vykecat, tohlej sou totiž fakta...
      • Kdo si počká ten se dočká krysáku
      • Jack1947
        Presne , takovehle typy brat s velkou rezervou. *4*
    • Dokud někdo nevymyslí konzoli, kde si může člověk upgradovat hardware, tak vždy bude primární herní zařízení PC.
      • Jack1947
        Cira blbost, na co by pak byly next gen generace novych konzoly... pro srandu primatum asi tezko , ty by si klepali na celo jako si klepou prave ted. *7*
        • Primáti si klepou na čelo kvůli tvé gramatice
          • Jack1947
            To bezesporu, jenze ty jen odchazis od tematu. *3*
    • moja rec
  • Mohl bych vedet od vas konzolist, jestli Xbox 360 4GB je dobra volba koupe? Dekuji za nazory :)
    • Jack1947
      Neni, minimalne 120gb . 4Gb to je dneska jak vetsi pametovka lol *15* . Jelikoz jsou v kurzu slimy tak i tech 120gb je uz malo, ber tak minimalne a spis nakejch 300gb. *4*
  • GTA na PC vždy vycházelo se zpožděním, takže cinty pipindy z Intelu jsou fakt k smíchu *1*
    • Kludne je mozne ze sa firmy cez konzoly zlozili Howserovi na .... aby narychlo zvysili predajnost.
    • U prvních dvou dílů tomu tak nebylo, tento trend odstartovalo až GTA3. I tam jim nejspíš někdo zaplatil, aby hra byla po určitou dobu exkluzivní jen pro PS2, který tehdy nebyl až tak populární
  • Všechno to dává perfektní smysl - proč by teď měli něco oznamovat? Spousta lidí, kteří si GTA plánují koupit nakonzole by prostě objednávku zrušilo a čekalo by na PC verzi. Tím, že budou mlčet, si prostě zajištují o něco větší prodeje, navíc je spousta lidí, kteří si to sice koupili na konzoli, ale stejně si to pak koupí znovu na PC, aby to měli v lepší grafice. Rockstar mají za ušima
    • jj, ja jsem GTA na xbox hned druhy den prodal vzhledem ktomu ze mam doma solidni zelezo a nemohl jsem prekousnout chod v nakych 30 fps na konzoli. Jinak je to dokonala hra a proto jsem se rozhodl prodat ji, ziskat zpet vice penez za konzolovou pro me uloudanou a skaredsi verzi, pockat pres vanoce a poridit nasledne levneji a lepsi verzi na PC :)) Nemaji duvod to ted oznamovat nebo vydavat tak jak pises.. pockaj az lidi nakoupej cely novy konzole kvuli jedne hre vcetne hry samotne pres vanoce, radne se napakuji a pak v klidu vyjde PC ver. ktera je steje vsude na videich presentovana *1* nicmene nemit na vyber konzolovou verzi bych samozejme nikdy neprodal !
      • Posli video na keterem je prezentovana PC verze :)
  • A teď babo raď mám gta 5 na konzoli a mám i pc zajímalo by mě jaké hw požadavky na pc to bude potřebovat jestli to bude chtít osmi jádro 12gb ram a grafiku v hodnotě cca 10 000 tis+základní desku za dalších 5000 tak mám asi smůlu.
    • Vzhledem k tomu, jak ta hra vypadá, tak bych tipnu, že na grafiku ti bude stačit starý Monster 3dFx Voodoo 1 a zbytek obstará kuličkové počítadlo
      • Počkej, to si ale právě vyjmenoval hardware, který bude mít PS4. *1*
        • Hahaha :D fakt vtipny jsi zabil kamo...neumim se prestat smat..az vyjde exkluzivka na PS4 tak se poseres...
    • Radioaktivni_surikata
      Když to bylo vyvíjený primárně na současnou generaci konzolí, tj. Xbox 360 a PS3, tak to hyperkomp chtít nebude. Dá se ale předpokládat, že s dobrým PC bude hra vypadat o mnoho líp, než na konzolích, jako to bylo i v minulosti. Jestli ti to stojí za pořízení druhý kopie je na tobě. Můj osobní názor je, že ani za zlatý prase. Abych jednu hru kupoval 2x jen kvůli lepšímu vizuálu je podle mě ujetý.
      • luke.skywalker
        Ať si je grafika jaká chce, majoritní rozdíl bude ve frameratu. A to je oč tu běží.
      • otazka jestli se nebude modovat
        • Radioaktivni_surikata
          Většina modů jsou stejně modely aut, zbraní, oblečení... Nic moc důležitýho. A ještě ENB enhanced shaders, což v překladu do mojí češtiny znamená žrout výkonu postavenej na obří porci bloomu. Osobně nechápu, co na něm lidi vidí. Zkoušel jsem ho jak v GTA IV, tak třeba ve Skyrimu a nakonec jsem ho vymazal z obou. Jednak je většina konfigů nastavená na nechutnej kontrast (říkaj tomu fotorealita), takže je většina stínů ve dne čistě černá, nebo to září jako obýváková lampa, protože je to prostě postavený na bloomu, kterej nemám rád. Ono to na videích vypadá většinou dobře, ale z mojí zkušenosti můžu říct, že v určitou dení dobu to dělá víc neplechy než užitku. Ještě jsem nenašel opravdu dobrej EBN mod a o tom, jak hodně to žere výkon asi není potřeba mluvit. Nic proti gustu, ale u GTA bych ty mody za bůh ví jak důležitý nepokládal.
          • Nevím jak tobě, ale mně záleží na ovládání, FPS a na množství chodců a vozidel na scéně. To všechno bude na PC podstatně lepší, stejně jako tomu bylo v GTA IV. Navíc na PC bude možnost upravit config chování vozidel, což je v případě zpackané fyziky GTA V naprosto zásadní věc. Další věc je, že se vůbec nebudu divit, pokud Rockstar obsáhne lepší fyziku do PC verze sám (netřeba šetřit výpočetní výkon), protože negativní ohlas na tuto změnu rozdělil fanouškovskou základnu pořádně.
            • Radioaktivni_surikata
              I když nemám gamepad zrovna v lásce, tak GTA je jedna z mála her, co na něm hraju. Na auta je to lepší a střelba není v GTA zrovna nějak náročná, navíc je tam systém krytí, takže mi myš ani nechyběla. 30 fps mi na GTA taky přijde jako dostačující. Nevidím tu moc benefitů z vyššího frameratu. Kdyby šlo o Counter Strike nebo jinou FPS, nedej bože kompetetivní, tak bych mluvil jinak, ale GTA 30 fps cajk. Aut jsem o moc víc než na konzolích taky ve čtyřce zapnutejch neměl. Sice ucpanej New York vypadl realisticky, ale z herního hlediska to byl spíš opruz. Fyzika je u mě asi tak jedinej relevantní argument. Ale pořád si nemyslím, že by mi stál za 1000 Kč. Nehádám se, jen říkám, co si myslím.
    • Tak mít to na konzoli, tak se na to na PC vy*eru. Ta hra bude v podstatě stejná a pokud teda nejsi úchyl, co bude chodit ke každý textuře ve hře a onan*vat (srsly cenzura?) rychlostí odvíjející se od kvality jejich grafickýho zpracování, tak to nemá moc cenu.
      Já osobně si hodlám ps3 + gtaV pořídit i kdyby to vyšlo na PC zejtra, páč moji přátelé to hrají právě na PS3 a já s nima chci zkusit Online..
  • Velka skoda,ze porad neoznamili nic oficialne.
    Takhle jsou vsecko jen dohady a nejistota neni dobra vec.
  • tak se nakonec r*, to nezbedne dite, vraci tam, kde ho vyndali z plinek? ale tak zase kdo by nevzal tu haldu penez od naivnich konzolistu za exkluzivni predrazenost, kdyz uz se jich chtej za kazdou cenu zbavit *5*
  • michaliuz18
    za vsetkym moze skur**ne peniaze, nebyt nich mame sa na svete lepsie a ma kazdy gta :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit