Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tipuju a chtěl bych Vice City.. :) můj nejoblíbenější díl "staré trilogie".. ty osmdesáty měly něco do sebe, hudba, mise, postavy, prostředí.. SA bylo sice velký jako prase, bylo taky hodně dobré, ale atmosféra mi moc nesedla a zvítězila tam spíš kvantita nad kvalitou.. i když co jsem se ho taky nahrál dost.. kdyby udělali celé San Andreas v tom jejich enginu a každé město by bylo v měřítku Liberty City z GTA4, k tomu detailnější příroda, lesy, pouště jako v RDR, tak by to byla paradá, ale nechci vědět jak by ta hra byla velka :)
  • Macek? Tak doufám, že aspoň půlmetrovej klacek. *8*
  • Adam_M
    Jo souhlasím VC(Vice city) bylo nejlepší GTA ani SA nebylo špatné ale zas se my tam nelíbil ten rádoby ''gangsta styl''.
  • nech z toho urobia MP rubanicu a dobre alebo nech niekto urobi hru ako je All points buleltin s peknou grafikou premakanym systemom 100kou zbrani 200kou aut a nic ine netreba *8*
  • No , čo sa týka RDR tak nezakopávam vojnovú sekeru, nakoľko GTA IV vyšlo pre PC v decembri 2008 no pre konzole v máji 2008 a kedže sa rockstar poučili z chýb v GTA IV pc, ktoré bolo hrateľné až po 5tom patchi ktorý vyšiel v novembri 2009 , skoro rok po oficiálnom release hry pre PC. Od RDR, ktoré vyšlo na konzolách v máji 2010, očakávam že vyjde niekedy na konci tohto roku , možno v novembri alebo decembri, ja stále verím že to vyjde pre PC :) nakoľko tá časová postupnosť by tam bola zachovaná kedže sa rockstar ten rok pracovali na dolatení a odstránení bugov v RDR.
    no a ohľadom GTA V, pripadá mi to že to nebude 5ka ale len odchýlka od štrvrtého dielu s nejakým podnázvom tak ako to bolo so San Andreas a Vice city predtým.
  • To já měl radši deštivý San Fiero.
  • Jestli bude další GTA s nádechem Vice city, tak se můžou těšit na mé penízky v kasičce rockstaru :D
  • Teď aby to nedopadlo jako Red Dead Redemption a LA Noir a vyšlo to i na PC a hlavně aby si dali záležet na konverzi z konzolí, žádné mizení textur a podobně. Pak už by mi stačila jen podpora DX9 a budu šťastnej.
  • No kdyby se drželi poslední trilogie a její podobnosti tak bych to tipnul na Maiami podobně jako Vice City, které imho bylo to nejlepší GTA vůbec!
  • V tom byl právě ten problém. Někdo to v pohodě rozjel na notebooku, jinému se to sekalo na PC za 20000Kč.
  • Vice City!
  • nekecaj ja som hral GTA4 hratelne na notebooku na stredne detaily, takze na nadupanych masinach nemohol byt ziadny problem, staci pouzit patche. *3*
  • ucho
    já s "portem" žádné problémy neměl (no možná mi to párkrát spadlo). byla to skvělá hra, skvělá vizuální stránka. u mě maximální spokojenost a chci další takovou :)
  • raven99
    tak snad nebude tak zabugovany jak IV *4*
  • doufam ze vyresi ten port na PC delo muzu mit jaky chci a stejne stim byli problemy na PC port hnus doufam ze ted si daji vic zalezet
  • naprosto souhlasím, SA bylo ze všech GTA nejlepší
  • Fnuk smrk fnuk... snad vyjde na PC, GTA IV byla jedna z nejlepsich veci co jsem v posledni dobe hral... smrk fnuk smrk...
  • Lister: "Jednou jsem vytáh' takle velkýho, černě pruhovanýho macka. No vážně, byl takhle velikej!" Že by nový GTA? *2*
  • wau!! Hlavně ať jsou vidláci a venkov!! V tomto a mnohem dalším je GTA SA suveréně nejleší díl!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit