Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zatim se nenasla zavodni hra ktera by me donutila prestat hrat GTR Evolution, a tak nejak nepocitam ze Grid na tom neco zmeni!
  • Trochu divná recenze, jakožto bývalý amatérský závodník mám poctit, že pan recenzent o autech moc neví.
    Nicméně na hru se moc těším a zdejší hodnocení beru (opět) s rezervou. Na nějaké udělování bodů a podobné ptákovinky v kariéře kašlu. Nejdůležitější je přeci samotné ježdění. A to je podle všeho hodně povedené.

    T minus 5 hodin ! :)
    • Miserius
      To jsou žvásty... Skill alias predator je další troll kterej všude byl, všechno zná a od všeho má klíče *1* Realita bude asi trošku jiná *9*
      • To je nějaký konzoloidní druh provokace, abych zde postnul fotku s károu? Nejsi náhodou ty ten borec, co tu tenkrát ani nerozeznal chladič nebo co to bylo? :D Být tebou, tak se k podobným tématům raději ani nevyjadřuju.
        • Miserius
          Jóoo, uz vim, ty jsi pořád nechápal co myslim a mlel si svoje pořád dokola něco o chladiči... Neměl jsi jinej nick? Raději žhavim antitroll
          A tak nějak nepobíram co je na tom byt amaterskej zavodnik uzasnyho ze bych ti to neveril...Otázka par korun za licenci a voala, celej tvuj zivotni uspech
          • jsi trapný
      • Každý nesedí jen u konzole jako ty.
        • Miserius
          Vzhledem ke kadenci jeho komentářů v diskuzích u toho sedí tak 5x víc než já *3*
          • Evidentně stíhá i další věci, co ti je vůbec po tom ?
            • Co ti je po tom, co mu je po tom?! *16*
    • U byvaleho amateskeho zavodnika bych cekal ze sahne spise po nejakem simu nez po arkade od coddies od ktereho jsou tyto "zavodni hry" jako pres kopirak. Kazdopadne vypada to sympaticky, nerikem ze ne. System bodovani ktery jen vemou udelaji CTRL+C nasledne +V ze vsech jejich zavodnich pocinu z munulosti nejde nez ignorovat *1* Jinak moc nechapu cool fjůčuru rozmazanyho kokpitu, urcite slusivejsi a pocitovejsi by byla klasika jako v Grid1, ktery pochybuju ze jeste cokoliv prekona protoze coddies co si budem nahlavat jedou na kvantitu ne kvalitu. Tedy jako oddechovcka na par hodin asi ucel splni a rad zkusim, ocenim cokoliv co se alespon snazi vypadat jako motorsport :) Recenze vubec neprekvapila, stejne tak jako moje ocekavani cehokoliv z dilny Codemasters... jednohubka.
      • Ale tak jasně, mám tu třeba Assetto, ale proč bych si nemohl zahrát Grid ? Já jen narážel na nějaké divnoty v recenzi. Je vidět, že ten člověk nikdy nejel pořádně ostře v ničem a zná jen seriová auta.
        • Chapu, ono je to dost specifickej zanr. Navic zavodnich her je minimum takze se da pochopit ze nebude sedet zavodnik v redakci a cekat nez vyjde nejaka zavodni hra :) Ja uz si zvykl a chapu to.
          • Nikdo nechce, aby to psal závodník, ale když o dané věci tolik nevím, tak o tom nepíšu ne? Divně se to pak čte, na foru o vaření by taky asi neměli radost, kdyby tam psal o receptech člověk, co si sotva udělá míchaná vajíčka (můj případ) :D
            • V tom případě by ale recenze na závodní hry nemohl psát nikdo
  • Keyz
    Wtf: http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-24-grid-autosport-pc-hd-texture-pack-is-free-dlc
    • a kde se to stahuje?
      • Keyz
        To nevím nemám hru koupenou. Asi jako ostatní DLC. Anebo bude více infa na webu hry.
        Hra ještě v ČR nevyšla, tedy to asi nepůjde do té doby.
        • Skidrow to bude mít už s tím za pár hodin.
          • Jack1947
            Kryštofe Kolumbe, gratuluji právě si objěvil kontinent zvaný blbost. Hele, pokud nejsi nijak spřazený s hochama ze Skidrow tak jenom plácáš ostatně si to napsal... plácání z hladu (doufám že ses dobře najedl). *3*
          • Keyz
            Jsi tam volal jo?
            A ozvalo se něco jako:
            "Tady Skidrow"

            *15*
            • Kam? Oni neexistují. To já tu jen tak plácám, toho si nevšímej :D
    • Lepší než se tvářit, že lepší grafika neexistuje, jako někteří nejmenovaní vydavatelé jejichž jméno začíná na Ubisoft ;-)
      • Keyz
        Pravda, ale stejně to je WTF :)
        Mohli to dát rovnou do hry ne?
        • ze stránky na kerou vodkazujes:

          "We wanted to make the pack optional as the 4K textures included will be a small hit on your performance, so instead of bumping up the minimum specs for everyone we thought we'd leave the decision in your own hands,"

          nevim naco se ptas ani co resis
        • Možná nemohli. Hra musí být hotová několik měsíců před datem vydání, aby mohla jít na schválení do Sony a Microsoftu (konzolové verze) a do lisoven a tisku. Pokud neměli HD textury hotové včas (což asi neměli, jinak by tohle nedělali), musí je holt vydat se zpožděním v podobě aktualizace (v tomhle případě volitelné). Přijde mi to ok :)
  • Ristoro
    To, proč jsem si hru předobjednal se splnilo. Dobrá fyzika a kvalitní multiplayer. SP projedu jen proto, abych si zvykl na auta, popřípadě otestoval, v recenzi vyzdvihovanou, AI. Já jsem spokojen, pokud je vše, co autor píše pravda, podle mě si hra zaslouží více než 7. No uvidíme.
    • Kvůli mulťáku? Představ si, že někteří ho nehrají, ty by měli dát 5 z 10?
    • Taky myslím... PC Gamer dal 86 %, což je podle mě adekvátní tomu, co je napsáno v recenzi.
  • Mato1987
    http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a579822/grid-autosport-announces-themed-mini-expansions-car-pack-dlc.html
    :D
    Kupujte ovečky kupujte :D
    • sathuj warezáčku stahuj :D
    • stahuj warezáčku stahuj :D
    • Keyz
      https://www.youtube.com/watch?v=jI_BQcXrdig#t=4s
    • Proč ne, pokud za to bude hra stát? (Ale koupím radši Season Pass.)
      • Mato1987
        výborne. Potom sa nediv, že ešte pred vydaním hry vývojári ohlasujú DLC, ktoré jednoducho vystrihli z hry aby to predávali ako DLC.
        • Ristoro
          Dělá se to už pár let a my s tím nic nenaděláme, protože je to nestojí skoro žádné prachy a vždy to někdo koupí.
          • Mato1987
            no ale veď riešenie je úplne jednoduché, nekupovať to !!! potom to aj prestanú robiť.
            • Nebudu nic konkretizovat, není to třeba :) Já vím svoje a jestli tomu věříš a nebo ne, je tvůj problém.

              Zdroje si najdi sám, ty ses žádnými zdroji taky neobtěžoval.

              Nechápu, jak souvisí cena média a výrobní náklady s obsahem ve hře. Co nechápeš na tom, že nějaký obsah se do dne uzávěrky stihne, a ten je pak v základní instalaci, a nějaký obsah se do dne uzávěrky nestihne, je to nějaká práce navíc, a ten se pak prodává ve formě DLC (i třeba oznámených v den vydání - protože den vydání je několik měsíců po uzávěrce)? Myslím, že na tom není nic nepochopitelného. (Funguje to úplně stejně v hromadě různých oborů.)

              Ale jo, asi jsem idiot, když na tom nevidím nic špatného.
            • Mato1987
              "A z čeho vychází tvoje nepodložené dohady? Já už nějaký ten rok v herním průmyslu pracuju, nicméně tyhle informace, pokud člověk není paranoidní ignorant, jsou snadno ověřitelné. Ostatně už se k tomu spousta vývojářů vyjadřovala."
              KON-KRE-TI-ZUJ !
              kde pracuješ a na akej pozícií, vieš to sa môžme dohadovať do nekonečna kto má dlhší pipík alebo vedenie.
              Daj zdroje kde sa "spousta" vývojárov vyjadrovala k danej problematike.

              "Neodporuju si. Rozdělit obsah hry na ten na instalačním disku a ten pro DLC není vystřihnutí obsahu ze hry. Říká se tomu plánování - co je potřeba udělat hned a co až potom. Na DLC se obvykle pracuje i po vydání hry. Dělalo se to tak vždycky, jen dřív ten obsah, který se nevešel na instalační disk, buď nevyšel vůbec nebo za nějaký čas ve formě datadisku. Ale to už se opakuju. "

              Buďme konkrétny, žijeme v digitálnej dobe, kde je obmedzenie v podobe fyzického média už pomaly minulosťou, kedže cena jedného DVD je sotva pár centov a výrobné náklady v podobe lisovania viacerých dvd sú zanedbatelné.
              To, že autori grid autosport, teda codemasters sa opovážia ešte pred oficiálnym vydaním hry vyrukovať s dlc ponukou je neuveriteľná opovážlivosť hraničiaca s totálnou aroganciou. Jedná sa o zjavné vystrihnutie pôvodného obsahu z hry, najmä keď sa bavíme o tejto konkrétnej hre a obsah dlc sú "nové" modely aút, "nové" trate a "nové" módy. To, že niečo takéto plánujú je jednoducho obrazom dnešnej chorej doby, keď hŕstka idiotov niečo takéto schvaluje a podporuje tým, že kupuje tieto predražené dlc packy, ktoré mali byť súčasťou pôvodnej hry už od dátumu vydania.
            • "Múdry ako Šalamúnova riť :) Vieš ty totálny prt tom ako sa moderné hry dnes vyrábajú, to čo si napísal sú len nepotvrdené dohady.V komente si v podstate aj sám sebe odporuješ ale to by bolo na dlhšie."

              A z čeho vychází tvoje nepodložené dohady? Já už nějaký ten rok v herním průmyslu pracuju, nicméně tyhle informace, pokud člověk není paranoidní ignorant, jsou snadno ověřitelné. Ostatně už se k tomu spousta vývojářů vyjadřovala.

              Neodporuju si. Rozdělit obsah hry na ten na instalačním disku a ten pro DLC není vystřihnutí obsahu ze hry. Říká se tomu plánování - co je potřeba udělat hned a co až potom. Na DLC se obvykle pracuje i po vydání hry. Dělalo se to tak vždycky, jen dřív ten obsah, který se nevešel na instalační disk, buď nevyšel vůbec nebo za nějaký čas ve formě datadisku. Ale to už se opakuju.
            • tak proc tu tak prudíte do warezáku? odpovez si sám a po zralý úvaze... jedině MY to tu drzime jakz takz v norme
            • Mato1987
              Múdry ako Šalamúnova riť :) Vieš ty totálny prt tom ako sa moderné hry dnes vyrábajú, to čo si napísal sú len nepotvrdené dohady.V komente si v podstate aj sám sebe odporuješ ale to by bolo na dlhšie.
            • Ale mě je úplně u zadku, co ty si myslíš, že je správně ;-) Já nemám problém s tím, že vychází pro hry DLC a ani nemám problém s tím, si je koupit, pokud za to hra stojí. A k day one DLC jsem se vyjádřil výše: Hra musí být hotová několik měsíců před datem vydání, aby mohla jít na schválení do Sony a Microsoftu (konzolové verze, ale zřejmě se v tu dobu uzavírá i PC verze) a do lisoven a tisku. Pokud nemají nějaký obsah hotový včas, a že ho u všech her zbyde spousta je neoddiskutovatelný fakt, vydají ho holt jako D1 DLC. Tenhle obsah by bez možnosti vydat ho jako DLC nikdy nespatřil světlo světa a nebo by vyšel ve formě většího datadisku (jako v 90. letech). A datadisky jsme taky kupovali, takže nevím, kde je problém :)

              To, že někteří vychcanější vydavatelé (myslím, že se to stalo jen dvakrát) vystřihávali obsah z kompletní hry jen aby ho mohli prodávat jako DLC, je bohužel smutné, ale neděje se to tak často, jak si hráči myslí. Mnohem častěji je obsah hry prostě v průběhu vývoje rozdělený na ten, který bude na instalačním disku a na ten pro DLC - ale o tom se hráči obvykle dozví dostatečně dopředu.
            • Ristoro
              Tak když jsou ty akce na steamu, tak tě pak 1 pack s autama vyjde i na 5kč, takže je to jedno, jen si stačí počkat :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit