Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná nemohli. Hra musí být hotová několik měsíců před datem vydání, aby mohla jít na schválení do Sony a Microsoftu (konzolové verze) a do lisoven a tisku. Pokud neměli HD textury hotové včas (což asi neměli, jinak by tohle nedělali), musí je holt vydat se zpožděním v podobě aktualizace (v tomhle případě volitelné). Přijde mi to ok :)
  • Kam? Oni neexistují. To já tu jen tak plácám, toho si nevšímej :D
  • Ristoro
    Tak když jsou ty akce na steamu, tak tě pak 1 pack s autama vyjde i na 5kč, takže je to jedno, jen si stačí počkat :D.
  • Ale tak jasně, mám tu třeba Assetto, ale proč bych si nemohl zahrát Grid ? Já jen narážel na nějaké divnoty v recenzi. Je vidět, že ten člověk nikdy nejel pořádně ostře v ničem a zná jen seriová auta.
  • Mato1987
    no ale veď riešenie je úplne jednoduché, nekupovať to !!! potom to aj prestanú robiť.
  • Keyz
    Jsi tam volal jo?
    A ozvalo se něco jako:
    "Tady Skidrow"

    *15*
  • U byvaleho amateskeho zavodnika bych cekal ze sahne spise po nejakem simu nez po arkade od coddies od ktereho jsou tyto "zavodni hry" jako pres kopirak. Kazdopadne vypada to sympaticky, nerikem ze ne. System bodovani ktery jen vemou udelaji CTRL+C nasledne +V ze vsech jejich zavodnich pocinu z munulosti nejde nez ignorovat *1* Jinak moc nechapu cool fjůčuru rozmazanyho kokpitu, urcite slusivejsi a pocitovejsi by byla klasika jako v Grid1, ktery pochybuju ze jeste cokoliv prekona protoze coddies co si budem nahlavat jedou na kvantitu ne kvalitu. Tedy jako oddechovcka na par hodin asi ucel splni a rad zkusim, ocenim cokoliv co se alespon snazi vypadat jako motorsport :) Recenze vubec neprekvapila, stejne tak jako moje ocekavani cehokoliv z dilny Codemasters... jednohubka.
  • Skidrow to bude mít už s tím za pár hodin.
  • No zatim se nenasla zavodni hra ktera by me donutila prestat hrat GTR Evolution, a tak nejak nepocitam ze Grid na tom neco zmeni!
  • Keyz
    https://www.youtube.com/watch?v=jI_BQcXrdig#t=4s
  • Keyz
    To nevím nemám hru koupenou. Asi jako ostatní DLC. Anebo bude více infa na webu hry.
    Hra ještě v ČR nevyšla, tedy to asi nepůjde do té doby.
  • Keyz
    Pravda, ale stejně to je WTF :)
    Mohli to dát rovnou do hry ne?
  • Ristoro
    Dělá se to už pár let a my s tím nic nenaděláme, protože je to nestojí skoro žádné prachy a vždy to někdo koupí.
  • a kde se to stahuje?
  • Trochu divná recenze, jakožto bývalý amatérský závodník mám poctit, že pan recenzent o autech moc neví.
    Nicméně na hru se moc těším a zdejší hodnocení beru (opět) s rezervou. Na nějaké udělování bodů a podobné ptákovinky v kariéře kašlu. Nejdůležitější je přeci samotné ježdění. A to je podle všeho hodně povedené.

    T minus 5 hodin ! :)
  • Mato1987
    výborne. Potom sa nediv, že ešte pred vydaním hry vývojári ohlasujú DLC, ktoré jednoducho vystrihli z hry aby to predávali ako DLC.
  • Lepší než se tvářit, že lepší grafika neexistuje, jako někteří nejmenovaní vydavatelé jejichž jméno začíná na Ubisoft ;-)
  • Proč ne, pokud za to bude hra stát? (Ale koupím radši Season Pass.)
  • Taky myslím... PC Gamer dal 86 %, což je podle mě adekvátní tomu, co je napsáno v recenzi.
  • Keyz
    Wtf: http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-24-grid-autosport-pc-hd-texture-pack-is-free-dlc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit