Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    O nudných trollech(tech) si ještě neslyšel. *7* Ano, primitivní to je taky možné.
  • Jednou tomu vadí pixel art, podruhé zas něco jiného. Podle přísloví: "když chceš psa bít...". Jsi primitiv. To nepokládej za urážku.
  • Corvus
    Zbývá mi najít posledních 17 krystalů... To je asi odpověď jak moc mě ta hra baví. Ano, MOC! Vynikající záležitost. Pořád se marně snažím přesvědčit své okolí, že je to opravdu parádní simulátor boulderingu *1* Hra se hraje skvěle a onen explorační prvek je na tom úplně nejlepší. Když člověk visí za jednu ruku ve dvou kilometrech a druhou natahuje po krystalu... krásný pocit. Na ovladači se to hraje naprosto úžasně.
  • GlaDOS
    Já to vezmu jinak. Hra je krátká, ale také má adekvátní cenovku. Low poly stylizace je velmi povedená. Příběh v tomto případě vůbec není potřeba, ovládání na klávesnici je úplně v pořádku a omezenost gameplaye vychází z krátké herní doby, čemuž odpovídá cena.
  • Vyhulena_flaska
    Už jenom kvůli tomu, co je popsáno v druhé větě recenze,ta hra prostě musí být dobrá.
  • generátor recenzí opět vyhodil 8
  • Jack1947
    Hejt? proč by se sakra hejtovala takováhle hra...
  • Má krevní skupina, díky za recnz! *5*
  • morokura
    Unikátní recenze robotem s plošinovkou.
  • ringmancz
    recenze od Adama? a na hru co není od Blizzardu?
  • zase 8 a jeste k tomu pro takovej srot? srsly? hra ma dylku 2 hodiny s odrenejma usima, ma odflaknutou grafiku(i pixel art je oproti tomuhle skvost), nema pribeh, ovladani na klavesnici stoji za prd a celkovej gameplay je naprosto suchej... 3/10 za snahu, ale vic opravdu ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit