Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Naivně jsem si myslel, že se třeba dozvím od zdejší komunity, kdo to má předobjednané a jestli pro nás pak chystá info z hraní. Flame pc vs konzole začíná už být ohraný a nechce se mi stavět ani na jednu stranu.

    P.S: A stejně si rýpnu, že Rockstar jsou jenom pokrytečtí zmrdi, co chtějí z konzolových verzí vytřískat prachy, protože na pc se to tak dobře neprodává a následně to vydají s pompou: Na přání hráčů to vydáme i na pc s DLC pouze za 59,99 půl roku po vydání na konzole. Které mimoto ždímaly už IV. díl na maximum a rozdíl oproti pc byl znatelný. A ať mi nikdo netvrdí, že ta videa na precentacích jela na konzolích. To dříve Triska ukáže číču, já se stanu budhistou, GoD rozmlátí kladivem PS3 a koupí si XBox One, GGG se zastřelí a mnohé další perličky z naší komunity:)
    • Naivně jsem si myslel že tady zase nebudeš smrdět...
    • Rýpeš do nich jen proto, že ani po pěti letech nejsi schopný rozdýchat ten jejich zprasený port GTA IV. Většina hráčů už se přesto dávno přenesla a Rockstarům odpustila, ale ty ne.
      • Veskoslav
        Ano a proto jsem za trest koupil MP3! A týden po uvedení na pc!
        • A tehdy byli Rockstaři taky "pokryteční zmrdi", když si dovolili vydat třetího Maxe na PC cca týden po konzolových verzí?
          • Veskoslav
            Opět jsi zcela nepochopil, proč jsem nazval Rockstar s ohledem na GTA V zmrdy;) Zkus se zeptat kamarádů, možná ti pomůžou s pochopením psaného textu:)
    • God-of-War
      Chceš říct, jaká ta hra bude? Až to vyjde, tak se tu sejdem za rok. *15*
    • Miserius
      Taktez predobjednano a pokud vse bude ok, v utery vecer dam vedet co a jak, snad to nezklame
      • Redneck
        Napiš nám nějakou pěknou minirecenzi Miseriusi. Z pohledu hráče by to mohlo bejt docela zajímavý, protože od herních redaktorů jsme toho všichni přečetli už dost. Teď je na samotných hráčích, aby něco stvořili *15*
        My Tě maximálně pomluvíme dole pod recenzí *3*
        • Miserius
          Ja bych nebyl dobrej recenzent... Kdyz se mi neco zalibi, překousnu i sebevetsi chyby a žeru celou hru... To bych musel až nějakej čas po dohrání
      • God-of-War
        Tohle nemuze!
      • kennyB
        Tak to se pak mrknu taky, protože počítám že ji budu mít až ve středu dopoledne.
    • kennyB
      Mám předobjednáno a pokud někdo bude chtít, rád o hře poreferuji *3*
      • Veskoslav
        Pak napiš na Bleskovky jaké to je. Já mám totiž u té hry "zlé" tušení jako něco mezi Legendou a naprostým propadem *1*
        • Redneck
          Hra za 265 mega dollarů by radši měla bejt tou legendou, ale prachy stranou, já bych nerad vyplácal 3 tejdny volna jen tak pro nic za nic. LOL. Abych řek pravdu, stejnak jsem si to volno potřeboval už vypotřebovat, tak se mi ten launch GTÁčka teď kurevsky hodí *1*
  • ja to to klidne ujit necham
  • no hlavne aby to vyšlo taky na nove konzole, nebudu ted kupovat ps3 když za chvili vyje 4
  • Jestli tam bude stejně debilní ovládání auta jako bylo ve čtverce, tak ať to na PC ani nevydávaji...
    • Ve čtyřce bylo nejlepší ovladání ze všech gtaček a že si nemehlo a neumíš řídit zato nemůže hra.
    • A k PC sa nedá pripojiť gamepad? či to potrebuješ konzolu na to ? :D
      • Co to meleš ty pomatenče? Já narážel na imbecilní fyziku aut, která hráče nutila měnit auto každý pět minut... Zlatá Mafia
        • Kozy
          Oproti předchozím dílům na tom byla IV s autama dobře.
          • to nemyslis vazne :D fyzika vozidiel sa zo San andreas neda porovnat
            • presne tak v gta iv bola fyzika aut a jazdný model to najlepšie, človek si musel na to zvyknúť ale aspoň to nebolo také oničom...
            • jo protoze v SA zadna fyzika nebyla :D
  • Paráda...zas flame jak k*áva. Ještě chybí TheGGG a bude to tady komplet.

    Jinak ale musím upozornit, že tentokrát začal flame PCčkář s výrokem o retardaci konzolistů.
    • Napsal pravdu a flame spustili konzolisti, kteří si to nemůžou přiznat
      • kennyB
        Pravdu??? Podívej se, kolik pcčkářů sem psalo, jen aby uráželo. To mi přijde dost ubohé jen kvůli tomu, že si konzolisti zahrajou nějakou hru o pár měsíců dřív. To je tak strašně bolí, že ta verze pro pc vyjde později??? Jak už jsem psal, dost ubohé *9*
        • God-of-War
          A stejně to drtivá většina z nich stáhne.
          • rozdil mezi konzolistou a pckarem? konzolista srachky kupuje, pckar je ani nestahuje *1*
          • I kdyby, prodejnost stale zustane vysoka a jak jsem psal k jednomu drivejsimu komentari, prodejnost PC her je 2x vyssi nez prodejnost her na ps a xbox dohromady, takze vymluvy na stahovani her na PC jsou opravdu jen a pouze vymluvy konzolovych hracu a navic jsou jiz trapne a ohrane.
      • Vždycky můžeš napsat názor slušně a bez jakýchkoliv urážek a jelikož jeho příspěvek byl první, který urážel konzolisty, tak logicky to musel asi začít on, ne?
    • God-of-War
      Jak nečekaný. *5*
  • God-of-War
    Bude to těžká m*da.
  • Ježiš, tady je to zas plný vztekajících se harantů jen kvůli tomu, že GTAV vyjde na PC později. JAKO VŽDYCKY! To mezitím nevycházej jiný hry, kterýma byste zaplnili čas nebo co? Nakonec bude nejdůležitější že si hru užijou všichni, možná i next-gen konzolisti, i když já osobně nevěřim, že to na next-gen vyjde.

    Jinak se v IGN preview říkalo, že GTA V je next-gen hra na current-gen, o čemž se přesvědčíme už příští týden. Konečně.
    • Mno mne je GTAV uprdele, nemám dohratú ani IV ...
  • Zajímalo by mě zda multiplayer půjde i lidem co mají neveřejnou adresu a jsou "schovaní" za poskytovatele internetu, zatím mi nešel multiplayer ani u jedné hry od rockstaru co jsem koupil( red dead redemption a gta 4 ) dost mě to štve, ale kvůli téhle hře se mi nechce vystavovat nebezpečí útoku přes veřejnou adresu. Jinak všechny ostatní hry mi jdou naprosto v pohodě (starcraft 2, battlefield 3, diablo 3, crysis 3, mass effect 3). Nevíte někdo jak to bude s Gta5 případně jak to obejít ??? Děkuji.
    • si nemuzes presmerovat porty? (pokud ano, mas pristup k routeru, pohledej si neco o NAT)
    • Miserius
      Taky nepujde, jde o NAT nastaveni, taky jsem s tim mel problem a zacina to mit vic a vic her... Staci spravne nastavit router a budes mit NAT 2 (nejjednodussi a zaroven nejnebezpecnejsi je dat tvuj router do DMZ zony ale je lehci otevrit urcity porty, dej do googlu NAT 2 settings a hned ti to vyleze) Ja mel na routeru vse spravne nastaveny a porad NAT 3 a hry jako RDR,AC,GTA multak nesel, tak jsem koupil za 3 stovky na test router v Alze a ten si to nastavil sam a hned jsem mohl hrat
  • Slyšel jsem, že u nové generace konzolí bude jiný typ joypadu, už bude jen šipka dopředu a křížek, aby se vyhovělo hráčům, kteří si stěžují na příliš komplikované ovládání.
    • TJ, já jsem zas slyšel, že na PC nebudou ty hry vůbec vycházet...užijte si indie kraviny

      Vidíš? Jde oboustranně použít debilní argumenty, který nedávaj smysl.
    • kennyB
      To zvládnu, ale asi bych nezvládl ovládání W, A, D a myší. To chce asi hodně mozkovejch buněk *3*
      • Keny b , god of war a podobný vošoust* co si dokazujete ? Já nevidím nikoho kdo mi tu firoval konzoli jen říkáme že si počkáme a budem hrát s mody a na tom jak se nám líbí , hrejte si deme*ti na konzoli proč ne ale neříkejte že díky konzoli jsou hry dál a že sony a microsoft nemají % zisk z prodeje her na jejich plaformy , si hrejte třeba na i dumbfonu ale za takové kecy nečekjte že k vám budem milý a přívětivý , aneb na hrubý pytel hrubá záplata , přemýšlej nejen ty ale i ostatní o tom , pro mě jsou R* vypočítaní zmrdeč** ale umí dělat hry , a to je docela velké plus na tak v této již běžné obrovské mínus . Rozhodně nikomu nezávidím, někomu přeju ať si to zahraje na čem chce ale protože si to zaslouží, a ostatní můžou střílet s minigunu do všeho co se pohne ve městě, lidi s iq nakládaného párku tu byli a jistě budou *5* pro mě po AC 4 a Watch dogs budu až do března sucho ale pak příjde lavina která zničí mé vnímaní *výborné hry* ( až s mody *1* )
        • kennyB
          Neviděl??? Já jich napočítal dost. Např. konzole- kultura kryplů atd. Všechno si nejdříve přečti a pak něco piš. Je ale pravda, že je tu více komentů o tom, jak píšeš, že si počkají anebo si ukrátí čas u GTA IV s mody. Jenže jak je zvykem u buď exkluzivní hry, nebo u hry s předstihem pro konzolisty, vždy se nejde pát haterů. To už jsi si ale mohl všimnout sám.
          • Je tu více lidí co hatuje PC hráče že si GTA 5 zahrají až po roce nebo nikdy.
      • ty jsi nějaký WADný čéče
        • kennyB
          Vynechal jsi S, takže WADSný *1*
      • Kozy
        Vzhledem k tomu že jsi vynechal S tak asi víš o čem mluvíš.
        • kennyB
          No jo, vynechal. Alespoň vidíš, jak je to ovládání těžký. To bych opravdu nezvládl *1*
    • v tom pripade pockam az na next-next gen, proc nestaci jen sipka dopredu? *6*
    • Tak to si slyšel špatně....
  • ja plačem celé noci kvoli tomu že na konzolu nemám potrebné korunky a budem ešte viac keď mi to bude každá možná stránka spoilovať jak sa len dá *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit