Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach, jsem netušil, že to myslel v korunách, Moje chyba. A taky mě udivuje, jak jsou všichni tady negativní.
  • Redneck
    Napiš nám nějakou pěknou minirecenzi Miseriusi. Z pohledu hráče by to mohlo bejt docela zajímavý, protože od herních redaktorů jsme toho všichni přečetli už dost. Teď je na samotných hráčích, aby něco stvořili *15*
    My Tě maximálně pomluvíme dole pod recenzí *3*
  • Redneck
    Hra za 265 mega dollarů by radši měla bejt tou legendou, ale prachy stranou, já bych nerad vyplácal 3 tejdny volna jen tak pro nic za nic. LOL. Abych řek pravdu, stejnak jsem si to volno potřeboval už vypotřebovat, tak se mi ten launch GTÁčka teď kurevsky hodí *1*
  • Naivně jsem si myslel že tady zase nebudeš smrdět...
  • ucho
    vzpomínáme a tam oznámili, že to na PC nebude... svůj slib splnili...
  • konzole fuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu uuuuu uuuuuuuuuuu ujjjjjjjjjjjjjjj
  • chlápek z nvidie to vzal hned zpátky.. otázka je jestli opravdu nvidie víc něco víc nebo si jen ten chlápek nevidí do huby a mele nesmysly..
  • A tehdy byli Rockstaři taky "pokryteční zmrdi", když si dovolili vydat třetího Maxe na PC cca týden po konzolových verzí?
  • Miserius
    RDR a GTA 5 delali 2 ruzny pobočky Rockstaru pricemz ty co delali GTA 5 pomahali s RDR
  • Jenže RDR dělal úplně jiný tým, který nikdy PC hru neudělal. Aspoň pokud vím.
  • To už tu jednou bylo, vzpomeňte na Red Dead Redemption *10*
  • Ani neviem čo tu riešite bude to na pc na 200% uniklo to z nvidie oni o tom asi niečo vedia nemyslíš ? Officiálne to neoznámili len preto aby si to nedočkavé ovce kúpili na konzolu aj PC a ešte najlepšie aj na next gen .. a miesto 30 mil predani budu mat napr 50 ..
  • naprosto souhlasím
  • Miserius
    Predobjednat si to muzes uz snad vsude, to ale nic neznamena... Stejne tak pred rokama vsude "prodavali" RDR PC verzi
  • to že francouzký amazon nabízí pc verzi pro mě nemá žádnou hodnotu.. určitě to bude zase brzo staženo, pokud se tak už nestalo.. nicméně oznámení pc verze je podle mě na spadnutí.. jsem zapřísáhlí pcčkár a nepřeju si nic jiného :)
  • kennyB
    let.the.flamewar.begin: fakt ??? *8* To je dost ubohý.
  • kennyB
    Neviděl??? Já jich napočítal dost. Např. konzole- kultura kryplů atd. Všechno si nejdříve přečti a pak něco piš. Je ale pravda, že je tu více komentů o tom, jak píšeš, že si počkají anebo si ukrátí čas u GTA IV s mody. Jenže jak je zvykem u buď exkluzivní hry, nebo u hry s předstihem pro konzolisty, vždy se nejde pát haterů. To už jsi si ale mohl všimnout sám.
  • Jenže ta petice opravdu je. Má již víc jak 2000 podpisů
  • Nič nieje oznámené? :D Všade si už môžeš predobjednať GTA V na PC a píše sa Q1 2014
  • To chceš po takových tlučhubách a retardech moc. btw. díky teď jsem přesně nevěděl číslo v $ alespoň už můžu příště psát 200 mil$ třeba s menším číslem mi uvěří *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit