Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Po GTA IV ke hře přistupuji s velkou opatrností...GTA IV mě totiž solidně zklamala...smrtelná vážnost, jednobarevnost, lehkost hraní se začala vytrácet...a k PC samozřejmě konverze...když GTA, tak Vice City a San Andreas *14*
    • palcov
      K tomu výčtu negativ (samozřejmě že hra měla i pozitiva) bych přidal divný pocit z jízdy (při rychlé jízdě nezrychlovalo auto, ale jen se měnil zorný úhel - to bylo sice i v SA, ale jen omezeně na dálnicích, ve IV to bylo všude, což byla otrava) a ovládání auta na PC levou rukou + rozhlížení myší, sice fajn pro střelbu, ale blbě se řídilo a nikdy jsem si na to moc nezvyknul.
      • Inquisitor
        To mě naopak jízdní model neskutečně bavil.
        • conflig
          Vlastně jenom díky jízdnímu modelu jsem u hry strávil pár zábavných hodin *1*
          • Vrook
            Taky si pamatuju ty hodiny ježdění, nárážení a následný prolítávání čelnim sklem. *15* Už jen tenhle samotnej prvek mě dokázal udržet ve hře hodně dlouho.
  • Magister_Peditum
    Celkem rozumná přikázání. Hlavně teda to sedmé. *1* Jinak dobrá parodie. Některé církve ještě dnes věří, že svět vznikl před 5000 lety a dinosauři byli něco, jako chovná zvířata pro první lidi.
    • Si pleteš pojmy s dojmy podle bible jsou na zemi lidi cca 5000let ne že 5000 let je stará země nebo snad vesmír nic takového se v bibli nepíše!
      • Magister_Peditum
        To je snad fuk, ne? I tvrzení o lidstvu starém 5000 let je naprostý blábol. Kromě toho, já netvrdím, co se píše v Bibli, ale co si myslí některé církve. *3*

        http://cs.wikipedia.org/wiki/Datace_stvo%C5%99en%C3%AD
    • Tomu konečně říkám diskuze. Kdyby šlo o jakékoliv jiné téma, tak se tady svrhne šílený flame, ale když se hovoří v českém prostředí o náboženském fanatismu, všichni táhnou svorně za jeden provaz *15*
      • Magister_Peditum
        Je přece tak pěkné, když se lidé na něčem shodnou. *3* *15*
    • Veskoslav
      No já znám dokonce jednu (prímo u nás v baráku), co věří, že svět je starý 2500 let a Ježíš byl synem božím a měl bratra Adama *1*
      • Magister_Peditum
        A jak si ona osoba vysvětluje existenci historických památek, které jsou starší než těch 2500 let? A to nemusí jezdit moc daleko, takové máme i u nás v Česku. *4*
        • Veskoslav
          Nevěří že jsou starší jak 2500 a kosti dinosaurů dal bůh do země taky *1* A pochybujim že uhlíková metoda ji něco říká *1*
          • Uhlík do dinosaurů dal taky bůh. :-D
          • Magister_Peditum
            Proč by bůh dával do země kosti dinosaurů? Jen tak z hecu? *15*
            • Pro psy ne? *1*
            • Black_Hand
              takze ona veri ve FSM? cili The Flying Spaghetti Monster? praise the meatballs!
            • Tikov
              Nedával kosti do země Slartibartfast?
            • To vis, trolling *15*
            • Veskoslav
              Ironické je to, že si myslí, že jeji vnučka je počestná (spíme spolu občas) a doteď ji rodina říká, že studuji ekonomii a přitom studuje archeologii:-D A podle ní byl bůh marnotratný, stvořil dinosaury, ale nebyli k obrazu jeho a proto je zabil a jejich kosti dal jako varování do země *1*
  • uz sa tesim ako celu cirkev zmasakrujem
  • firebug
    Dost dobrá ujetost ve stylu R*. Doufám, že nové GTA bude trochu bláznivější než čtyřka a zatím to tak i vypadá. Na hru se moc těším a opravdu hodně moc si přeji PC verzi (a klidně si na ní třeba i rok počkám). Pro mě je série GTA srdcovka a každý díl mi na PC vydržel vždycky neskutečně dlouho, než mě to omrzelo...
  • Veskoslav
    Nevím proč, ale o GTA V se pomalu přestávám zajímat. A to nejenom kvůli tomu, že to neoznámili prozatím na pc platformu. Určitě to bude dobrá hra, ale já prostě nevím, nějak mě to netankuje teď.
    • Mahcake
      Ale to nás hrozně zajímá, že tě to netankuje. Jen povídej dál. :)
    • Ty jo, docela s tebou souhlasím. To anabázi s GTAIV mě nějak chuť na jakýkoliv GTA přešla. Jo, GTA Vice City a San Andreas byly hry mýho dětství (a Gothic 2), ale GTAV mě už nijak neláká.

      Aspoň můžu sledovat jak PC-only hráči jsou čímdál více zoufalí z toho, že oznámení PC verze pořád nikde.
    • Zaregistroval si někdy, že tvé poznámky jsou fakt bomba? V tomhle tady nejedeš sám, ale některý info má takový punc předůležitosti, až z toho zrak přechází.... :D
      • Veskoslav
        Diskuse od účastníků vyžaduje:
        věcnost: věnovat se tématu a argumentovat, nikoli napadat nebo překřikovat,
        otevřenost: nevylučovat nikoho, kdo může k danému tématu přispět;
        poctivost: podstatné informace nesmějí účastníci zatajovat nebo tvrdit něco, čemu sami nevěří;
        trpělivost: pochopení argumentů druhého může vyžadovat čas;
        zdvořilost, která vyjadřuje společný zájem všech na každé věcné informaci.
        • To bude něco na tvé trolovací přátelé, voda na mlejn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit