Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra je naprosto o ničem. PvE tak lehký že to zvládne i 3 lety dítě. A PvP je jen o tom že se tam nahaneji 2 ohromný skupiny a zabijej vše co potkaj. Tohle to má spasit? Ani náhodou jen další hřebíček do rakve s názvem zlehčování.
  • mne na tom bavilo pve, treba narozdil od wowka kde jsem delal jen pvp. ale pak jsem s tim prestal kvuli tomu že tam byl nespočet exploitu a komunita jinak ani dungeony nedelala jen že zneužívala ty bugy
    • To mi pripomina muj prvni tezsi dungeon, kam me vzala guilda, kterou jsem joinul. Pripadal jsem si jak na spatnym predstaveni ochotnickyho divadla. Nevim za co mas ty minusy, asi jen ze ses max.
  • Pořád je to jediné inovativní MMO za posledních několik let, přestože v mnoha věcech vychází třeba z Riftu.. ale umí to podle mě prodávat lépe jak v Riftu.
    • Wildstar>>>GW2
    • Jj combat je tam paradni jen skoda ze pvp patche vychazi co 6 mesicu místo 14 dnu.
  • Chci nové skiny legendárek a odstránit GEM store ! Jiak se celkem tesím na HoT :)
  • tomekbobek
    Několik měsíců jsem to nehrál a málem na to úplně zapomněl. Díky za připomenutí :)
  • Další pve shiiit kterej už nikdo nehraje.
    • Asi ti zkazim tve decke sny ale GW2 je na zapade druhe nejhranejsi mmo hned po wowku.
      • Jo a nechci byt hnidopich ale druhé nejhranejsi mmo urcite není (ani na zapade). Mmorpg mozna :-)
      • Pve je tam tak easy ze muzu hrat jednou rukou a k tomu koukat na druhem monitoru na film, proto tam asi porad tolik hracu grindi :-)
      • žádné dětské sny nekazíš, hraju ho taky ale ne ten PVE shiiiit co tam davají. Kdyby radši fixovali pvp a wvw.
      • To nikoho nezajímá.
        • tj, kromě milionů lidí co tu hru hrajou, autorů, distributorů, prodejců, fanoušků a novinářů co o ní můžou psát vůbec nikoho *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit