Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • melo by to jet krasne na tve sestave ... To bych taky rad *1*
  • Mam procesir intel core i5 3,7ghz a ATI HD 5800 myslíte že to rozjedu plynule na nejvyšší detaily ? dík
    • Ano:).
  • Jako vážně 150 USD za hru? To dělá skoro 3000 Kč, když to tak nějak zaokrohluju. Musel bych být blázen a vy ostatní naprostí šílenci či boháči, abychom dali tolik!

    A proč ty deb*lové stále nepochopili, že 1 USD se rozhodně nerovná 1 EURO. Pořád vidím, jak se hry prodávají za stejné ceny v USD a v EURO. OMG!!!
    • sankuri
      150 USD za sberatelskou edici... Oni to chapou, EU a jeji smernice ne.
  • Musím se taky přiklonit k tomu,že je štěstí že vlastně máme konzole(mam PS3 i Xbox).To zvyšování nároků je hrozný.Já si někdy před 3 lety koupil notebook za asi 12 000.V té době to stačilo,protože nám na všechny hry stačila GeForce 6800 že.Ovšem o rok později se to zvedlo na GF 7900,už v tu dobu jsem měl problém, a momentálně je na většinu her potřeba GF 8800 512MB.Takovéhle hry ani nespustim.
    To zvyšování nároků je prostě hrozný,každej rok se zvedají nároky na grafickou kartu o jednu třídu.Nemělo by se to dělat,měly by se brát ohledy na lidi se slabším PC.A stejně ty hry vypadají furt stejně,nechápu proč si tvůrci nedají tu práci s optimalizací.Podívejte se na Crysis 1,který mě běží vph a Crysis 2 na který nemam šanci a hraju ho na PS3.Je to úplně stejný,jenom nároky na grafiku se zvedly o 2 třídy!
    Prostě my konzolisti tohle řešit nemusíme
    • jsi čekal že s tou šunkou budeš hrát hry ještě v roce 2020? PC se vždycky rychle vyvíjelo, proto nás taky dostalo tam, kde teď jsme. Teda teď jsme v háji, ale právě proto, že se už nevyvíjíme a vpřed se řítíme račím stylem. Dnes za 15k postavíš parádní mašinu, když nemáš peníze, tak koupíš základ za 10 a zbytek (GPU,víc ram atd) dokoupíš později. Ale pro lidi jako jsi ty je jednodušší koupit toaster a pak na tom 15 let hrát unifikovaný, odladěný hry s low res texturama, stupidně omezeným game designem a kompromisy, protože alespoň nemusíš vyhazovat peníze za hw vybavení. Chceš k tomu uvažování na úrovni MŠ ještě potlesk ve stoje?
      • Crysis 2 nemá náročnější grafiku, nevim, kde jsi to vzal. Crysis 2 je odladěnější a jeho požadavky jsou menší..
        • Dám ti odkazy na oficiální hw nároky Crysis 1 a Crysis 2(dívej na minime).
          Crysis 1 http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=91&game=Crysis
          Crysis 2 http://www.ea.com/crysis-2/blog/pc-specs
          Tak co,kdo má pravdu?
          • to neni ani tak o hardware ale hlavne o tom ze C1 slo s direct8 a C2 jde s direct10a11 ...
            takze kdyby to stary zelezo umelo direct11 tak by to na nem taky slo
          • Jak jsem psal vys, minimalni sestava nic nerika. Neni na to zadna oficialni metodika, neni dany jaky rozliseni, jaky detaily, jaky fps. Nic. Muzou si tam napsat cokoliv.

            Musis vyzkouset na jednom kusu HW fps v obou hrach, na stejny rozliseni a pokud mozno treba full detaily. Pak zjistis co je narocnejsi/mene optimalizovany.

            A jstli dobre pamatuju benchmarky kdyz Cry2 vyslo tak melo vic fps jak jednicka.
            • Vždy jsem si myslel že minimální sestava=sestava,na které tu hru spustím v nejnižším možném rozlišení a s minimálními detaily tak,aby se netrhala(15 a více fps)
    • To más super že to nemusíš řešit, hodně štěstí při spouštění Guild Wars 2 na PS3.
      A ty hry nevypadají pořád stejně, jen někdo s 3 roky starým notebookem za 12000 to bude celkem blbě posuzovat.
      Ohledy na lidi se slabším PC se berou, třeba tato hra ma minimální požadavky nějakých pět let staré sestavy.
      Ale jestli si čekal, že budeš mít za 12000 herní notebook a že bude i za tři roky pořád aktuální... no, možná si to trošičku podcenil...
      • Ne,nečekal jsem že budu mít herní notebook ale čekal bych,že na něm furt půjdou spustit hry.Přece jenom jsem za něj dal 12000,tak by nějakou trvanlivost mít měl.
        A nevidím důvod proč bych to nemohl posoudit.To že spustím Crysis 1 na minime na notebooku a vypadá to graficky stejně jako Crysis 2 na PS3(má na PC a PS3 téměř totožnou grafiku,viděl jsem srovnávací video) je docela divný když vezmu v potaz,že má Crysis 2 z nějakého důvodu o 2 třídy náročnější grafiku(možná voda,nevim,ale simulace vody by se měla dát vypnout).
        Další příklad:starší méně náročný Gears of War má lepší grafiku než např.Alpha protocol a srovnatelnou,jestli se to dá porovnat,s SC Conviction.Zase ale má GoW o třídy méně náročnou grafiku.Divný ne?
        • konzole nejsou lepsi nez pc sestavy - na konzoli hra nikdy nevypada lip nez na pc, krome toho nebyt konzoli, vyvoj pocitacu je o tricet let vyspelejsi. Takze ano, konzole sice nemusis upgradovat ale pc je vzdy lepsi at uz jde o zobrazeni nebo ovladani a faktem je ze jsou konzole naprd protoze se jimi vyvoj brzdi...
    • Kdyz pominu ten bug (nebo snad feature) s teselaci a DX11 celkove tak Crysis 2 je min narocny nez Crysis ne?
      • Ne,říkali to sice tvůrci dlouho před vydáním,ale konečné nároky na grafiku byly stanoveny na GeForce 8800 s 512MB
        • Tomu nerozumim. Myslis jako minimalni sestava? To je naprosto bezpredmetny udaj. Zalezi kolik fps ma na konkretnim kusu HW Crysis 1 a kolik na tom samym HW ma Crysis 2.
          • jo, Crysis 2 ti dá na stejný sestavě víc snímků, mám to otestovaný osobně :).. Koneckonců, ten test si každej může udělat sám a jednoduše. Jasně, nesmíš to pouštět na noťasu, jinak se ti upeče :))
  • Tak 6ti jádro, 16gb ram a amd 6870 crossfire to jistí:-)
    • Ringwraith
      Na hry naprosto přestřelená sestava.

      Aneb - umění není nacvakat drahý komponenty, ale poskládat to tak, že máš perfektní poměr cena/výkon.
      • No s tím musím nesouhlasit. Všechny komponenty jsem pořizoval jen a pouze s ohledem na cena/výkon/rezerva výkonu do budoucna. 6ti jádrový phenom II x6 tiká na 4ghz, 16gb ram stálo pár stovek a jedna 6870 pod 4000,-. V crossfire je výkon zhruba někde 10-15% nad gtx 580 nebo na úrovni AMD 7970 jehož cena je někde nad 12000,-. Chtěl jsem holt sestavu, na kterou nebudu muset šáhnout alespoň 3 roky a pořád mohl hrát v nativním rozlišení monitoru to jest 1920x1080.
      • Mno, tak kdyz chces co nejvic za rozumny penize tak jo.

        Kdyz proste chces max fps, tak z pomeru cena/vykon je nevytahnes.

        Ale s tim ze je to ujety souhlasim, mam zkusenosti se SLI a znova bych do toho nesel.
      • todle musej delat akorat chudy studentici. MY pracujici si koupime alienware a neresime.
    • deridon
      můj GameBoy Color to taky jistí
    • Doufam ze 6core od Intelu *5*
  • Veskoslav
    Nepatří sem.
  • Veskoslav
    Potěšilo mě, že na ultra v pohodě. Pc snad upgrade jenom kvůli Armě 3, to už ten můj bohužel nezvládne.
  • sankuri
    Jeste bych upresnil ze kdo si to koupi takto predem bude mit automaticky pristup do vsech bet a 3 dny headstart
  • Až vám nebude počítače kupovat maminka a tatínek, někteří pochopíte ... peace :)
    • Veskoslav
      Jestli jsi s prominutím tak "chudý", že nedokážeš si za rok vydělat cca 10 000 na slušnou sestavu, tak pochopím, že píšeš takové bláboly. Mě rodiče koupili počítač naposledy před 7 lety, od té doby jsem si všechno kupoval sám. Od grafické karty až po základní desku. Ale to by jsi musel myslet hlavou a sestavovat si pc sám a nejít do Okey a koupit si ty jejich předražené šunky *11*
    • Njn, ale všichni nemůžeme být tak blbý a používat PC jen na hry. To je pak jasné, že ti stačí jen konzole.
  • Těm co mě mínusují, chlapci, já kupoval svoji první 3D kartu když vy jste tahali kačera, tady o té problematice vím trošku víc a hlavně z vlastní zkušenosti... Pro mě za mě si dál žijte ve lži a něco si namlouvejte, s tím já už nepomůžu, na to každý musí přijít sám :) Jediné pozitivní na tomhle okrádání lidí je, že to žene vývoj kupředu, ale někdo ho zaplatit musí že ano.... :)
    • http://www.youtube.com/watch?v=IsZYPv9QWX0&feature=related
    • Veskoslav
      Vítěz kategorie: Debilita týdne
    • možná si tu nejstarší, ale nevim proč tu rozjíždíš flame, navíc když to vypadá, že GW2 bude dobře optimalizovaný (a ty tu o ní něco plácáš). Ten hardware, co tam udávají jak min. požadavek je asi 5 let starej, tak kde je tvá pravidelná 2 letá aktualizace hardwaru?
    • na takovy had. nároky nemusim nic apgrejdovat a myslím že ne jenom já... a grafický vývoj no diky konzolkam je to fakt frkot :)))
    • Ja myslel že to byl pokus o trolling, ale ty seš asi vážně blbej...
      • Chápu správně, že se chceš zapojit do soutěže o nejhodnotnější příspěvek, že ano? Moc ti to ale nejde.
        • 2MiBox: prve 3D karty vysli v roku 1995, takze mam pocit, ze skorej kacer tahal teba *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit