Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeden vdolky ,druhej holky
    • A někdo by chtěl nejraději oboje!
      • MickeyMutant
        Tome, nenech se unést!
  • Inquisitor
    Úplně zbytečná hra. Chtějí hrát na negativní reklamu, ale to jim asi nevyjde. A tří hodinová hrací doba tomu dává jenom korunu.
    • Vogon
      Tu reklamu nešířili vývojáři ale "elitní videoherní novináři"(původní slova jsou zde zakázána) z Polygonu, kteří ať už úmyslně či neúmyslně tuhle hru dali před zraky veřejnosti, jinak by po ani ani pes neštěkl. Nikdo by takovou reklamu zadarmo neodmítl. Samozřejmě za to nemůže jen Polygon, ale všichni "novináři", kteří se po té modní vlně svezli, a kteří můžou za to že videoherní "novinařina" je naprostá žumpa.
      • Veskoslav
        No moc jim ta reklama nepomohla k prodejům. Za 5 dnů má na Steamu hru necelých 35 000. Možná se to zdá hodně, ale při té negativní reklamě bych očekával aspoň 50 000. Za stejnou dobu má Lego Worlds skoro o 20 000 více či ARK: Survival Evolved, který atakuje už více jak 80 000 a je to navíc hra, která má obrovskou konkurenci v jiných survival hrách. Jo přidává dinosaury, ale i tak. Hatred moc ta reklama nepomohla. Ano na tam malou a krátkou hru je to asi slušné, ale nemyslím si, že se ta hra dostane přes 100 000 bez pomoci slev Steamu. Jako za 3-4 euro je podle mě ideální cena.
        • Vogon
          Počet prodaných kopií jsem nevěděl, možná se zdá malý, ale taky závisí na rozpočtu(viz. Dark Souls s 2 miliony prodaných kopií= úspěch, ale Tomb Raider s 4 miliony prodaných kopií= "katastrofa") a navíc musíme brát v potaz přesycenost Steamu. Ale ani nízké prodeje nemění nic na tom, že "novináři" tomu udělali nádhernou reklamu, i přesto že měli účel opačný a kdyby ten "skandál" proběhl blíže k vydání/po vydání, tak by to mělo na prodeje určitě větší vliv, jelikož na internetu zprávy stárnou strašně rychle. Je ale pěkné, že se tohohle moc neprodalo, aspoň to ukazuje, že hráči si vybírají hry podle kvality a ne podle bulváru.
          • Veskoslav
            No u toho TB je problém ten, že to všichni okolo kromě studia považují za úspěch. Oni chtěli prodat 10 miliónů kopií za první rok....Já si nemyslím, že by Hatred byla tak špatná hra. Problém je podle mě uspěchaný vývoj, měli si to nechat ještě tak měsíc dva u ledu a poladit. Ale aby mi taková hra zatěžovala CPU na 63% (pro srovnání Z3 má maximálně 30%) a FPS lítali od 15 do 60 fps....
    • C-BEAM
      žádná hra není zbytečná.
      • Veskoslav
        Blbost. Je tolik zbytečných her, obzvlášť v dnešní době možností vývoje her.
        • C-BEAM
          zbytečná hra je hra kterou nikdo nehraje protože nikoho nebaví a taková hra neexistuje, proto žádná hra není zbytečná. Mimochodem jsem rád, že se mnou ve všem nesouhlasíš, kdyby ano začal bych se bát jestli nemám své názory přehodnotit.
          • Veskoslav
            Pokud měníš názory podle toho, aby se neshodovaly s těmi mými, tak jsi dost jednoduchý. Navíc brát v potaz pořád názor druhých je také nesmysl.
    • Já bych řekl že 3 hodiny je na takovou blbost až až...
      • Inquisitor
        Pro toho, koho to nebaví určitě.
  • Chtel bych se vam k necemu priznat :( Libi se mi spatne a hloupe hry ktere maji dobry pocit z akce a strileni. Strasne moc se mi libil Warhammer 40k Space Marine a libi se mi i Hatred. V Hatred mam nahrano dokonce 10 hodin a porad me laka to hrat. Je to ode me velmi nedospele a chtel jsem se vam vsem timto za to opravdu moc omluvit.
    Az vyrostu chtel bych byt tak dospely jako vsichni co prohlasuji je nekdo nedospely.
    • C-BEAM
      přidávám se do spolku nedospělých. Líbí se mi přímočaré akční hry bez příběhové linky, kde mohu nerušeně hrát od začátku do konce. Mám rád hry jako Brutal Doom a nemám rád filmohry s příběhy které mi připadají naprosto primitivní ale z nichž jsou lidé z nějakého důvodu naprosto odvaření, zřejmě je v nich nějaký geniální přesah a satira která v Hatred prý tak zoufale chybí. Jsem možná nedospělý jako John Carmack s jeho postojem k příběhu v hrách, takže také se omlouvám za to že mě Hatred baví a snad jsem tím nikoho neurazil, ani Veskoslava ani jeho levičáckého kolegu. Doufám, že jednou budu dospělý jako vy.
      • Veskoslav
        Jestli srovnáváš Hatred a hry od Carmacka, tak nedospěješ nikdy.....Carmac sice řekl, že příběh je druhořadý a někdy až zcela zbytečný, ale nahrazoval to skvělou hratelností. A tu nemá ani Hatred...
        • MickeyMutant
          Srovnává příběh. A jak se liší "příběh" Hatred od "příběhu" Carmackova Dooma?
          • Veskoslav
            Ten v tom Doomovi si na nic nehraje a je to typické céčko, co se týče příběhu. Hatred se snaží hrát na hru s psychopatem, který má tak kýčovitého hrdinu, že příběh v Doomovi je brilantní dílo, co se může směle měřit s díly světové literatury:)
            • drasta
              Me je uplne jedno kolik ta hra dostala. Ja jsem sem jenom prisel napsat to ze ta hra nemusi byt pro kazdeho tak spatna a ze me se libi. Jinak objektivne bych ji asi vic jak 6/10 nedal a myslim ze Mickey to docela vystihnul. To ze ja jsem si v ni nasel neco vic neni neco do ceho bych nutil kazdeho.

              Co se dospelosti tyce tak je to proste tema ktere se v diskuzi k tehle hre objevuje casteji a ja jsem podle toho konecne poznal kam patrim. Chapu ze dospelaky to muze zlobit... Tak promin :(
            • Veskoslav
              Co máš pořád doprd*le s tou podělanou dospělostí? Se cítíš ublíženě, že ta podělaná hra nemá 10/10 za skvělou hru milénia? Prostě se ti líbí a tečka, nese* do toho nějakou podělanou dospělost...Ta s tím nemá absolutně nic společného...
            • Tobe se nelibili a mne jo a prijdou mi vtipny... a ted ci nazor je ten spravny? Asi to bude ten tvuj protoze ja jsem nedospely a bavi me neco co tebe ne :(
            • Veskoslav
              Vtipný? Ty jeho hlášky mi lezli krkem už po 30 minutách a to se mi už dlouho nestalo v nějaké hře.
            • doublepost
            • Hatred si taky na nic nehraje. Cela tahle vec ktere rikas "kyc" je priznana od prvniho traileru a ten "kycovitej hrdina" je svejma hlaskama opravdu osobitej a vtipnej a ja ho mam rad :D
            • MickeyMutant
              Nesouhlasím, příběhově je to na naprosto stejné úrovni.
          • Nesrovnava nic. Pouze zminuje to ze Carmack ma minimalisticky pristup k pribehu ve hrach ale srovnani s Hatred tam teda fakt nevidim.
            • MickeyMutant
              Dvakrát zmíňuje Carmacka a Brutal Doom ve spojení s faktickou absencí příběhu. A protože ve stejné souvislosti zmiňuje Hatred, dá se říct, že obě hry v tomhle kontextu srovnává.
        • On ale Velkoslave nic nesrovnava! Nevim proc porad nekomu tvrdis ze neco srovnava s Hatred kdyz to nedela.
          • Veskoslav
            Ale ono to jako srovnání vyzní. Mám rád bezduché střílečky kam Doom rozhodně patří, ale postavit ho vedle Hatred je nesmysl a urážka Dooma.
    • Veskoslav
      No sorry, ale sorvnávat W40k SM a Hatred mi přijde už dost na palici, tam se dalo aspoň mluvit o nějakém příběhu, prostředí a i ten systém boje nebyl zase taková hrůza. A navíc měl MP, který v co-op, když máš dobré spoluhráče nebyl tak špatný. A 10 hodin? To jsi už musel projet minimálně třikrát. Co tam děláš? Vždyť je to pořád to samé. Jako chápu, že tě to baví, ale 10 hodin mi fakt přijde dost na takový typ hry.
      • Jsem teprve ve ctvrtem kole. Hraju na nejvyssi obtiznost a zasadne bez respawnu protoze me to tak bavi.
        A taky nehraju jenom hatred.

        Jinak si vsimni ze ja nic nesrovnavam. Jen to davam jako dalsi priklad neoblibene hry kterou jsem si moc oblibil. WH jsem si dokonce oblibil v singlu! Multak me moc nesel a nebavil.
    • MickeyMutant
      Už nevyrosteš. Takhle to zůstane a budeš se muset až do konce života jenom omlouvat. Věř mi, mám s tím vlastní zkušenosti.
      • Nejsou na to treba nejaky hormony? Kdyz pritelkyni snim cele platicko takovych tech holcicich prasecku nepomuze to?
        • MickeyMutant
          Nemůžu sloužit, nevím, co jsou "holčičí prasečky". Ale jestli cítíš šanci, sežer radši dvě plata.
        • Veskoslav
          No pomůže k mimču *4*
    • 40k sm mel skvelej multak, hlavne se mi libila customizace armoru. ješte ted to lidi hrajou ale uz tam zustali jen veterani takže kdokoliv tam vleze dostane na prd3l
  • Caincz
    Hrál jsem to dneska, vydržel jsem to asi dvacet minut. Asi mi ani není líto těch 17€, aspoň jsem si mohl udělat obrázek o duševním stavu lidí, co tuhle hru obhajují. Je to tak nebetyčně nudná pitomost, tak extrémně hloupá a zbytečná hra, která ani to jediný, co měla oproti jiným (kontroverze), nedokázala udělat dobře. Asi bych to nenapsal líp než Aleš, kterému tímto vzdávám hold, že to dokázal dohrát. A nevěřim tomu, že si ti největší drsňáci, co tady půl roku do předu křičeli, jak to bude největší orgáč, teď nervou vlasy, že radši nevzali holku do kina.
    • Amen bratře.
  • přesně ta hra, kde mužou pokrytečí recenzenti udělovat nizké známky. Pěkně jako stádo 3, přesně ve stylu jak se sází 10 Skyrimu a podobným shitům. Herní novinařina *11*
    • Tilwaen
      Kolik bys tomu dal Ty?
      • irerevantní. Bavím se o tom, že ta hra měla od recenzentů tyhle známy slíbené už předem, stejně jako Skyrim apod..
        • Tilwaen
          To je určitě tím, že je tohle malinké herní studio, na rozdíl od Bethesdy a jiných velkých firem, nemělo čím uplatit. Kdo to kdy viděl, aby se hry recenzovaly podle toho, jaký dojem na recenzenta skutečně udělají.
          • nech si sakrasmus na tehdy, kdy bude potřeba, tady je naprosto mimo. Tahle hra to měla spočitáné prostě předem. Recenzenti se nemohli dočkat až si nastřelí nějaké to malé číslo. Po dlouhé době tu byla hra s negativním hypem, naposledy Order 1866 měl takový krásný negativismus předem. Order si zaslouží 2/10 v jiném vesmíru *15*
    • Pokrytečtí jsou tak autoři té hry.
  • fallanga
    Když to bylo oznámeno, tak jsem jásal. Řekl jsem si, že když nic jiného, tak si při tom zavzpomínám na Postal, ale jak tak čtu různé recenze, tak se tomu obloukem vyhnu.
    • Jestli chces vzpominat na prvni postal tak se toho neboj a klidne to v nejaky sleve kup. Nerikam ze je to nejlepsi hra na svete ale tak spatna jak vsichni tvrdi mi proste neprijde. Pokud si chces fakt zastrilet, zazabijet a zanicit a nevadi ti ze AI neni nejak svetoborna coz taky neplati vzdycky... napr. Policie na vyssi obtiznosti je fakt zla a neboji se te obejit ze vsech stran a uriznout ti zadni vychody apod. coz me popravde docela prijemne prekvapilo.
      Vybuchy a strelba co se tyce zvuku a grafiky jsou zvladnuty skvele. Vybuchy navic s sebou prinasi prekvapive mnozstvi desktrukce ktere jinde opravdu nenajdes.
      Pekne zvladnute jsou i animace nepratel pri zasahu nebo kdyz je zkopnes.
      Na vysokou obtiznost navic umi hra pekne potrapit.
      On ti kazdej rad napise zapory a protoze ho to tak strasne nudi jak je to stereotypni, spatne a hloupe a klady u pro jistotu nenapise.
      • Jack1947
        Policie je zlá i na easy lol, jenom ti dají více munice.

        Jinak ten engine mi příjde jak z GTAIV to jak padají myslím fyzika tak co už si na základně? jsem si řikal že to vystřílím a hurá na továrnu a ono guvno. To je teprve tuhé.. *3*
    • jen si to zahrej, nenič si touhu zaujatými reckami komerčních serverů, které si nemohou dovolit jít proti prooudu :-)
      • Proti proudu *15* . Ty určitě čteš parlamentní listy, co? Kriste, tady nejde o žádnou ideologickou válku. Hra je pokrytecká šmíra. Slibovali kontroverzi a nedošli ani na půl cesty. Je to čajíček pro slečinky.
        • Hanks se vždy objeví tam kde Šášoslav, zajímavé a vždy ve stejnou dobu a vždy stejně připitomělé názory.
          • Jack1947
            Pokud by to byla pravda, tak by to byl jeden z nejlépe vymyšlených "převlek" vůbec. Obávám se však že se jedná o 2 naprosto odlišné osoby.
          • Samotného mě to děsí, ale pokud nejde o politiku, tak si vcelku rozumíme *15* .
            • se máš čím chlubit *15*
      • Veskoslav
        Vysvětli mi proč by nemohli? Jim jako někdo zaplatil aby psali proti té hře? Podívej se na Steam na recenze....1/2 řeší tragickou AI, tragickou optimalizaci, stereotyp. Ti mají s komercí co společného? Nebo meta i když ho moc nemusím, tak tam si také hodně lidí stěžuje na ty samé věci jako jsou v recenzi. Takže špatně jsou asi všichni okolo když tomu nedají 7/10-9/10 a úsměv k tomu jako dárek?
    • Jack1947
      Hlavně nečti Veskoslava atp... ten podává zcestné informace... je to přesně takové jaké to představovalůi, nic víc nic méně pokud byl někdo tak blbý a očekával více jeho problém.. na zabití času, občas i celého odpoledne. Byla by chyba asopon nezkusit když nic jiného v tomhle žánru ani hra není.
      • No raději si zahraju Postala. A ano hral jsem to a po 20 minutách mě to začalo nudit...pokud si ujiždím na násilí tak zapnu raději GTA kde se člověk vyblbne o dost víc nebo postala a na oddychové střílení myslím lépe poslouží kterákoliv jiná střílečka...
      • Tak už to někdo smazal :)))))))))
        • Jack1947
          *1* ( nejhorší je že i kdybysme si ho odfiltrovali stáler budeme žít s vědomím že tu je a káže svá moudra ale radši už nebudu přikládat do ohně že... )
          • Jacku nebuď zlý, to se k tobě nehodí *9*
            • A copak tě sere? Svěř se strejdovi Tomovi.
            • Jack1947
              Mně sere jiná věc víš? to bys asi nepochopil a ten slušný chlapec? Jo, no jak kdy...

              Radši ne bez urážky ale co kdybys byl Veskoslav. *3*
            • Ale no tak. Vždycky jsem si o tobě myslel, že jsi slušný chlapec a že nemáš potřebu nikoho urážet, narozdíl od kde koho v naší malé komunitě. Chápu že tě Veška sere, ale nemusíš se snad snižovat na jeho pozici osobních urážek.
            • Jack1947
              Chceš abych byl sprostý ano? Ano??? *10* Na tebe...
  • maros.goc
    na hru som sa strašne tešil, doslova som hltal každý jeden záber...hra vyšla a ja som sa rozplakal z toho aké je to zlé :( ...takže žiadna politická korektnosť, hra je skutočne s4it
    • Kdybych chtěl udělat kontroverzní hru, tak tam nacpu katolického faráře s židovskými kořeny, který by měl zálibu v BDSM v nacistických uniformách. Svým obětem by dělal obřízku a vyžíval by se v znásilňování starých lidí. A do toho všeho by hrálo něco z Šlágr TV. To by se prodávalo samo *15* .
      Edit: A jmenoval by se Wojtyla
      • To ale v polsku udelat nemuzes. Za to bys sel sedet... i proto v Hatred neni zadnej kostel :(
      • Chim
        11/10 *1*
      • Veskoslav
        A gay pedofil nejlépe:-D
  • Nuz, hra je mozno typicka isometricka strielacka s priemernym obsahom, ale napr. explozie su podla mna skvele. Dalej, je to konecne nieco normalne po najmenej 10+ rokoch. Dnesne hry casto obsahuju suchy a trapny humor a neberu ani sami seba vazne. To fakt nemusim. Tato hra aspon dava pocit old school prave koli gore. A nakoniec, stale je to lepsia hra ktora ma aspoon nejaku hratelnost nez tie posledne "art" a "scenery walk" kraviny typu Dear Esher a pod. kde vlastne len drzite kurzor vpred!
    • Veskoslav
      Problém je ten, že ta hra se bere tak vážně, že je to až trapné. A to je ten problém. Typický vrah, co střílí do lidí je nejčastěji student. Udělat démonického metalistu z toho udělalo jenom frašku.
      • No urcite by som nechcel hrat za nejakeho zasraneho studenta :) Dlhovlasy typek s pohnutymi citmi je podla mna perfekt.
        • Veskoslav
          Jo ale s realitou to má asi tolik společného jako že Santa nosí dárky, když všichni ví, že je nosí Ježíšek.
          • Nuz ja myslim ze v realnom zivote ma rovnaku sancu niekoho zabit jak dlhovlasy typek tak i student. Nevidim na tom nic nerealne ani zvlastne. De facto, dnes ta uz moze na ulici odpravit i stara mama.
            • A co to má safra společného se statistikami "střelců zabijáků"?
          • a ta hra si snad hraje na realitu? pšonci prostě udělali hru na odreagování, kterou můžeš po 20 minutách klidně vypnout. nechcou tě na celé noci připoutat k monitoru, jako CD Projekt (no hate na Zaklínače, jen přirovnání)
  • A už se tu rojí konspirace o tom, kterak se "pod vlivem politické korektnosti" nikdo o hře neodváží říct, že je dobrá. Za mě je to nuda. Hotline miami má oproti tomuhle koule.
    • ta hra dobrá je, fajn odreagovačka. za dobrých 7/10 určitě. vsadím se, že kdyby tohle udělal Rockstar, tak všichni dávaj 80 % a víc... počkat, Manhunt je postavený na podobným scénáři a hodnocení má dobrý. hmmmm, něco mi tu smrdí.
      • Manhunt měl alespoň crazy snuff režiséra a špetku nadsázky (i když tak super hra to taky nebyla). Tohle podle mě naráží na to, že se to tváří tak zatraceně vážně. A fakt mě nebaví ta černobílá. Víš co mi připomíná? Brutální scény ve hře Punisher, se taky vždycky přepnuly do černobílé (možná proto, aby úroveň brutality nebyla tak "realistická" a starostlivé matky je za to nepřetáhly koštětem po hlavě). No a z téhle hry mám takový pocit, že černobílá stylizace sloužila přesně tomu samému. Jako taková přizdisráčská pojistka ve stylu: "hej, to není realistický snuff, podívejte na tu stylizaci".

        Edit: a navíc takovou podobu "psychopata/antikrista" si představuje jen snad místní farář. Na psychopatech je děsivé to, že zpravidla vypadají jako zcela průměrní občané.
      • Veskoslav
        Manhunt je hororová stealt hra....Jak to proboha můžeš srovnávat?
        • jediný, o co tam jde, je to, že chodíš a zabíjíš. akorát to neděláš s AKčkem nebo plamenometem, ale potichu zezadu.
          • Veskoslav
            Jasně a F1 je to samé jako NFS, protože v obou jezdíš na okruhu.
            • postavený je to na stejným scénáři - vyhrávej závody a zlepšuj se. akorát v NFS na to máš víc možností a v F1 jezdíš jen velké ceny no...
  • "Mohl bych i žehrat na to, že systém léčení skrz popravy je nedomyšlený, protože neumožňuje oběť jen postřelit. A tak občas zoufale hledáte někoho, kdo shodou náhod přežil vaší střelbu." a zkoušel jste do daných NPCček pouze kopnout a poté je popravit? ;-) hrál jste to vůbec, nebo jste si pustil něco na youtube a potom napsal tenhle svkost hledající v této hře poselství pro budoucí generace? zaujatá recenze jako od jiných zahraničních komerčních serverů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit