Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mozna na tom něco bude, pac většina recenzentu predvadi takovej ,,workaround,, a vzasade dost nesikovne a umele hledaji cosi kdesi, dost to pripomina první honeni cumbulaka.
  • "Test dospelosti", smankote :(
  • Jack a inteligentní diskuze ? tak nám po gg dospěl další troll.
    Od dob trolla diskuzního a nejákého magora co se v chatu Ow3d vydavatl za ožralího cahira to jde z kopce. ten trolling.
  • Jack1947
    Ty taky svěřuješ finance pokud tam máš účet i když ho nevyužíváš lol, jasně taky se divím ale asi protože vlastně o nic nešlo v jiných hrách... je to trochu jiné no. To je metr USA víš, tam nesmí nic - být sexy atp ne na veřejnosti jinak je konec... zato brutalita se tam podporuje není divu že to tam pak někomu dojde a jde vyrazit do ulic. Jinak to chápu ale zase je to téma na dlouho...
  • Veskoslav
    Testem dospělosti? Proboha v čem? Že je to nudná, dokola se opakující vyvražďovačka, co dosvištíš za 3 hodinky? Kdy hlavni hrdina je "prototyp" šílence?
  • C-BEAM
    Jak čtu zahraniční recenze prochází mi mráz po zádech z toho jak se na této hře vážení recenzenti odbavují a přitom si ani neuvědomují, že se svou otevřenou nenávistí, zaujatostí a často blbýma kecama podobají právě na to co tak kritizují. A to že to zabalí do stylisticky pěkného kabátku na tom nic nezmění, vždyť nakonec i Hatred má pěkný kabátek. Nechci nikoho urazit ale zdá se, že Hatred je účinným testem dospělosti recenzentů a mnozí v tomto testu naprosto propadly.

    Jistě, hra má mnoho chyb ale také hodně pozitiv, navíc takových her skutečně mnoho není, což by se také mělo zohlednit. Osobně jsem si hru užil a kdyby vylepšili AI, hru lépe zoptimalizovali a vykašlali se na ty jeho keci tak bych hře neměl co zásadní vytknout.
  • sleepless
    Debatovali jsme o tom a nakonec jsme svůj postoj přehodnotili. Nenapsat na ni kritiku, to by byla chyba. Je to hra jako každá jiná, i když není dobrá a na první pohled se tváří kontroverzeně.
  • Ale houby, me tenhle typ her nevadi, jen me udivuje ze když nejaka cicina vystrci ve hre kozy tak je pomalu v nekterych statech valka a lidi si na internetu vyhrozuji smrti a tohle proste normalne vyjde a vzasade se nic moc nedeje. Ale holt lidstvo je pokrytecke a ukazovat zenske vnady je problém, kdezto ustřelit zenske hlavu z peti centimetru je snesitelne. Pritom v realu je to presne naopak, holt internet všechno naruby ( a to internetu nekteri lide sveruji i finance, nepochopitelne)
  • Jack1947
    Vím že máš problém s takovým typem her a možná i s tou temnou stylizací ale já se nedivím že to někdo vydal jsem rád... jen mně mrzí že tam je dost chyb., optimilizace nic moc a hrajeme za největšího trotla od dob Watch dogs... fakt to se zasekává ten poomalý blb o vlastní plášt? aneb počáteční nirvánoextázy vystřídala trochu frustrace... ale aspon někdo se nebál jít proti proudu. *4*
  • recenzent v tom hleda nejake moudro a kdo vi co. ja nevim ze většina dnesnich hracu musí bezpodminecne vyhledávat ve hrach nejake ponauceni, moudrost, smysl..ono je to tim aby si u hrani hry nepripadaly jako nactilety id*ioti a prislo jim ze vykonavaji něco co je obohacuje a neni ztrátou casu, bohužel smutna a zakladni pravda je ta ze hrani her JE ztrata casu, jako většina věci co clovek dela ve volnem case, jen to plno lidi nevidi a tak hledaji..a hledaji..proste si u hrani her musí prijit bezpodminecne intelektualne uspokojeni, jinak kydaji hnuj a danou hru zesmesnuji a schazuji kudy chodi. Něco ve stylu..ja tohle nehraju, na to jsem prilis itnteligentni a nenaplnuje me.Hry jsou hlavne zabava a ne filozoficka fakulta krizena s molekularni vedou. Tahle hra je celkem zarazejici, jde o bezmyslenkovite zabijeni nevinných lidi, a pomerne brutalne provedene, nevim, moc her které tohle zobrazuji neznam. Vůbec se divim ze to někdo vydal.
  • Arthure, mne se zda, ze jsi spis ty nepochopil autora recenze :) souhlas se Stepanem :)
  • Jack1947
    4/10 ale no ták kde jinde si takhle hezky zastřílíte ve stupních šedi..( uf zjistil jsem že easy obtížnost neznamená méně tuhé protivníky jen více munice a startovní zbraně překonal jsem s a ten Downtown sem konečně dal abych zjistil že na základně je to hotové peklo.) Dal bych tak 6/10, možná 5...


    "Největší kontroverze této hry spočívá v nudné hratelnosti, ubíjejícím stereotypu a opakujících se chybách, které vás začnou brzy zabíjet. Jelikož ale Hatred na těžkou obtížnost projdete za tři hodinky, netrpíte dlouho."

    Verdikt jak bota lol, je pravsa že to mohly trochu okořenit no, nevím čím ale mohli ale jinak on asi v reálu nějakej pomatenec, taky nevymejšlí že udělá apokalypsu nebo tak takže tím se dá vysvětlit ta repetitivnost za 3hodiny? možná i jo no když se člověk více nezasekne atp...to zasekávání a kamera která se zapomene na budově mne taky dost štve ale jinak ok... optimilizace je taky dost random...

    Moralisti! vyližte si prdelle zvysoka! *14* *14* *5*
  • casto mozna, ale tady je rec o postave, ktera ma bliz fakt k nejakemu pubertakovi, jak je smesne podana
  • presne, jedine co je tady k smíchu je autoruv pokus o psychologicky rozbor:) Z neštastne lasky se často zabijeji i dospeli lide, v americe kolikrat vystrileji školu, nedavno jeden pilot zritil letadlo, na slovensku pred par lety na sidlisti jeden strilel po lidech. Na tom neni nic k smichu
  • "Jeho blábolení o tom, jak všechny nenávidí, co si všichni (ne)zaslouží, a jak jsou všichni méněcenní, ale k ničemu jinému než k smíchu nedává prostor. Připomíná totiž zhrzeného pubescenta, kterého odmítla školní láska, kluci na tělocviku se mu smáli a on se teď zavřel do sklepa, kde u počítače všechny nenávidí a plánuje pomstu."

    Nenávist k lidem často není případ pubescentství, naopak to může být docela slušně rozvinutá misantropie a nechuť k lidem. Chápu, že to autor bere nevyzrálost, ale jedná se o docela častý jev hlavně mezi dospělými lidmi. Autor recenze očividně nepochopil, že hlavní hrdnina je dokonalý misantrop dovedený do ab absurdum. Se školními láskami toho věru moc společného mít nic nebude.
  • Veskoslav
    To je hra na 20 minutovou vyvražďovačku a pak si dát zase pauzu. Něco jako Moorhuhn s tím rozdílem, že tady střílíte lidi.
  • Ale on ma pravdu. Ten hlavni hrdina je fakt k popukani :D
  • "Připomíná totiž zhrzeného pubescenta, kterého odmítla školní láska, kluci na tělocviku se mu smáli a on se teď zavřel do sklepa, kde u počítače všechny nenávidí a plánuje pomstu. Představuje si, jak je vysoký, má široká ramena, drsné vzezření a odvahu i schopnosti na to, aby všechny vystřílel, protože je nenávidí! Ale nejdřív si musí udělat domácí úkoly..."

    Aleš popisuje svuj život? *1*
  • Ha a pak ze o tehle hre uz psat nebudete :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit