Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Double post
  • Veskoslav
    Jak jiného? Vždyť mají jenom 3 univerza. Co by jsi tak očekával? Buď Diablo, Sc nebo Warcraft. Jinak všechny karetní hry jsou pouze a jedině o náhodě, pokud jsi čekal něco jiného, tak to bylo docela hodně bláhové. A i když můžeš mít sebelepší karty a ze začátku ti budou chodit pouze podpůrné, tak prohraješ a sebelepší karty ti nepomůžou.
  • Jack1947
    Co to čtu že to je hlavně o náhodě? Tedy se dá i dostat smolík a prohrát třeba díky té milé náhodě i 20x zasebou?

    Tak to nevím no, jako i prohrávání je důležitá součást hry ale aby se na tom stavěla a ještě karetní hra, navíc když by to hráče nedělalo lepším ale naopak ve finále horším. To mi připadá že i ta hodina investovaná do táhle hry by byla celkem marná když by se smůla lepila na paty. Např. 20proher a 2výhry by spíš i nudilo. Ve finále by jakékoli karty už také postrádali smysl. To už je lepší a snad i zábavnější to - Super marvel heroes nebo jak se to jmenuje. Tam to není naštěstí o náhodě.
  • o tom to je, o penizkach. jako všechny hry od blizzardu, ne o hrani ale o zisku. a kdo to hraje je konzument
  • to je chyba blizzardu že neumí udelat poradne balanc (jeho zamestnanci na to nemaji IQ)
  • V Hearthstone je obrovský vliv náhody, takže v 1 hře tam může za určitých okolností porazit téměř kdokoliv kohokoliv (což mě s*re). Je to ale stejné pro všechny, takže dlouhodobě se stejně vykrystalizují lepší a horší. Samotné hraní je navíc téměř irelevantní, jelikož od určité úrovně už se tam nějaké výrazné chyby nekonají a často ani nějak moc na výběr, co budeš v danou chvíli hrát, nemáš. Hearthstone je tak výhradně o sestaveném decku a trpělivosti. Když si sestavíš dobrej deck, tak se posuneš na určitou úroveň, kde pak budeš stagnovat (prohra-výhra-prohra-výhra, apod.), načež si deck upravíš a stabilizuješ se zase někde jinde. Největší chaos je na začátku sezóny, kdy můžeš jít proti balíčkům, do kterých ten člověk musel vrazil tisíce hodin a tisíce eur.
  • Hra to není špatná dal jsem ji šanci ale po pár hodinách sem zjistil že ta hra je až moc postavená na náhodě a štěstí ale jinak karetní hru ani udělat nejde protože každý by si vybral nej karty a bylo by to o ničem , já sem fanoušek blizzu ale už bylo dost elfu a nemrtvých za 20 těch let mohli by už udělat něco jiného ,,,
  • Miserius
    No právě, to je naprosto nejhorší a mužou za to jelimani co si stavi deck podle internetu a mysli si jaky jsou hned skilleři... Takle když člověk zapne ranked hru tak hned podle classy je jasný co bude za karty a jak se hraje (platí pro 9 z 10 her)
  • Spis pokemoni nebo POG. Cilovka kazdopadne 14 let, protoze starsi hrace neverim, ze tohle uspokoji.
  • Zayl
    No on ladder je taky občas pěkná nuda, když se hrajou 3 decky. V casualu jsem viděl karty které v ladderu ani nepamatuju, hned je to zajímavější.
  • Alebo skor len plnia quest a chcu mat viac menej zarucenu vyhru.
  • je to jednoduché, chcou si pohonit ego
  • Zayl
    Pochvalu za class challenge? Eh, ok.

    Mě první tři křídla přesvědčily o tom, že by bylo super mít možnost zaplatit jen 350 goldů a dostat jen ty karty. Tolik k jejich kvalitě a hodnotě.
  • BoB.2
    Ne něco jako vrhcáby.
  • Přesně :D:D Já vždycky spanikařil a všichni díky mě umřeli. ještě teď se za to stydím :D
  • hmm on by netdecking nebyl zase takovy problem, kdyby se lidi s tema top deckama drzeli v rankedech....Ale z nejakeho nepochopitelneho duvodu, lidi kteri maji tady ty top decky lezou do casualek.....Vzdycky me tak vytoci, kdyz testuju nejaky deck v casualce a potkavam jen same handlocky, zoo, miracle rogue a jim podobne.....proste nechapu ty lidi proc kdyz maji top tier deck tak nehrajou rankedy....
  • Krescz
    Bosse i Sporu si pamatuju :D to byly časy....+ a - debuff a pokazde to nekdo posr*l
  • Ta hra, to je něco jako mariáš?
  • Miserius
    Nejhorsí věc na tyhle hre je, ze si kazda lama hned postavi balicek podle internetu, treba jmenovanej warlock zoo a pak hrajou proti lidem a připadaj si jako super zabijáci... Mě baví vymýšlet si ruzny decky, ktery nejsou tak silny jako ty co jsou na netu, ale i tak s nima chci hrat ale vpodstate to nema smysl protoze kazdej musi jit jeden z tech top decků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit