Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli do toho pocitaji i tu moji jedinou 3 hodinovou hru tak se nedivim ze maji tolik hracu :D
  • A proc by to nebylo mozny ? Ja to na pc nikdy nehral ale tedkom kdyz je to na androidu tak si to obcas zahraju. 75 mil hracu chapu spis tak ze to 75mil hracu zapnulo a ne ze to hraje 75mil hracu porad .to snad dojde kazdymu ne. jinak ta hra se ani neprezentuje jako zadna top hra .
  • nechapu,co na tom ty lidi videj, takova hra nehra...neco jako candy crush...
  • To cislo je proste prestrelene,kazdopadne hra je cimdal oblibenejsi a stale vice se o ni mluvi.Klasika recept Blizzardu: easy to learn, hard to master v tom vidim jeji uspech - dostupna pro kazdeho.Kdo si chce zahrat jen obcas je tohle naprosto idealni hra,prechodem na mobily tj rozhodne obrovsky krok protoze HS si o tohle primo zada.2 - 3 hry po ceste tramvaji,vlakem denne a stale jste v obraze a zahrajete si..realna cisla dal porostou
    • Ristoro
      To hard to master nevím. Když jsem to hrál já, cca půl roku zpět, většina lidí jen kopírovala decky z netu. Na tomhle nevidím nic skilled. Nevím jak je to dneska.
      • ty jo nevim ja hraju low a delam vlastni decky..Lidi rozhodne kopirovali decky a furt jsou proste nejake oblibene ale ty turnaje jsou porad treba 10 stejnych nejlepsich lidi,Cesi jsou nejlepsi 1 - 2 proste taky porad ti stejni takze neco na tom bude
  • niceguyfromrussia.ru
    75 mil ľudí ? to je proste nereálne na hru, ktorá sa mi nezdá nejak extra populárna čo sa týka webu aj známych(a predbehne lolko čo je totálna kravina)... aj pojem "hráč" je relatívny... u f2p hrách to býva tak že 9/10 ľudí tu hru nehrá viac ako 2 hodiny, človek kedže to je zadarmo a optika už není ani v strednej EU sci-fi proste nerieši, stiahne a vyskúša... nehovoriac o duplicitné účty tvoria určite podstatnú časť všetkých účtov
    • Já si to zkusil a nemělo cenu si k tomu sedat na víc než hoďku jednou za tři dny. Člověk udělal questy a dal už jdou ty zlaťáky hrozně pomalu. Není to špatné.
  • Mariáš to natřel LoLku, tož co ti na to mám říct?
    • Maryas je hra pro dospely.
  • Nový datadisk - Icecrown Citadel s novou hratelnou classou Death Knightem. Cmon *1*
    • yess..nova class by opravdu prijit mela! DK jop,Necro treba
  • Ristoro
    Určitě to nehraje tolik lidí. Možná je tam 75 milionů účtů, ale není šance, aby tu hru hrálo tolik lidí. Prostě ne.
    • Jack1947
      To máš jako Steam taky nemá tolik uživatelů, ale holt úspěch to má tak proč takovou banalitu řešit. *7*
    • Šance tu klidně je, ostatně je to, co jsem koukal, zdaleka nejhranější hra v mým okolí
      • Grifus
        A jeste to hrajou soucacne, co? .)
      • A co jsem třeba koukal já, tak v mém okolí to nehraje nikdo, 75 milionů je fakt přestřelené, tolik lidí nehraje ani Hledání min na Windowsech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit