Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak já vám nevím hru sem kupodivu (nikdy sem si od blizzardu nic nekoupil a hraju jen kartičky )dostal už v Alfě v jedné z prvních verzi a nebavilo mě to ..... čekal sem kdy to konečně dostanou kamarádi že by to nemusel být špatné v coopu ... ale ani tak mě to nechytlo dostal sem se na nějaký 20 level koupil si asi 4 hrdiny za in game měnu (F2P neplatím a hraju jen pokud to jde i bez blbin za realné peníze což tady bez problémů jde )a nic a nic a nic je to prostě klikačka a to není pro mě ..... bohužel zůstávám pouze u kartiček a těsím na OW snad budu mit podobné štěstí jako tady a dostanu hned Alfu ;)
  • z mojej vlastnej skúsenosti, quickmatch je nehrateľný, nemožne ľahké. Heroes league - tam začína zábava, určite Team league cez skype je top. Pre mňa je hrdinov veľa, prakticky hrávam len za 3, vybral som si podľa meta reportov a sadli mi.
    Čo mi na hre vadí sú hlášky noob team, retard, idiot, %"!ing idiots a podobne. Blizzard by s tým mohol niečo robiť, niekedy už po prvom prehranom teamfighte nastáva čas na obviňovanie druhých za vlastné zlyhanie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit