Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chápu to dobře že hlavní hrdina je černoch? tedy asi nová vlna her pro migranty chápu dobrá cílovka do práce nechodí prachů dostávají víc jak průměrnej čech a jen se v bytě kterej jim platí město nudí určitě bude tahák tahle hra + konzole nejprodávanější bundle v Calais...
  • Po tom, co udelali s Mafia 3, jsem si rikal, ze uz nic odpudivejsiho neprijde. A vida, je tu adept. Hlavni postava, to radeji nebudu ani komentovat. Proste degenerovany Francouzi...
    • Ses asi o 5500 kilometru spletl, ale nevadi, no :-D
  • Hrdina z jednotky sa mi zda, ako super postava teraz...
    OMG, kam sme sa to dostali! *11*
  • Pro nekoho kdo neni rasista a nevadi mu stylove nahozeny hlavni hrdina jine pleti, to bude super hra. Z toho duvodu by taky diskuze mela byt smazana a uzivatele zabanovani. Pochopitelne pro nektere by bylo nejlepsi hrat za belocha ve vytahanych riflich s ponozkama v sandalech a s igelitkou z tesca XDD
    • nejde o to že je nigga, např. CJ v GTA přece vadil jen skutečnejm rasistům, tenhle skoro všem
    • Zrzzek
      Nejde o barvu pleti... Jde spíš o to, že vypadá jak hlavní hrdina z filmu pro náctileté dívky, nebo jako Jarda z reklamy na cocacolu... Prostě meh
    • pokud by v ty igelitce měl toluen a chodil by po žižkově, tak by pro mě za mě moh bejt klidně neviditelnej
  • Dalsi sraccka od UBI, ale bude to hit, mlady hraci to slupnou jak malinu, a pak bude trojka...
    Pyco to je jako GTA, to si musis koupit, ten kůl cernoch tam, a heknes tam kde co, krades auta ne, zastavis provoz jako vole ne a pak jedes jak jak chces, bozi grafika..kupuj kamo, kupuj.. (do toho se pohupuje a rozhazuje rukama jako spravnej gangsta niga, kalhoty u kolen, z kapsy mu kouka igelitak s travou a jeho pittbul zatim serre na chodnik)
  • Paulcz
    WD2 vs Mafie 3, souboj o největší sračku :)
  • Jediná možna reakce po shlédnutí traileru: https://www.youtube.com/watch?v=_n5E7feJHw0
  • Farnham_The_Drunk
    Hlavně aby tam bylo dost bílejch k**ev, každej správnej gangsta negr má kolem sebe výdycky hejno bílejch k**ev. Černých ne, ty už je maj v 16ti moc vytahaný.
  • Hele to je supr, Dušan Nemic mě dycinky pěkně sejřil, bude cool se snim pohonit v nějaký zapadlý uličce, kterou předtim brutálně zahakuju aby tam nikdo nemoh přijít, až si to budem rozdávat na život a na smrt.
  • první díl byl bohužel s*ačka, ale Ubisoft nám chce ukázat, že dokáže svoje značky rozvíjet a posouvat dál... takže druhý díl bude ještě větší sr*čka...

    nestává se mi často, abych hru soudil už před vydáním, ale z dostupných informaci a videí jde vidět... že Ubi se soustředil na všechno co lidem na prvním díle vadilo, a do druhého dílu toho naloží dvojnásobek...
    • "nestává se mi často, abych hru soudil už před vydáním"
      - je na case si priznat pravdu. Nebran se tomu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit