Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej možná je to tím že k tomu nemám vztah. Čím jiným by to asi bylo ? Mě taky neříkají nic trailery z her co mne nebaví. viz COD ..... a většinou je nedokoukam.
  • sorry, ale semnou to prostě nic nedělá, z traileru na Starcraft LotV mi běhal mráz po zádech, tady ani ťuk, možná je to tim, že k tomu univerzu nemám žádnej vztah, nebo tim že mi ty postavy přijdou jak action figurky z hračkářství se kterejma jsme si hráli jako děti, nebo tim, že mi Master Chief přijde jako fakt pitomá přezdívká pro chlápka, co si určitě něco kompenzuje, nebo těma ne dobře sednoucíma Muse, nejspíš asi všim dohromady
  • Jako kdyz to vypnu lvuli absolutne se nehodici hudbe to hejtuju?
    A rekni mi. Fakt ti ta hudba pripadne odpovidajici k nadchazejicimu "epickemu" pokracovani?
  • Nechapu to hejty prede mnou... Trailer je perfektne dramaturgicky zvladnuty a filmovym podanim laka jak sirsi verejnost tak fanousky serie. Tento clanek i video tak musim hodnotit plnym poctem, ac XBOX nevlastnim a toto HALO si nejspise nezahraji. Prosim, budme objektivni, je to v zajmu celeho webu i nasi hracske komunity. Dik
  • Těším se. Snad to bude dobré.
  • zacala hudba a radsi jsem to stopl. asi jako trailer na T: Genisys
  • nezacina tu bejt nejak moc pre-hypovano(halovano)? kazdou chvili clanek o Halo 5ce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit