Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Šílenství jde hlavně ruku v ruce se strachem z neznáma a kosmickým děsem. Tohle jede ale hlavně na Innsmouthskou notu, takže trocha toho šílenství je na místě.
    Myslím, že v případě takových her by měli přiložit ruku k dílu moderní spisovatelé lovecraftovského hororu jako třeba Laird Barron, Caitlin Kiernan a další

    Ono je jednoduší udělat hru z lovecraftovskými prvky než jen čistě lovecraftvskou. Přitom je více zajímavých námětů než jen Cthulhu a Deep Ones. Návštěva Yugotthu či Kadathu..to by bylo panečku něco.
  • *14*
  • TheGGG
    Temný Rožky byla docela dobrá hra, ale dnes už bohužel kvůli zastaralé grafice nehratealná, pokud tady to bude podobné, nebudu se zlobit. Hlavně ne další outlast kde se člověk nemůže bránit...
    • Morraw
      Tak to není pravda. Nedávno jsem si v Tescu krabičku s Dark Corners koupil a je to rozhodně skvěle hratelné i dnes.
  • Dark Corners mi leží támhle na poličce. Akorát jsem ji nedojel, trošku opadla atmosféra po perfektním začátku. Honička v hotelu místníma usedlíkama je unikátní :)
    • Luckiller
      To já ji dotáhl, až do třetí čtvrtiny. Pak se mi objevil bug, kvůli němuž hra nešla dokončit. Jinak ten hotel byl skvělí. Škoda jen že pak se to celé zvrtlo v nic moc střílečku
  • kubi-wan
    Já jsem ze každou Cthulhu hru... ale já nevim... já TO tam z traileru pořád úplně necejtim...
    • Přesně tak, taky to tam nevidim. Ale stejně si to zahraju. *1*
  • Hmm, a kde jako máte ty záběry ze samotného hraní? Ve videu žádné nejsou. A jestli myslíte ty first person záběry, tak to je zcela evidentně jen pokračování "animaček". *7*
  • Chci tomu věřit. Snad to bude lepší, než Dark Corners of the Earth... která měla slibný začátek, ale postupně se změnila v jednu z nejhorších stříleček co jsem měl možnost hrát.
    • Dark Corners rozhodně nebyla žádná střílečka, na to tam nebylo dost nábojů. Spíš survival hra, i když v té době ten žánr tuším ani neexistoval. A mělo to skvělé levely od začátku až do konce - město, pivovar (Shoggoth), Ďáblův útes, podzemní tunely. Nikdy nezapomemu, jak jsem v podzemních tunelech potkal létající polypy
      https://en.wikipedia.org/wiki/Flying_polyp
      myslím že právě před létajícími polypy se do budoucnosti přemístila velká rasa Yith
      • uaxpk
        To byl pivovar? Já myslel, že jakási rafinérie.
        • asi máš pravdu, paměť po letech už neslouží a vytváří falešné vzpomínky
  • Dominator666
    Kluci, nechcete zahrát ten starší díl?
    • Luckiller
      Docela rád bych se jich zeptal, jestli četli povídky. Já jsem s Lovecraftovi dostal přes zmínku v seriálu Supernatural. Od té doby se mi špatně spí *3*
      • Mně se spí pořád dobře, jen ten pohled na hvězdnatý nebe už není, co býval.
  • Se těším,moc!Doufám,že to bude alespoň tak povedené,jako svýho času Call of Cthulhu-Dark corners of the earth,ne li více *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit