Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První díl se mi moc líbil doufala jsem aby bylo pokračování KONEČNĚ JSEM SE DOČKALA :DDDD
  • Me se libila puvodne zapletka a pribeh. Chtelo by to vic pribeh. Pokud to bude jen vrazdeni, zacne to nudit ale rozhodne to zkusim.
  • Jesper666
    Já bych tomu šanci klidně dal
  • RangerCZ
    Pokud odhlédnu od toho, že mi přijde poněkud divné v kůži dítěte vraždit lidi (a tentokrát mi nikdo nenamluví, že všech sto obětí je vlastně zlých a smrt si zaslouží)

    Hraješ za antikrista, takových 60 obětí si nezaslouží smrt. Divné hrát v kůží malého Luciuse my nepřijde, máme tu třeba Dobrý synek, Satan přichází, Cheescake a Insidious.
  • Fajn ze zarobili tolko aby mohli spravit pokracovanie :).
  • Jack1947
    Jo příjemná zpráva jednička byla rozporuplná hra a taková zvláštní ale ne špatná - takže 2jka by mohla být lepší delší a promyšlenější. *4*
    • Ona nebyla špatná, ale možná... jo bylo to nic mooooooc. Ale za stáhnutí mi stála, až jsem uvažovla že si ji koupím. Ale ne. Dvojka bude nic mooc. NEBO ne? Uvidím.. *13* *13* *13*
      • Lide Romskeho puvodu (Bizoni) nejsou na internet pousteni z mnoha duvodu! *1*
      • Jack1947
        No nevím zdali za koupi by to stálo, jsou i lepší hry ale svým způsobem to bylo tak nějak originální... to je dneska hrozně důležité páč těch originálů tolik není, šecko je zkopčenina onoho a pak tamtoho.
        • Jako tvoje komentare, pokud teda zrovna nejde o nesmyslny blaboly :D
          • Jack1947
            Takže sin jen provokatér, anonym a je tak strašně si mi to nandal že už se bojím. Co bude dál

            Takže pěkný den přeju a ještě si něco napiš, vyrovnej mínusy - atp... už to je fakt nuda no. Tak brý že seš pobavil. *4*
            • Co koment to provokace dzejkudevatnacetctyricetsedm *15*
    • Libi se mi, jak si vzdycky najdes u kazdy hry hry verdikt z nejake recenze a pak ho sem zkopirujes s tim, ze se na to tesis/netesis.
      • Jack1947
        Nechápu kam tím narážíš, pravděpodobně si tak nějak mimo. No nevadí budiž ti odpuštěno. *4*
        • Mimo (nemocny) jsi na tomhle webu jedine ty! *6*
        • Ja vim, ze nechapes, to u tebe uz tak nejak automaticky ocekavam.
          • Jack1947
            Pokud jde o to, že si myslíš že jsem něco někde zkopčil tak se mýlíš... a vůbec proč rozvíjet diskuzi dále... napsal jsem svůj názor a pokud to někdo tíží tak at se z toho klidně poseree. *3*
  • Lotr
    První díl byla celkem zábava. Některé momenty byly k popukání.
    Takže ano těším se na pokračování.
  • Proč tak negativní článek?
    Jednička nebyla vůbec špatná; bylo to sice lineární až běda, ale mělo to něco do sebe. Zdá se mi, že jen plno lidí čekalo Hitmana s nadpřirozenýma schopnostma, což Lucius fakt nebyl. *12*
  • Jazz
    Tý brďo, konečně něco udělali s tím xichtem, sice to pořád není nic moc, ale už nemám, tak silné nutkání nakopat hlavního hrdiny do držky.
    • Tý brďo, tak to jsi zajebal
  • Sr_Lobo
    Jednicka byla ten nejvetsi ocistec z pohledu ovladani... doted vubec nechapu proc sem to vlastne hral?!?!
    • Tos toho buď moc nehrál nebo si to s něčím pleteš. Vůbec si nevybavuju, že by zrovna Lucius měl nějaký problémový ovládání.

      Zkus prvního Postala, ten měl opravdu ovládání pro masochisty. *5*
      • Lotr
        Tak zrovna první Postal neměl s ovládáním žádný problém.
        Zkus E.T. the Extra-Terrestrial. To byla hrůza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit