Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hru se stašně těším pokud nedokáže Shinji Mikami udělat pořádnej survival horor tak už nikdo.Nevíte někdo jak je to s tím season passem?Na steamu Evil Within není natož season pass a já bych si ho rád koupil ale kde?
  • MARTASLJ19
    No tak Jennifer Carpenter je fantastická voľba *4*
  • frag.ment
    Dabing dělá hodně, ale já se hlavně těším na hru jako takovou.. Snad to bude hororový masakr, ktrerý si představuju.
    • Taky zkusíš hrát od začátku na obtížnost AKUMU, tedy pokud se nebude muset napřed odemykat dohráním na nějakou obtížnost nižší?
      • kennyB
        Podle mě se asi bude muset odemknout dohráním nějaké nižší obtížností. U mě to asi bude nejdřív normal a pak ta nově odemčená.
        • Doufám že ne, ale asi to tak bude.

          Ten režim mne docela láká. Jelikož mám výživné vzpomínky na RE4 Professional (označení hard obtížnosti v RE4) tak bych rád viděl, kam až je Mikami ochotný zajít, aniž by se snižoval k nevyvážené neférovosti.
      • frag.ment
        Netuším, o čem mluvíš.. Ale já většinu her hraju na standard.
        • OK OK, tak v tom případě jde ta otázka mimo tebe.

          Mikami zveřejnil, že hra bude obsahovat kromě klasické trojice easy/medium/hard ještě jednu obížnost, která má být nějak ještě ostřejší než hard. Tu obtížnost pojmenoval akumu, prý to v japonštině znamená něco jako "noční můra".
          • frag.ment
            Aha, tak díky za nový poznatek, to jsem netušil.. Ale myslím, že mě bude střední obtížnost stačit :-) Za prvé jsem lama a za druhe se chci i trošku pobavit, než se frustrovat.
  • Díky za novinku, poslouchá se to hezky a navíc mi dabér Ruvika z nějakého důvodu připomíná Half Life ^_^.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit