Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle jsem celkem zvedavej, druha Amnesie sice nebyla tak dobra, snad v tomhle nezklamou :)
    • Druhou amnesii hlavně dělalo jiný studio, takže v tomhle by snad neměli zklamat ;)
  • XXHUGOXX
    Nehnevajte sa na mňa ale vyzerá to úplne obyčajne, vobec s toho nieje cítiť tú "amnesiovskú" atmosféru
  • Jack1947
    Rozhodne velice ocekavana a nadejna parba... Njn velky projekt si zada dostatecne dost casu na jeho zdarne dokonceni. *4*
  • Sakra konečně nějáká pořádná sci-fi hororová hra.
    Proč Frictional games nemakalo na Aliens : colonical marines ? To je atmosféra
    do vetřelců *4*
  • nevim, po tom co predvedli v druhe amnesii bych do dalsi jejich hry vubec nesel, uz jen v tom videu je videt modrej nadech prostredi, kterej nikdo nepochopil u amnesie ... ne diky
    • GlaDOS
      Připadá mi, že na A Machine For Pigs si hlasitě stěžují hlavně záprdci, co sledují PewDiePie a nechají se opít lacinou lekačkou. Neříkám, že původní Amnesia byla špatná. To ani omylem. Ale AMFP má prostě daleko lepší příběh a hustější atmosféru právě díky tomu, že střetů s nepřáteli je méně.
      • Podle mého je AMFP lepší než předchůdce :) děj mě vtáhl daleko víc a dohrál jsem to jedním dechem, u předchozího dílu jsem se občas docela nudil. Nicméně na novou hru od frictional games se moooc těším.
    • Tak druhou Amnesii nevyvijeli Frictional (ti to jen vydali), ale The Chinese room. Takze kvuli AMFP se opravdu bat nemusis.

      Navic, AMFP byla supr.
  • Doufám že to vývojářům vyjde už první video z hraní mě strhnulo a neměl jsem slov držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit