Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    jaké bude.... nechte mě hádat... napi**!!
    • Lawliet
      doplním... na co tihle herní řeznící sáhnou skonči katastrofou.. já vím já vím zasloužím si minuska zato jakou nepřijatelnou formou jsem zde zdelil svůj zarmuzek nad stavem herních adaptací filmů.. a zrovna mého velkého oblibence
  • Core
    Prodám za velice rozumný peníz (téměř za polovinu běžné ceny) zbrusu novou hru " Hra o trůny: Zrození" (nerozbalená, tudíž ve 100% stavu) . Důvod prodeje: Nevhodný dárek, bohužel. Veškeré info na Aukru zde: http://aukro.cz/hra-o-truny-nova-nerozbalena-profes-cz-verze-i1914497895.html
    • bobsh
      máš pravdu, tahle hra je nevhodná i jako dárek *1*
  • třeba to rpg bude dobré...stačí když bude ve světě HoT.No a příběh muže bejt vlastní.Kdo by se nechtěl podívat na a za zeď *3*
    • No ono to není na rychlo. Nevím jestli tohle RPG nebo ta strategie (mám ale pocit, že tohle RPG) se začalo dělat ještě předtím než se seriál začal vysílat. Na rychlo se snažili získat práva na postavy ať vypadají a pokud možno ať je mluví stejní herci.
    • "..třeba až bude série kompletní a i mytologie světa bude lépe známá" - To nám dřív dědeček Martin umře než dokončí samotnou ságu...
      Já doporučuji Deskovy AGOT board game a Battles of Westeros... Obě dvě perfektně udělaný..
      • Už má být jen 6. The Winds of Winter 7. A Dream of Spring
        Ale jelikož na A Dance with Dragons se čekalo 6 let tak má hodně lidí strach :D
      • Já věřím, že to zmákne, i když v současném tempu by na to potřeboval ještě aspoň 10 let, tak snad vydrží. :-D
        • Koukam že máme stejný přání. Aby George ještě stihl dopsat poslední dva díly a neseklo to s nim
          • To mají asi skoro všichni co to četli *3* ... Knihy ale mají být ještě tři...
            • Aha tak to nějak zkrátil... Já naposledy viděl ještě jeden projekt, který neměl jméno...
            • je jich celkově 7 a pět vydaných.. *1*
  • Sem zvedavej, kdy se zacne przdnit malaz.
    • Cloveku ktory si zoberie do hladaciku Eriksona osobne strcim TNT do ritneho otvoru *16*
      • Este sa doplnim: Pochybujem ze sa svet Malazskych knih padlych prenesie niekam dalej ako su knizne diela, lebo uz len ked jedna ta jeho kniha ma 700-1200 stran, tak nacpat to do serialu mno neviem neviem... odhliadnuc od toho ze GoT su oproti tomu leporelom co sa tyka zlozitosti sveta v ktorom sa to odohrava.
        • Ide hlavne o to, ze v kazdej knihe su aspon 3 - 4 pribehy ktore sa odohravaju v tom istom case a dost casto sa striedaju v knihe. a prakticky vynechat co i len jednu stranu v knihe by znamenalo bordel a chaos v pribehu pre TV divaka, ktory netusi, ktora bije.

          Ak by niekto chcel dat Malaz na obrazovky, tak by z jednej knihy musel spravit pomaly nieco na sposob telenovely. aspon 150 casti, inac by to nepochopil nikto, kto necital knihu *1*
        • Sérii, kterou tu řešíte, neznám. Jen jsem se teď podíval, že ten blázen autor za 11 let vydal 10 knížek asi o tisíci stranách... ok, i kdyby byla Píseň ohně a ledu proti tomuhle leporelo, tak s jakou grácií zvládlo HBO to leporelo dát do 10 hodinových dílů seriálu, dává určitě prostor k tomu, aby se někdo pokusil i o něco složitějšího. A to že HBO se tenhle tah podařil ukazuje jasně i to, že příští rok tu máme druhou sérii podle Střetu králů.
          • Ako hovori Hairy... A ak mas rad epicke fantasy tak Malazske knihy padlych su asi najlepsim dielom epickej fantasy aky kedy zhladiol svetlo sveta, ak si este necital tak vrelo doporucujem. Priprav sa ale na fakt ze prvych 3k stran nebudes nicomu chapat a nebudes vediet kto je kto ani co sa deje. Ale stoji to za to *1*
          • Hairy_Ass
            Sice se tam muselo tisíc věcí vynechat nebo zkratkovitě pozměnit (a to i těch klíčových), ale budiž - navíc je výhodou, že Píseň byla původně psaná jako scénář pro televizní seriál. Malaz má však monumentální mytologii, tisíce postav a míst, k alespoň dobrému pochopení ságy musíš přečíst všech 10 dílů + knihy, co vycházejí v rámci série Malazské říše. To opravdu do desetidílné série dát nelze, alespoň ne v téhle podobě. *3*
    • ales.smutny
      Dokud nebude seriál/ film, nebál bych se... leda jako mod do Mount and Blade, což jsme kdysi chtěli s kamarády rozjet a pak jsme se po logické úvaze na to vykašlali:)
  • Tak vzheldem k ocekavane kvalite radeji doporucuji stolni hru A Game of Thrones ... je to vic srandy, a navic to hrajete s kamarady u jednoho stolu. Letos vychazi 2 edice, ale ani puvodni verze z roku 2007 neni spatna. Take karetni hra A Game of Thrones (deckbuilder, zadna TCG) je hodne dobra obe hry dostaly na boardgamegeek velmi vysoka hodnoceni!
  • pekny ksichty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit