Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslis ze obchodnik 14 rocnemu nepreda to dvd s tym ze je od 18 ? podobne ako cigarety ?
    pochybujem.

    V tescu si to hodi do kosika
  • :-D Na to kopírovaní stačí program kde si označíš hru a samo ti to správně nakopíruje takže v tom fakt problém nevidim a DVD stojí 20 korun když jsem je tak 2-3 roky zpátky kupoval ... upravená mechanika byla potřeba jen u některých her.
  • Až se budete 25. ledna vracet k dárkům, které jste dostali předešlý večer v reálu,

    WTF ?
  • no jak - jako ve skyrimu *15*
  • http://9gag.com/gag/a7KGAg2?sc=nsfw
  • Kdo si bez miny hod kamenem.
  • Mato1987
    Kvalitka už len mesiac a zahrajem si to znova :D
  • ja souhlasim, odolavam uz pres rok :/
  • jeste doplnim ze nepadaj z nebe bedny a miny s raketometem si musite vzit sebou neni tu ammunation :D
  • ikdybych mel PS4 stejne bych to nezapnul tech 20fps by mi cely zazitek zkazilo, to si radsi celej rok pockam a uziju si to v OPRAVDOVE nextgen verzi! *3*
  • tady ted chumeli jak prase takze majitele PC kdo chcete muzete se prijet koulovat do Pece a dejte vedet se pridam :D
  • No a kdo ma PC tak se muze jit koulovat v realu.... treba blatem nebo tak neco.
  • Vakek
    To sice má, ale všichni víme, že se na to moc nehledí :P
  • Sr_Lobo
    Nejlepsi vanocni darek je ted v jedinecny fps multiplayerovce Verdun, kde se odkazujou na udalost zvanou Christmas Truce.
    http://steamcommunity.com/gid/103582791434651974/announcements/detail/201865555897827733
    *1*
  • Náhodou se šutrama je to větší prdel, tam už ti nikdo nebude vyvracet že to dostal :D
  • Vzdyt na konverzi nepracuji stejni lide, jako na těch updatech atd. Klid, dočkáme se a já verim, ze to bude povedena konverze :)
  • To je ta ironie. My už dneska můžeme po sobě házet jen blátem. *15*
  • Jen aby sis nepředstavoval to pirátění na konzolích moc jednoduše. Pokud upirátíš hru nějakým způsobem na konzoli, tak už se nemůžeš přihlásit do jakýkoliv online funkcí, respektive můžeš, ale počítej s banem.

    Na PS3 můžeš pirátit, když máš starší verzi FW, pokud je vyšší než 3.55, tak to nejde.
    Na Xbox jsou dva způsoby. Buď, že tam budeš dávat ty hry na harddisk, ale tohle je složitější, nebo si je budeš vypalovat na DVD+R DL. Jedno takové DVD stojí 50 Kč + musíš mít upravenou mechaniku na PC pro správné vypalování.
  • Jo at si každý pirátí jak chce ( sám proti tomu nemužu říct ani slovo ) ale tahle hra podle mě , stojí za koupi .
  • děti uvidia? ja myslel že ta hra má 18+ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit