Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těšim se
  • super hra mam prebeznej pristup a musim rict super skvela pecicka kdo hral fallouta 1-2 tak tato hra je nastupce a urcite vas bude bavyt skoze ze to neni v cz snad to pude mise sou zabavne a rozhodovani vase pak je znat ve hre delal sem misi v laboratori a nemoch sem nani prijit comam udelat tak sem si rek ze ji splnim pozdejs a uz to bylo asi po hodine mi volal velitel ze sem to posral ze semam rychle vratit tak sem to udelal a zakladna byla mrtva a jete ktomu se rosririla epidemyje kterou sem musel resit sou tam huste hlasky fuck off a dalsi sprostarny jetam godne veci s fallouta 1-2 hodne podobne tak kdo myloval dallouta 1-2 tak doporucuju si zahrat sorry za cz
    • Tohle je taky cestina? Nechapu, jak nekdo muze psat az takhle strasne. Dite by neznalo stare fallouty a nekdo starsi schopny ovladat pocitc a hrat hry snad takhle psat nemuze, ne?
  • Ty dvě minuty intra k Wastelandu jsou tak tisíckrát působivější, než 200 hodin hraní Falloutu3
    • Ale ty kecko :D
    • Souhlasim ale musim hned dodat ze neceho takoveho dosahnout neni az tak tezky :D
  • Chmm ... kdyby se vyvojari vys...li na vyhazovani prachu za nesmysle ... to by ty gamesky musely vypadat ... specielne kdyz dneska na vlastni vyvoj padne tak neco kolem 1/4 prachu. Pak to dopada tak, ze v demu/preview je jedina hratelna cast hry, a jediny koukatelni je intro ...
    • Chmm... táhni zpátky kopat kanály... Chmm
      • A ty se nedivej na to prostreno
  • takovy intro natočím na mobilu za par minut, ve srovnaní kolik práce da normalni cgi filmeček. jinak intro je mi ukradeny, nejvetší obavy mám z koridorových levelu (kdo hrál alfu ví o čem mluvím)
    taky z toho cejtit zbytečné zpátečnictví
    • Můžeš jít natáčet a jestli tady to tvé intro nebude do desíti minut, tak jsi ulhaná lemra
  • Kinet1c
    Vidim, ze vecsina ludi, nehrala starsie hry, preto ani nemoze chapat taketo video, ostatny starsi ako ja, to chapu a miluju ho a nevedia sa dockat na full
    • Coffin.Corner
      Mluv za sebe. Nemá to ani tu prvoplánovou béčkovost, ani ironický nadhled jako například v Red Alert a už vůbec to nemá feeling starých, hraných videí z devadesátkových her.
    • Presne naopak - kdo hral starsi hry to video nechape. Prvni minuta ma evokovat stary fallouty, druha sokovat a nalakat tim mlady hrace a treti tema hranejma drsnejma vyrazama a kytarou ve me vyvolal obrazek walker texas rangera v postapo. Intro nelibi, na hru se tesim.
    • prave, ze ta cast s dokumentarnima snimkama me oslovuje stale jeste i dnes, pseudoherci v pseudodramaticky scene uz mene...
    • Ja jsem se starsich her nahral spousty ale z hranych filmecku se spatnyma serialovyma hercema jsem nikdy moc odvazanej nebyl. Nastesti to nebyl az tak casty jev...
  • Ach jo :(
  • Pekne, velmi sa mi to pacilo. Slusna atmosfera a pokial sa nemylim tak zaciatok hry v podstate navazuje priamo na koniec toho intra.
  • Tushan
    nic moc trochu radoby falloutovské ale nudné a nic neříkající
  • MickTheMage
    Jop, vyborne intro, pripomenulo 90s a to je len dobre! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit