Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jako kdyz si koupis Fabii, protoze ti staci na tvoje pojezdeni, nalozis tam rodinu i s vecma a jsi spokojenej. Pak takhle stojis na parkovisti, vedle tebe zastavi chlapek z Ferrari a zacne ti cpat: "Moje auto ma maximalku 350km/h, zrychleni 0-100km/h za 4s a stalo 4 Mega", ty na to reknes: "Jo, je to pekny auto, ale za ty prachy to nestoji" a on se ti jen vysmeje: "Haha, jenom zavidis, jsi chudej, opravdove jezdeni je jenom ve Ferrari". Tak takhle to asi vypada mezi konzolisty a PC MUSTARD RACE
  • A proto čekám na novou generaci grafik (Pascal nebo Arctic Islands) a DirectX 12 hry, nebudu teď vyhazovat 20k za high end kartu, která nedává plynule 4k. Jsou to vyhozené peníze. Pokud nová generace bude dávat 4k, tak po dnešním high endu ani pes neštěkne, pokud nebude stát adekvátní peníze.
  • Asi mi něco uniklo, ale Pc vs Konzole.. za konzolí dáš 9 000 za 4k pc tak 50 000.. vidím tam ten rozdíl jen já ? *7*
  • Že jo? *3*
  • Ale přece když si sedneš dál od televize tak je to jako kdybys měl 4k ne? *8*
  • tlusťoch del0 zase přišel z 12 hodinové směny a bez argumentů něco vyblil, aby si zchladil žáhu svého mizerného života. Zkus se podívat na netu, možná najdeš nějaké testy lidí, jestli jsou schopni poznat rozdíl na dálku u 4K televizi a FH televizi...
  • maj, na prohlizeni fotek z dovoleny
  • ale mne nezajima HW mne zajimaj prave ty hry a kdyz jsem na herni serveru kde se probira 4K ocekavam ze otestujo hlavne kompatibilitu her na tech jinejch webech (kde hram moc nerozumi) prave popisujiou vselijake problemy u vetsich rozliseni
  • taky bych volil AMD
  • cena? moji fullHD LCD sony jsem kupoval kdysi za 32000,- dnes je za to same 4K... a content? PC *3*
  • to by nebylo fér! předem vyhraná bitva Konzole si ve 4K ani neškrtne vždyť nemaj ani na fullHD *1*
  • Jsi tak úžasný, chtěl bych žít tvůj z
    život
  • Tady rovnou hoďte nadpis PC vs Konzole. Ono se taky ani nedá nic jiného čekat utakového článku.
  • Mohl bys ji pripojit k te HD. FHD hram na konzolich akorat skodi. Diky downscale by to i slusne vyéadalo. K cemu je ti FHD hra, kdyz se ji framerate propadá na 20 fps a ma mizernou grafiku, pac vykon nestaci ani na kvalitni vyhlazeni obrazu.

    Ostrost lidskeho zraku je 1', maji-li obrazíve body mensi zorny uhel, splyvaji dohromady. Od toho se odvozuje optimalni pozorovaci vzdalenost TV, ktera je u 40" HD idealnich 2,5 metru. Rozliseni 720p je pro tuhle situaci optimalni pripad, jeho rust rychle pozbyva na vyznamu. Je to plytvani vykonem, ktery mnohem vyrazneji chybi jinde a nici hratelnost.

    A to prosim plati pro staticky obraz, na pohyblivy obraz, coz je typicky pripad her i filmu, je lidske oko jeste mene narocne na rozliseni. A k tomu si pripocti nevhodnost technologie LCD na pohyblivy obraz, ktery tak jako tak rozmazava. Je to proste hloupe plytvani vykonem. Hry na konzolich by i se stavajicim HW mohly byt mnohem hezci a plynulejsi, kdyby se k veci pristupovalo racionalne. Vyssi rozliseni ti z nekvalitni grafiky lepsi neudela.
  • del0
    Koukám, že Joudásek to tady svým humorem opět plně ovládl. TV má ze 2 metrů stejně jemný obraz jako 4K monitor na blízko. KK. *15* S tímhle by mohl dělat v prodejnách elektra komická vystoupení. Jezdily by na to autobusy...
  • Hraní a vážné? To je nějaký oxymóron, ne? *1*

    Se tady hádáte, jestli PC nebo konzole. Já mám highendové PC napojené na 2 IPS panely, následně jsem ho propojil s projektorem, který mám nad postelí a promítá na plátno na protější zdi, pak jsem to ještě přes zeď propojil s TV v obýváku. V obýváku mám navíc PS4, kterou mám napojenou na TV a projektor v ložnici.

    Vyhrál jsem! *2*
  • supito do 2560x1440 a budes is hlavu trieska ze si to nespravl skor :) vazne skvela vec
  • Problém 4K je nedostatek contentu a cena, což znamená, že je to hudba budoucnosti a uhrovitý mladík to myslel dobře.
  • Já hlavně nerozumím, proč je v téhle úvaze jen GeForce Titan a konkurence nikde. Skrytá, dobře zaplacená reklama Nvidie?
  • Jo, nechápu ty ovce, který rozjedou emulátor mojí starší konzole a nový hry na jejich setupu vypadají tak, že se mi chce nad mým topinkovačem brečet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit