Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra este ani nevysla a uz si mozte kupit season pass.. Viete preco sa neda modovat ta hra? Lebo source engine je prilis zlozity :D
    • Prostě a jednoduše: "F*ck you, give us money!"

      I bych si to pořídil, neboť beta (demo) mě velmi bavila. Ovšem vůbec se mi líbí vidina multiplayerových DLC balíčků, které beztak zase roztříští komunitu. Proč to, sakra, dělaj?! Jo, aha. Jsem si odpověděl sám...
      • A to je důvod proč jsem za posledních cca 4-5 měsíců nezapnul origin, ale jen hraju na steamu. A to mám na originu fifu 14 a bf 4 ae na to sere pes. Pro me je fakt lepsi levny hry s modama zadarmo nez predrazeny hry s modama za priplatek.
  • God-of-War
    Dead Space hadr.
  • BF4 bylo zklamani co si budem povidat. Ale titanfall jsem hral 9 hodin cisteho casu a byl jsem hratelnosti a akcnosti unesen.
    Samozdrejme mluvim o bete.
    • nesrovnavej BF 4 s titanem prosim te a proc sklamani je urcite lepsi nez BF3 mozna chapu ze seti nelibi ten zvuk u bF4 nebo hratelnost ze tam funguje dinamika cim dal strilis musis pocitat se vzdalenosti abys trefil cil raci srovnavej titana s call of duty protoze toje arcada tam staci zamerit a vystrelit a je jedno jak daleko strilis me titan je super urcite mnohem lepsi nez nake call of duty
      • ty kokos...i kdybys oznamil vynalezeni perpetum mobile, nikdo by ty tvoje otresne psane prispevky necet. vedle klavesy M jako megablb jsou dve, ktere delaji tecku (.) a carku (,). Zkus je nekdy pouzit. Nebo rekni pani ucitelce, az pujde v 6 letech na zakladku, aby te to rychle naucila....
  • Jak jste přišli na to, že je to hraný trailer? Vždyť je to čistě CGI.. Ale, pokud by mělo jít o nějaký mini "filmečky" ve stylu Halo 4 Spartan Ops, proč ne.
  • Kutí se tak možná 30 dlc kde si skin titána upravíte ne hello kitty. Po tom zmr*aným BF4 kde doteď nefunguje půlka věcí a respawn kill je synomum skillu nezájem.
    • respawn kill hraju bf uz dlouho a jeste semi to nestalo mozna ze hrajes na minimapach me se libi jak tu kazdej preci a breci ze to nefunguje jak ma ste jak mali deti tak jim dejte cas a voni vidaj casem nakej patch na opravu vsecky si myslite ze kdiz se vida naka hra tak je bes problemu tak to nefunguje v kazde hre co vichazi a je online tak tam sou problemi vimenuj mi aspon 1 hru kde nemuseli vidavat patch na opravu a dam ti za pravdu a jeste seti omluvim jinak di brecet nekam jinam.ps sorry za cz
      • nepis uz!!! jenom zahlcujes databazi nahodnym sledem pismen a mezer...jdi do skoly
    • *1* *1* *1* Já nevím dnešní komentáře na games mě opravdu zabíjejí :D Bohužel ale máš pravdu *9*
  • Kdo nechce čekat do 13.3 a má už cd-key ,stačí se připojit přez jihokorejsokou vpnku spustit origin .
    návod (reddit) -http://bit.ly/NTbL9I
    V jižní koreii byl titanfall oficiálně spuštěj už 10.3. a spousta lidí včetně streamerů už tak hraje.
    Navíc všechna datacetra pro jednotlivé regiony jsou aktviní takže si zahrajete noprob. v evropě .
    • tak si to uzij.. kulky s navigaci me nejak neberou..
      • myslíš smart pistol? jo s tou je docela sranda ,ale jestli tě nebaví jsou tam i jiné
        • jj a keby si mal stale niekoho problem zabit, mas tam botov :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit